Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Promocja urodzinowa w sklepie gram.pl - dzień dziewiąty! Gry cyfrowe Ubisoftu taniej nawet o 75 procent!

19 postów w tym temacie

Nie widzę na stronie Rayman: Origins, który widnieje w powyższym newsie. Poza tym skoro to ostatni dzień promocji to chyba trzeba było usunąć z dołu strony:
To nie wszystko. Zapraszamy jutro - będą nowe promocje!
PS W opisie do HoMM jest również literówka jakby chodziło o część V...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra próba wymigania się i usunięcie info o Raymanie bez słowa - Driver Wam jeszcze w newsie został, a też go dziwnym trafem nie ma w promocji na stronie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej chciałbym kupić Heroes of Might & Magic VI: Shades of Darkness ale nie wiem czy jest na uplay czy poza nim? Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak wygląda sytuacja z tą grą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy przypadkiem nie ma błędu w opisie niektórych gier z dzisiejszej promocji?

"CoJ: The Cartel" (Steam) - w darmowym egzemplarzu z CDA były klucze do aktywacji na Steam, ale gra dodatkowo wymagała UPlay

"CoJ: Gunslinger" (UPlay) - wiele osób już potwierdzało, że to gra SteamWorks. Wersja pudełkowa tej gry wyraźnie mówi, że to gra Steam.

Ktoś może potwierdzić moje spostrzeżenia? Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaciłem zamówienie na Heroes of Might & Magic VI: Shades of Darkness, przyszedł mi mail, że zrealizowano i link do pobrania gry, ale nie dostałem klucza więc nie mogę aktywować produktu. W mailu linki do "szczegółów zamówienia" nie działają (odsyłają na główną stronę sklepu), a na moim koncie w zamówieniach w ogóle się nie pojawia ta pozycja. Choć kasę pobrało i potwierdzono realizacji. Brak mi słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2013 o 14:24, Abi_Dalzim napisał:

Naprawdę tak ciężko przygotować opisy wcześniej i dodać je w momencie wrzucania promocji
na stronę? Naprawdę?


Ciezko nawet powiedziec ze trzeba cokolwiek "przygotowywac", wystarczylo by przekleic opisy z instniejacych kart produktow do tych w promocji.
Robota na gora 10min a wygladalo by to znacznie lepiej i bardziej profesjonalnie ale coz, jaki sklep taki profesjonalizm.
Koncowka ostatniego zdania nie przyszla mi latwo bo sklep gram (jak i sam gram.pl) lubilem ale od czasu ich uniezaleznienia sie od CDP zszedl na psy calkowicie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2013 o 14:26, Walfire napisał:

Opłaciłem zamówienie na Heroes of Might & Magic VI: Shades of Darkness, przyszedł mi
mail, że zrealizowano i link do pobrania gry, ale nie dostałem klucza więc nie mogę aktywować
produktu. W mailu linki do "szczegółów zamówienia" nie działają (odsyłają na główną stronę
sklepu), a na moim koncie w zamówieniach w ogóle się nie pojawia ta pozycja. Choć kasę
pobrało i potwierdzono realizacji. Brak mi słów.


W mailu na pewno nie masz seriala do gry?
Wczoraj sam kupilem Shades of Darkness i wlasnie w mailu byl serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W mailu na pewno nie masz seriala do gry?
> Wczoraj sam kupilem Shades of Darkness i wlasnie w mailu byl serial.

Mam to samo co Walfire. W mailu mam link do pobrania gry, banner do wejścia w szczegóły zamówienia, który przekierowuje na główną... Najgorsze, że w historii zamówień nie ma tego zamówienia :X .
Shades of Darkness kupiłeś na gramie w tej promocji? Z twojego postu wnioskuję, że nie, bo napisałeś, że kupiłeś wczoraj a promocja od dzisiaj, ale wolę zapytać...


CO TO MA BYĆ?! GRAM.pl, DAJCIE MI MÓJ KLUCZ!!!


edyt:
I dlaczego na normalnej stronie sklepu, Shades of Darkness w formacie ma wpisane "UPlay"? Wydaje mi się logiczne, że gra od Ubi jest na UPlay, ale dlaczego do tej samej gry (tylko, że z promocji urodzinowej) dajecie jakiś zewnętrzny link do pobrania gry? To znaczy, że klucz z promocji nie aktywuje gry na UPlay?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2013 o 20:38, Jeffero napisał:

Mam to samo co Walfire. W mailu mam link do pobrania gry, banner do wejścia w szczegóły
zamówienia, który przekierowuje na główną... Najgorsze, że w historii zamówień nie ma
tego zamówienia :X .
Shades of Darkness kupiłeś na gramie w tej promocji? Z twojego postu wnioskuję, że nie,
bo napisałeś, że kupiłeś wczoraj a promocja od dzisiaj, ale wolę zapytać...


Tak, kupilem na gramie, sorry ze wprowadzilem w blad, dni/godziny mi sie pomieszaly:)
Na screenie masz pokazane jak to u mnie wyglada, zaslonilem swoje dane, czesc nr zamowienia oraz numeru seryjnego.
Tez nie mam zamowien z promocji w swojej historii, nie wiem dlaczego ale wyglada jakby gram probowalo sprzedawac promocyjne tytuly "pod stolem".
Gra korzysta z Uplay, nie wiem jak jest w przypadku zwyklego wpisywania klucza do Uplay, ja to zrobilem z poziomu Heroes i dziala normalnie.

20131010005532

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2013 o 00:56, Jarden napisał:

Tak, kupilem na gramie, sorry ze wprowadzilem w blad, dni/godziny mi sie pomieszaly:)
Na screenie masz pokazane jak to u mnie wyglada, zaslonilem swoje dane, czesc nr zamowienia
oraz numeru seryjnego.
Tez nie mam zamowien z promocji w swojej historii, nie wiem dlaczego ale wyglada jakby
gram probowalo sprzedawac promocyjne tytuly "pod stolem".
Gra korzysta z Uplay, nie wiem jak jest w przypadku zwyklego wpisywania klucza do Uplay,
ja to zrobilem z poziomu Heroes i dziala normalnie.


U mnie mail wygląda identycznie, tylko pod linkiem do pobrania gry nie ma klucza ;/. Nie rozumiem tego, to wygląda tak, jakby gramowi klucze się skończyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie Shaun White Skateboarding i mam tak samo - brak klucza, brak zamówienia w historii, sam link do zipa z grą.

A miał być na Uplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2013 o 07:29, Jeffero napisał:

U mnie mail wygląda identycznie, tylko pod linkiem do pobrania gry nie ma klucza ;/.
Nie rozumiem tego, to wygląda tak, jakby gramowi klucze się skończyły.


To pisz maile do gramu az odpowiedza i dadza klucz albo oddadza kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To pisz maile do gramu az odpowiedza i dadza klucz albo oddadza kase.

Już to zrobiłem. Myślałem tylko, że jeśli ktoś z gramu zobaczy, że kilka osób zgłasza takie coś to szybciej się tym zajmą... Na co ja głupi liczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2013 o 15:23, Jeffero napisał:

Już to zrobiłem. Myślałem tylko, że jeśli ktoś z gramu zobaczy, że kilka osób zgłasza
takie coś to szybciej się tym zajmą... Na co ja głupi liczyłem.


Watpie w to czy ktokolwiek z gramu (poza ewentualnymi moderatorami) zaglada do tych tematow, no chyba ze ktos kogos zglosi za zle zachowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować