Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Batman: Arkham Origins na PC i Wii U nieznacznie opóźniony

24 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Właściciele pecetów i Wii U w Europie na Batman: Arkham Origins poczekają dłużej niż posiadacze Xboksa 360 i PlayStation 3. W poślizg wpadło także Batman: Arkham Origins - Blackgate na 3DS-a.

Przeczytaj cały tekst "Batman: Arkham Origins na PC i Wii U nieznacznie opóźniony |Aktualizacja| - Polska premiera zgodnie z planem" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2013 o 16:03, Marek4f napisał:

Ale jak mam preorder na wersje cyfrową, to będę mógl grać od 25 października?


Tak wynika z tego artykułu.

NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A miał być za tydzień... Miałem przejść The Walking Dead i czekać na Batmana a tu takie info. Co jest z tymi obsuwami? Najpierw Assassin''s Creed, potem Watch Dogs a teraz Batman. Jedyne 3 gry, na które czekam w tym roku, musiały zostać opóźnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2013 o 16:47, mmach1988 napisał:

Sebo1020 - Czemu najważniejsze?


Wczesnej troszkę źle się wyraziłem powinienem dodać ze dla mnie najważniejsze jest to ze wersja cyfrowa nie została opóźniona z bardzo prostego powodu...... grę mam już zakupiona na Steamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega coś kręci, w całej EU jest opóźnienie ale u nas nie? W UK jest opóźnienie, we Francji jest opóźnienie, w Niemczech jest opóźnienie, we Włoszech jest opóźnienie ale w biednej Polsce nie ma? Okkeeeej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2013 o 19:04, kesik93 napisał:

Cenega coś kręci, w całej EU jest opóźnienie ale u nas nie? W UK jest opóźnienie, we
Francji jest opóźnienie, w Niemczech jest opóźnienie, we Włoszech jest opóźnienie ale
w biednej Polsce nie ma? Okkeeeej.


Ponieważ to są problemy logistyczne. Jedna płyta ze standardem EFIGS z jednej tłoczni. Polska wersja gry zapewne jest tłoczona w Polsce co by taniej to wszystko wyniosło, dlatego właśnie u nas nie ma opóźnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować