Zaloguj się, aby obserwować  
T710PH

Windows problemy i rozwiązania...

2522 postów w tym temacie

No, niestety, ale w podanym przez Ciebie pliku są jedynie komentarze + localhost... Spróbuję zainstalować avg, może to coś pomoże, chociaż raczej czarno to widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy ktoś nie pytał już o to więc zapytam.
Poszukuję jakiegoś programu (najlepiej freeware), który umożliwiłby nagrywanie muzyki np. z GG-Radio (nie z mikrofonu). Jakiś link...
Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i poradzi, wszystko zależy od tego, czy problem ma podłoże sprzętowe (padający HDD) czy programowe (Windows coś tak pochrzanił w systemie plików, że nie potrafi sobie teraz z tym dać rady). Ja niestety skłaniam się ku pierwszej opcji, zwisy przy zapisie i/lub odczycie z dysku wskazują zwykle na to, że to już jego ostatnie chwile :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 14:54, DJ Danielus napisał:

Mam pytanie - czy trzymanie pamięci wirtualnej na innym nośniku (dokładniej pamięci flash)
to dobry pomysł?

A i jeszcze jedno, ale edit się skończył - przydzieliłem na kluczu USB 512MB (min. i max.) a po grze w Titan Quest pokazuje mi nagle ponad 2GB pliku wymiany (łącznie 4GB z RAMem). What''s wrong?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 14:54, DJ Danielus napisał:

Mam pytanie - czy trzymanie pamięci wirtualnej na innym nośniku (dokładniej pamięci flash)
to dobry pomysł?

Beznadziejny, flasch ma ograniczoną ilość cykli zapisu (w ten sposób znacznie przyśpieszysz jego zużycie).
co do nagłego wzrostu rozmiaru, to windows sam zwiększa max jak już mu pamięci i fizycznej i wirtualnej brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 14:37, DJ Danielus napisał:

Mam pytanie - czy nie wiecie może jak wywalić z autostartu proces dumprep 0- k?
Odznaczając go z listy uruchamianych programów niestety powraca....


Użyj programu CodeStuff Starter. Wygodne zarządzanie usługami i programami autostartu. W dodatku po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 14:37, DJ Danielus napisał:

Mam pytanie - czy nie wiecie może jak wywalić z autostartu proces dumprep 0- k?
Odznaczając go z listy uruchamianych programów niestety powraca....


Spróbuj tak:
Mój komputer (prawy przycisk myszy) > Właściwości > Zaawansowane > Uruchamianie i odzyskiwanie > Ustawienia > Zapisywanie informacji o debugowaniu > (brak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 16:37, macned napisał:

Spróbuj tak:
Mój komputer (prawy przycisk myszy) > Właściwości > Zaawansowane > Uruchamianie
i odzyskiwanie > Ustawienia > Zapisywanie informacji o debugowaniu > (brak)

Już sobie poradziłem używając SpyBota, ale dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to jest związane z windowsem, ale może ktoś z Was miał już podobny problem. Od trzech dni, kiedy chce otworzyć którąś z partycji (mam 4, C:,D:,E: i F:) otwiera sie w nowym oknie. Problem dotyczy wszystkich partycji poza C:. Próbowałem w opcjach folderów sprawdzić bo wiem, że tam jest możliwość włączenia opcji odpowiedzialnej za otwieranie folderów w nowym oknie, ale wszystko jest w porządku.

Tak nawiasem mówiąc, strasznie to wkurzające, dlatego mam nadzieję, że mi pomożecie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 13:27, rick90 napisał:

Nie wiem czy to jest związane z windowsem, ale może ktoś z Was miał już podobny problem.
Od trzech dni, kiedy chce otworzyć którąś z partycji (mam 4, C:,D:,E: i F:) otwiera sie
w nowym oknie. Problem dotyczy wszystkich partycji poza C:. Próbowałem w opcjach folderów
sprawdzić bo wiem, że tam jest możliwość włączenia opcji odpowiedzialnej za otwieranie
folderów w nowym oknie, ale wszystko jest w porządku.

Tak nawiasem mówiąc, strasznie to wkurzające, dlatego mam nadzieję, że mi pomożecie.
Pozdrawiam.


Wejdź w opcje folderów, na zakładce ogólne zaznacz "Otwórz foldery w tym samym oknie", następnie zmień zakładkę na "Widok" i kliknij w ZASTOSUJ DO WSZYSTKICH FOLDERÓW -> OK i to wszystko.

U mnie to działa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opcja "zastosuj do wszystkich folderów jest u mnie nieaktywna". Kliknąłem na Resetuj wszystkie foldery, a później to, co kazałeś, ale problem ciągle występuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 00:08, Falconer napisał:

> Gdzie włączyć autostart, bo po resecie mi sie wyłączył.

Autostart czego...?


No płyt. Wkładam płyte DVD i nie pojawia sie te okienko, musze wchodzić przez mój komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 00:11, Ecko09 napisał:

> > Gdzie włączyć autostart, bo po resecie mi sie wyłączył.
>
> Autostart czego...?

No płyt. Wkładam płyte DVD i nie pojawia sie te okienko, musze wchodzić przez mój komputer.


Masz Vistę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 00:12, Falconer napisał:

> > > Gdzie włączyć autostart, bo po resecie mi sie wyłączył.
> >
> > Autostart czego...?
>
> No płyt. Wkładam płyte DVD i nie pojawia sie te okienko, musze wchodzić przez mój
komputer.
>

Masz Vistę?


XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować