Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Namco Bandai potwierdza Enslaved: Odyssey to the West w edycji Premium

11 postów w tym temacie

Piotr Bajda

Doniesienia z wczoraj zostały potwierdzone u źródła. Namco Bandai jeszcze raz wyda Enslaved: Odyssey to the West z dopiskiem Premium na PlayStation 3. Przy okazji gra trafi także po trzech latach na PC.

Przeczytaj cały tekst "Namco Bandai potwierdza Enslaved: Odyssey to the West w edycji Premium " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz każdy, kto narzekał na homogenizację rynku ma szansę zagłosować portfelem i udowodnić, że nie jest hipokrytą.

... seriously, to jest właśnie ten moment, szczególnie że stoimy na skraju kolejnej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"i co w ogóle strzeliło Namco do głowy z tym pomysłem."
Jak to co im strzeliło? To samo co Netherrealm, From Soft., Double Fine i reszcie: wydają przeterminowany produkt, na obcej platformie to musi być jakaś przynęta.
Są lepsze tytuły, które widział bym na PieCyku: God of War albo chociaż Soul Calibur któryś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupić, ale jak mi brakło na kolekcjonerkę, tak mi się potem odechciało nieco. Dobrze, że czekałem, to wezmę od razu to Premium, jeśli już bez kolekcjonerskich pierdół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Gra ma już 3 lata więc jeśli będą chcieli więcej niż 10€ to raczej podziękuję, poniżej tej kwoty pewnie kupię. Ale znając pazerność firm na pewno wyjdzie jak po cenie premierówki...
2. Gra jest uważana za jedną z "najbardziej niedocenionych gier obecnej generacji" może liczą na to że skoro przypięto jej taką łatkę i wzrosło dzięki temu zainteresowanie tą grą to teraz uda się ją lepiej sprzedać bo każdy będzie chciał zobaczyć co to takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować