Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Drugi dodatek do MMO Star Wars: The Old Republic w grudniu dla płacących, w lutym 2014 dla graczy F2P

11 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Rozszerzenie nosić będzie nazwę Galactic Starfighter. Całość dalej będzie za darmo, choć osoby, które opłacają abonament (lub kiedyś opłaciły go przynajmniej raz) otrzymają go dużo, dużo wcześniej.

Przeczytaj cały tekst "Drugi dodatek do MMO Star Wars: The Old Republic w grudniu dla płacących, w lutym 2014 dla graczy F2P" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo wad tego tytułu życzę mu cholernie długiego życia i sukcesów, bo jak się już zluzowało z oczekiwaniami, gra się na spokojnie - to można z tego wyjąć nie mniej radochy niż z KOTORów.
Ba nawet mi nie żal zapłacić raz na jakiś czas te 3 dychy abonamentu jak mam "fazę na SW" :)

Gdyby jeszcze dupy ruszyli i podciągnęli stabilność i wydajność to było by cyc malinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie ciekawi jaka jest kondycja tej gry teraz, przyznam że po premierze całkiem przyjemnie się grało, podobnie jak w świętej pamici wara, jak by nie słabe łącze (2Mb) to może bym nawet na chwilę wrócił ;]

co do samego dodatku - chyba tylko customizacja statków jest ok, gdyby do tego dodali solidne misje np grupowy atak na niszczyciel, to było by coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"w bitwach 12v12, toczących się"
Ludzie, nauczcie się w końcu pisać po polsku, bo już oczy bolą od błędów w każdym newsie.
@gmx
Wprawdzie ja akurat nie mam jak to Pietro wyżej napisał "fazy" na TORa, ale generalnie ludzi na serwerach nie brakuje. I jeśli podejdzie się bez uprzedzeń, to faktycznie można mieć trochę frajdy. Podobno nawet jako f2p i choć niektóre restrykcje nieco wpieniają, to z tego co się orientuję te najgorsze można po jakimś czasie wyeliminować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzi gra całkiem sporo, zwłaszcza jak sobie znajdziesz jakąś aktywną gildie [tylko nie molocha gdzie idą na ilość a jakiś ogarniętych zgranych ludzi tak 15-30 osób].
Najwygodniej jest tez - jeśli chcesz przejść fabułę solo i wbić 50-55, kupić abonament na miesiąc za 30zł, raz - zyskasz status preferred po tym jak abonament się skończy [chyba, ze ci bardzo podejdzie i będziesz sobie opłacał kolejne], a to oznacza mniej restrykcji w opcji f2p, dwa - rozegrasz na full, bez żadnych ograniczeń solowa fabułę + odblokujesz w jej trakcie kilka "ficzerów" które ci potem zostaną na zasadzie "odblokowanych poprzez ubiegłe subskrypcję".

Solowa fabuła - daje rade. Nie jest tak przyjemna jak KOTORy bo nasze decyzje mają na jej tor bardzo marginalny wpływ [w końcu to mmo, więc rozbudowanych wyborów moralnych z wielkimi konsekwencjami nie ma się co spodziewać], ale same ścieżki fabularne są całkiem fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz dwukrotnie probowalem wrocic do gry i nie moge sie przelamac. Wczesniej gralem i naprawde bylo sympatycznie (BHem dobilem do lvl capa), ale teraz, po przejsciu na f2p po prostu mnie odrzuca od tego tytulu. Nie wiem nawet, na czym to tak naprawde polega i co konkretnie mi w tej grze przeszkadza. Przechodze "tutorial", dobijam gdzies do 12-14 poziomu i odechciewa mi sie grac.

Moze po premierze dodatku ponownie dam grze szanse, ale na razie zupelnie mnie ona nie rusza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować