Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Steven Gerrard, Spock i wielki robot w reklamie Xboksa One

27 postów w tym temacie

Mój największy idol z ukochanego klubu i tak nie namówi mnie na X''a, zawsze byłem przy PlayStation i tym razem tak zostanie. W końcu każdy kupuje to co chce i co lubi.
PS: stadion w reklamie to nie Anfield Panie Redaktorze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"PlayStation 4 wyląduje na półkach (także Polskich) 29 listopada."

Przymiotniki z małej litery, czyli "polskich" ;)

A jakby kogoś interesowało: piosenka to The Hives - Come On.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "PlayStation 4 wyląduje na półkach (także Polskich) 29 listopada."
>
> Przymiotniki z małej litery, czyli "polskich" ;)
>
> A jakby kogoś interesowało: piosenka to The Hives - Come On.

Ajć, racja. Dziękuje.

@Dawid85: Anfield pobudza wyobraźnię bardziej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem... Slabe -_- Wykonanie na poziomie, ale pomysl rodem ze szkolnego konkursu- tak oczywisty i pod kazdym wzgledem poprawny jak reklama jakiegos abonamentu, wzbogacona o przyjemne dla oka pipsztyki. Daje 4/10, za robota;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i [MS] sypie kasą na reklamy, ale to co widziałem w tym spocie może by mnie przekonało do Xboxa gdyby nie to, że od zawsze miałem konsole Sony od PSX-a, aż do PS3...także next:PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mój największy idol z ukochanego klubu i tak nie namówi mnie na X''a, zawsze byłem przy
> PlayStation i tym razem tak zostanie. W końcu każdy kupuje to co chce i co lubi.
> PS: stadion w reklamie to nie Anfield Panie Redaktorze:)
Trollu zostan przy sony kazdemu uzytkownikowi xboxa bedzie to na reke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bo ja wiem... Slabe -_- Wykonanie na poziomie, ale pomysl rodem ze szkolnego konkursu-
> tak oczywisty i pod kazdym wzgledem poprawny jak reklama jakiegos abonamentu, wzbogacona
> o przyjemne dla oka pipsztyki. Daje 4/10, za robota;
Twoja wypwiedz oceniam na 2/10 dlaczego 2? Bo wysililes sie do napisania kometarza a reszta to zal i smiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 20:23, Marcin360360 napisał:

Twoja wypwiedz oceniam na 2/10 dlaczego 2? Bo wysililes sie do napisania kometarza a
reszta to zal i smiech na sali.

O ironio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta reklama jest fantatyczna.
Od poczatku wiedzialem jaka konsole kupie jest nia oczywiscie xbox one. Zastanawialem sie nad zakupem ps4 ale ilosc trolli w ich obozieie skresla ja z moich wydatkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Może i [MS] sypie kasą na reklamy, ale to co widziałem w tym spocie może by mnie przekonało
> do Xboxa gdyby nie to, że od zawsze miałem konsole Sony od PSX-a, aż do PS3...także next:PS4.
Czyli Pampersy nosiles zawsze i nosisz dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie gniewam sie xD Generalnie caly niemalze lineup startowy xboxa ONE odpowiada moim preferencjom, Forza jest chyba najwyzej w prywatnym rankingu. Dorzucilbym jakis odgrzewany fps, dajmy na to Killzone: SF na ps4 i to mniej wiecej tyle na ile zdolam uzbierac (jesli zdolam) na dzien dobry. Reszta wpadnie pozniej, moze to byc cokolwiek byle by bylo do przelkniecia- AC4, Watch Dogs, Order 1886, Infamous: SS, MGS5, <gry na Kinecta>, trudno mi powiedziec ktore z nich bede preferowal bardziej lub mniej, okaze sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Trollu zostan przy sony kazdemu uzytkownikowi xboxa bedzie to na reke.

Troll bo ma inny gust od twojego? Spadaj z tego forum gościu i idź się leczyc albo wróc jak dorośniesz do wypowiadania się.
Powinni Cię zbanowac za prowokowania do kłótni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować