Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Promocja urodzinowa w sklepie gram.pl! Gry Microsoftu na Xboksa 360 taniej nawet o 45 procent!

19 postów w tym temacie

> Za używkę dałem 5dni temu 90zł, a tu taka promocja na dobitkę, ehh.

Spokojnie, to tylko błąd w newsie. Nie przepłaciłeś :] . Promocja jest z 229 na 129.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Za używkę dałem 5dni temu 90zł, a tu taka promocja na dobitkę, ehh.
>
> Spokojnie, to tylko błąd w newsie. Nie przepłaciłeś :] . Promocja jest z 229 na 129.

No, to niezłą promocja, skoro jakiś czas temu tę grę można było kupić w Microsoft Marketplace za 50 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2013 o 17:45, Rafalinda_san napisał:

Ale jak to z 229zł na 129zł?
Przecież gry Microsoftu przy premierze nie kosztują więcej niż 189zł.
Gram.pl ściemnia z cenami tak jak empik.

Sugerowana cena detaliczna to 229 zł. To, że na Allegro albo Ultimie są po 180, nic nie znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Sugerowana cena detaliczna to 229 zł. To, że na Allegro albo Ultimie są po 180, nic nie
> znaczy.

Na allegro kupisz za 104,90 i taniej ( nie że ostatnia sztuka ) ;) ale są też po 184 ,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Sugerowana cena detaliczna to 229 zł. To, że na Allegro albo Ultimie są po 180, nic nie
> znaczy.
Dużo znaczy - trzeba być konkurencyjnym a gram.pl i jego sklep już dawno przestał być konkurencyjny (a przecież taka Ultima jest 10x mniejszym sklepem od tego tu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2013 o 20:51, TobiAlex napisał:

Dużo znaczy - trzeba być konkurencyjnym a gram.pl i jego sklep już
dawno przestał być konkurencyjny (a przecież taka Ultima jest 10x mniejszym sklepem
od tego tu).

Zgadza się TobiAlex, ale taka [m] nie ma tyle gardeł do wykarmienia, co Gram... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Promocja jest z 229 na 129.
>
> Ah, te konsolowe promocje ;P

Dobiję was jeszcze bardziej. Ja kupiłem w (w sumie nówkę) w komputroniku za 60 zł jakiś miesiąc temu :P Sam byłem tym zdziwiony. Musiał być to jakiś chwilowy błąd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować