Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dołącz do ekipy gram.pl - praca czeka!

40 postów w tym temacie

Wasz aktualny grafik (graficy) odwala(ją) kawał dobrej roboty, covery na fb są zawsze świetne, grafiki z karykaturami pracowników jeszcze lepsze. Od dłuższego czasu podziwiam wszystkie te obrazy i każdy następny jest lepszy od poprzedniego. Szacun!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo chętnie, uwielbiam PS, siedzę teraz na CS6, ale ja spod Wrocławia niestety

To nie jest wielka przeszkoda! Poszukujemy osoby do pracy zdalnej, zawsze warto spróbować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będziesz wiedział puki nie spróbujesz! Ja też nie jestem wybitny ale podejmę wyzwanie !
Pytanie tylko : Czy chcecie do każdej gry i do obu konsol grafiki w tych formatach ? I jaki jest "deadline" ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy - ja już wiem i tyle ;) Zawsze wolałem skrobać niż rysować, a mój talent graficzny ogranicza się do zmieniania rozdzielczości grafiki, dodawania prostego tekstu. Nic więcej. Ale zawsze można się tego nauczyć w wolnym czasie. Jak kodu html, pisania poprawnego stylistycznie, a nie "po swojemu". Wszystko da się wyrobić.

Przy okazji: życzę szczęścia i mam nadzieję, że Ci się uda :)

@Zosieł - o właśnie wiedziałem, że się zgłosi naczelny grafik :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2013 o 14:37, Muradin_07 napisał:

@Zosieł - o właśnie wiedziałem, że się zgłosi naczelny grafik :3


"Srelny"... To tylko ja sobie z siebie jaja robię tym "naczelnym" :D
Do layoutów jeszcze spoko, ale grafiki na sklep gramowy wydają się być trudniejsze... chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz widzę oferte pracy tylko z wymaganiami i niezbędnymi kwalifikacjami, bez jakichkolwiek informacji na temat tego co wy oferujecie... choć w sumie lepsze nic niż to co piszą wszyscy czyli: "praca w prężnie rozwijającej się firmie", "praca w doświadczonym zespole" i inne bzdury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś konkretny termin nadsyłania zgłoszeń/prac czy jeśli uznacie że ktoś wam odpowiada automatycznie nastąpi koniec rekrutacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jest jakiś konkretny termin nadsyłania zgłoszeń/prac czy jeśli uznacie że ktoś wam odpowiada
> automatycznie nastąpi koniec rekrutacji ?

Coś zjadło informację o terminie nadsyłania zgłoszeń. News już zaktualizowany. Oczywiście jeśli w tym czasie nie wybierzemy żadnej osoby, to poinformujemy o kolejnym. Nie planujemy przerywania rekrutacji przed 31.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie chcecie stworzyć jeszcze więcej pięknych konceptów dla sklepu i strony - już teraz stoją na wspaniałym poziomie. Nie wiem kto robi, ale zakładam, że jednym z nich jest MartivaR, bo na jego kanale sypie się od porządnie zaprojektowanych miniaturek, etc. Jednego czego nie ma w neswsie to wiek aplikujących. Czy to oznacza, że nieletni na zaawansowanym poziomie (nie twierdzę, że ja, ja tylko dłubię w PS''ie i GIMPopodobnych programach) ma szansę na pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet bym się skusiła, tylko... wymagacie 20 grafik i nic nie dajecie w zamian? Z całym szacunkiem ale jeleni szukacie? Na miejscu aplikujących umieściłabym znaki wodne na wysyłanych pracach. Tak śliskiej oferty jeszcze nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, 20 grafik za free x powiedzmy 50 osób, które się zgłoszą Jeśli nawet część będzie poniżej poziomu to choćby pomysły można z nich wyciągnąć i podrasować. Oferta śmierdzi na kilometr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nawet bym się skusiła, tylko... wymagacie 20 grafik i nic nie dajecie w zamian? Z całym
> szacunkiem ale jeleni szukacie? Na miejscu aplikujących umieściłabym znaki wodne na wysyłanych
> pracach. Tak śliskiej oferty jeszcze nie widziałam.

Nie ma problemu, można umieścić znak wodny, podpis cokolwiek innego - grafik nie będziemy nigdzie wykorzystywać. Taki zestawik to standardowe, szybkie zlecenie z działu handlowego lub marketingowego, rutynowa robota dla obecnego działu kreacji. Serio, jeśli kogoś przeraża teraz liczba 20 grafik, to już jest dla nas informacja, że najpewniej nie do końca takiej osoby szukamy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować