Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kontroler Valve w akcji: napatrzmy się jak na padzie gra się w Portala 2 i ... Civilization V

54 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2013 o 12:10, Principes napisał:

Pozycja, jaką przyjmują, jest niekorzystna dla kręgosłupa - siedzą krzywo, bokiem do
ekranu bądź przygarbieni.

Yeah, that''s me :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Padzik zacny, napewno lepiej się sprawdzi w shooterach itp. niż standardowe gamepady. Niestety nadal nie jest to imo klawiaturka i myszka. Obawiam się także o inne gatunki gier jak fightery gdzie jednak fizyczne guziczki czuć trzeba :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2013 o 23:25, Stfforex napisał:

O byłeś w przyszłości i wróciłeś z PS4?:)
Jeśli nie to jeszcze go nie masz, więc nie masz przy czym zostawać :P


Miałem przyjemność testować w Londynie na dniach otwartych Sony ;) i jest super dla mnie ;) dobry pad.. mi z PS3 się podoba, a nowy jest jeszcze lepszy więc to mi starcza :)

Dnia 11.10.2013 o 23:25, Stfforex napisał:

Swoją droga PS4 Już zamówiłeś czy kupisz jak szał minie?


Chciałbym od razu ale nie wiem gdzie będę. Jak już przeprowadzę się do UK przed premiera to kupie ją pewnie dopiero w lutym. Ale ogólnie chciałbym od razu z BF4 i Killzonem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2013 o 13:05, hydzior napisał:

Padzik zacny, napewno lepiej się sprawdzi w shooterach itp. niż standardowe gamepady.
Niestety nadal nie jest to imo klawiaturka i myszka. Obawiam się także o inne gatunki
gier jak fightery gdzie jednak fizyczne guziczki czuć trzeba :].


W FPSach też trzeba czuć. Jeżeli jest dynamika to coś myślę że takie rozwiązanie może być złe, ale zobaczymy oczywiście bo jak każdy sprzęt ten pewnie kupie i sobie przetestuje chociaż pewnie i tak zostanę przy padzie z PS3/xbox''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2013 o 15:52, Kafar napisał:

Miałem przyjemność testować w Londynie na dniach otwartych Sony ;) i jest super dla mnie
;) dobry pad.. mi z PS3 się podoba, a nowy jest jeszcze lepszy więc to mi starcza :)


A mi z PS3 się nie podoba jest sporo gorszy od X360 nie licząc tylko krzyżaka przy Xie:P Dlatego cieszę się że w końcu zmienili tego przestarzałego pada na coś nowszego :P

Dnia 12.10.2013 o 15:52, Kafar napisał:

Chciałbym od razu ale nie wiem gdzie będę. Jak już przeprowadzę się do UK przed premiera
to kupie ją pewnie dopiero w lutym. Ale ogólnie chciałbym od razu z BF4 i Killzonem :(


Uuuuu a popatrz ja będę pierwszy raz w życiu konsolkę przy premierze miał:> Taki burżuj!:> Myślę że jak już będziesz mieć i ty znów pogramy w co nie co?

Mały OT: do UK lecisz na stałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2013 o 17:20, Stfforex napisał:

Uuuuu a popatrz ja będę pierwszy raz w życiu konsolkę przy premierze miał:> Taki burżuj!:>
Myślę że jak już będziesz mieć i ty znów pogramy w co nie co?


Poza bratem nie widzę innej osoby z którą mógłbym dobrze się bawić na nowej konsoli tym bardziej przy BF4 :P

Dnia 12.10.2013 o 17:20, Stfforex napisał:

Mały OT: do UK lecisz na stałe?


Tak na stałe na bank. Czasami będę odwiedzał PL ale mam nadzieje że nie zbyt często :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2013 o 00:38, Kafar napisał:

Poza bratem nie widzę innej osoby z którą mógłbym dobrze się bawić na nowej konsoli tym
bardziej przy BF4 :P


Oh aż się zaczerwieniłem:>

Dnia 13.10.2013 o 00:38, Kafar napisał:

Tak na stałe na bank. Czasami będę odwiedzał PL ale mam nadzieje że nie zbyt często :P


Pogadamy na playstation 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2013 o 11:40, Killyox napisał:

> hmm pad jak każdy inny wiec nawet nie chce oglądać filmu.
Szkoda, ze myslec tez ci sie najwyrazniej nie chce.

O ironio. Wykopywać tygodniowy wątek tylko po to, żeby kogoś obrazić. Inteligentne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2013 o 11:41, Dared00 napisał:

> > hmm pad jak każdy inny wiec nawet nie chce oglądać filmu.
> Szkoda, ze myslec tez ci sie najwyrazniej nie chce.
O ironio. Wykopywać tygodniowy wątek tylko po to, żeby kogoś obrazić. Inteligentne.

O ironio. Brak myslenia v2.0.

Nie wykopywalem watka ABY kogos obrazic. Wykopalem watek bo go nie czytalem. Przy okazji czytalem komentarze i odpowiedzialem. Durne komentarze jak ten, na ktory odpowiedzialem to magnes na szpile (Zasluzone).

Popisales sie inteligencja. Naprawde. W koncu latwiej zalozyc najwygodniejsza dla siebie wersje, ktora jest Ci na reke niz pomyslec chociaz przez ulamek sekundy logicznie.

Gratki.

PS bardzo inteligentne "wykopac tygodniowy news by odpowiedziec na koment o komencie" Brawo. To jest prawdziwa ironia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować