Zaloguj się, aby obserwować  
T710PH

Windows problemy i rozwiązania...

2522 postów w tym temacie

Nie wiem czemu, ale po formacie kompa mam problemy z dźwiękiem. Zainstalowałem sterowniki do karty dźwiękowej, lecz nie wszystko jest tak jak trzeba. Np. w niektórych grach nie ma dźwięku, albo słychać tylko głosy postaci. Nie słychać też dźwięku z filmików w youtube itp. Wiecie czemu? Sprawdzałem w regulacji głośności i sterach i wszystko jest Ok. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ściągnij, zainstaluj spybot search&destroy i zeskanuj kompa. Ten program powinien coś znaleźć. Jeśli nie będziemy kombinować dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 21:32, sig. napisał:

niekoniecznie, spróbuj uruchomić z płyty, potem konsola odzyskiwania systemu (w którymś momencie
po uruchomieniu instalatora powinno pisać że jeśli chcesz naprawić system wciśnij r) i przejedź
go chdisk-kiem (może coś pomoże)



Jeszcze moglbys mi wytlumaczyc mniej wiecej co to znaczy przejsc go chdisk-kiem bo nie bardzo to kumam. jestem sredni jezeli chodzi o dosa i biosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 10:30, Illidan Shando napisał:

Jeszcze moglbys mi wytlumaczyc mniej wiecej co to znaczy przejsc go chdisk-kiem bo nie bardzo
to kumam. jestem sredni jezeli chodzi o dosa i biosa.

polecenie chdisk c: o ile dobrze pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazł nic, ale mój antywirus dzisiaj znalazł 8(!!!) zakażonych plików w katalogach Windowsa. Boję się je jednak usunąć bo nie wiem czy są potrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 17:30, Lamb3rt napisał:

Nie znalazł nic, ale mój antywirus dzisiaj znalazł 8(!!!) zakażonych plików w katalogach Windowsa.
Boję się je jednak usunąć bo nie wiem czy są potrzebne...

Ja bym usuwał, najwyżej reinstalka będzie czekać. Tylko wcześniej wszystko co ważne z "c" w inne miejsce dał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 17:30, Lamb3rt napisał:

Nie znalazł nic, ale mój antywirus dzisiaj znalazł 8(!!!) zakażonych plików w katalogach Windowsa.
Boję się je jednak usunąć bo nie wiem czy są potrzebne...


Wrzucił je na pewno do kwarantanny, więc wejdź w kwarantannę i użyj funkcji "wylecz" (czy jakoś podobnie). Jeśli się nie uda - usuń (też w antywirze). W najgorszym wypadku czeka Cię reinstal systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mogę bo prosi o jakąś płytę a ja nie wiem o jaką. Zaczęło się to pojawiać jak "naprawiłem" windowsa po wymianie płyty głównej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 19:39, Ciej napisał:

ja mam takie pytanie: co zrobić z instalatorem (obrazek) który włącza się po 4 razy przy uruchamianiu
systemu?


To jest element Windowsa. Urządzenie faksujące nie jest faksem w ogólnie pojmowanym pojęciu faksa. Możesz napisać go np. w Wordzie a potem internet potraktować jako linię telefoniczną i przesłać ten dokument na numer telefonu stacjonarnego gdzie zostanie odebrany jako faks.
Spróbuj włożyć płytkę Windowsa i jak system znów będzie szukał sterownika wskaż na napęd. Jeśli nie pomoże to uruchom autorun z płyty Windowsa i wybierz sprawdzanie zgodności systemu. Postępowanie zgodnie z wyświetlanymi wskazówkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy jest jakiś program by było można ustawić ulubioną muzyczkę by grała przy logowaniu się na konto lub włączaniu systemu?? bo wiem ,że są do wyboru obrazków na ekranie startowym ale czy muzyczka to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować