Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Główny projektant Assassin`s Creed 4 tłumaczy opóźnienie na PC

23 postów w tym temacie

Tylko ja pamiętam że przy zapowiedzi mówili że wersja PC jest wiodącą, gdyż specyfiki next genowe to taki lepszy piec... Przynajmniej mieli dość odwagi by przyznać że konsole są dla nich ważniejsze... Niech tylko następnym razem znowu nie pieprzą że to jednak PC wiedzie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kaszanek z tej serii ciąg dalszy.
Chodzenie non stop po dachach i "zabijanie" NPCów nie jest niczym ciekawym.
Lubią to zwykle pryszczate dzieciaki który jest dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kaszanek z tej serii ciąg dalszy.
> Chodzenie non stop po dachach i "zabijanie" NPCów nie jest niczym ciekawym.
> Lubią to zwykle pryszczate dzieciaki który jest dużo.
>
Gadasz takie głupoty, że aż się przykro czyta. Nie wydaje mi się żeby 7 mln ludzi ( bo w takiej ilości sprzedała się 3 cześć w ciągu miesiąca) to były same pryszczate dzieciaki. Poza tym wprowadzono innowacje takie jak bitwy morskie, które jak dla mnie okazały się strzałem w dziesiątkę i bardzo się cieszę, że rozwijają grę w tym kierunku mimo, że piraci niezbyt dużo wspólnego mają z asasynami, to gameplay będzie mimo wszystko sprawiał frajdę i jest wiele innych nowości, których nie będę rozpisywał bo kto grał to wie. Przy okazji to w większości gier zabija się NPC, więc jeśli nie jest to dla Ciebie ciekawe to musisz być strasznie wybredny, a co do tego, że można to robić z poziomu dachów budynków to jest tylko dodatkowe urozmaicenie, które cechuje tą grę. Także jak już krytykować to przynajmniej z jakimiś porządnymi argumentami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@MiguPro

7 milionów w ciągu pierwszego miesięca, aby na krótko po, przekroczyć 12 millionów sprzedanych egzemplarzy - ciekawe ile jest teraz.

Nie ma się co dziwić, jedna z najlepszych serii siódmej (i oby także ósmej) generacji. Na każdą odsłonę czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 11:30, Rebal napisał:

Kaszanek z tej serii ciąg dalszy.
Chodzenie non stop po dachach i "zabijanie" NPCów nie jest niczym ciekawym.
Lubią to zwykle pryszczate dzieciaki który jest dużo.


Bardzo lubię serię AC w związku z tym zgłaszam twój post do modów. Idź sobie obrażać ludzi gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 14:51, Eternal101 napisał:

Czemu oni nie powiedzą wprost "Zarobimy pierw na konsolowcach a potem dorobimy sobie
na PC''towcach którzy wytrwale czekają" ? :D


Bo to czarny PR... Nie brzmiałoby to tak ładnie od firmy twierdzącej że kocha komputery i PCtowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że PC wersja faktycznie jest priorytetem przy produkcji a dopiero potem konsole starej generacji. Po za tym by mogli sobie za rok już odpuścić tą starą generacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 14:56, Sanders-sama napisał:

> Czemu oni nie powiedzą wprost "Zarobimy pierw na konsolowcach a potem dorobimy sobie

> na PC''towcach którzy wytrwale czekają" ? :D

Bo to czarny PR... Nie brzmiałoby to tak ładnie od firmy twierdzącej że kocha komputery
i PCtowców.


No w sumie racja ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 17:30, zombie44 napisał:

Na początku gadali że grę robią na PC, teraz że na nowe konsole hehe co oni dają? śmietniki!


Zapewne koleś który mówił że PC jest platformą wiodącą, zapomniał powiedzieć temu tutaj że UBI taką wersję utrzymuje, i teraz wyszła prawda, a biedak po prostu nie wiedział. Spoko, najdalej jutro będzie news z serii :"Ubisoft wyjaśnia" czy jak mu tam gram.pl nadało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie tyle o gamplay chodzi co o fabułę. Znikomą, ale jako taką dającą do myślenia.
Porównując z innymi grami, o które hejterzy AC się zabijają, to fabuły i różnorodnego gameplay''u w AC jest sporo. Kiedyś grałem w CoD:WaW. W połowie się gubiłem, czy teraz gram Rosjaninem, czy Amerykaninem, bo tak, czy siak wszystko sprowadzało się do: Idź do przodu i zabij wszystkich. Tak samo choćby z Need for Speedem. Sam grałem w 4 czesci,a le cały czas chodzi tylko o to, zęby przejechać od A d B. W AC przynajmniej fabuła trwa więcej niż minutę łącznie, a zadania się od siebie różnią (co nie znaczy, że nie lubię czasem postrzelać, albo pojeździć autem). Poza tym na 1. rzut oka widać, że Rebal to troII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować