Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Drobne błędy w wydaniu pudełkowym Battlefielda 4 na PC i X360 - EA wyjaśnia

49 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Galimatias z numerami dysków instalacyjnych i nazwą poszczególnych płyt wyświetlaną w menu to rzadki problem, który akurat przytrafił się w pudełkowym wydaniu Battlefielda 4. EA przeprasza i tłumaczy, jak poprawnie zainstalować grę.

Przeczytaj cały tekst "Drobne błędy w wydaniu pudełkowym Battlefielda 4 na PC i X360 - EA wyjaśnia" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2013 o 17:33, Eternal101 napisał:

Ha! Zamiast pierwszą wkłądasz drugą płyte by zacząć instalację, pierwszy raz się z takim
czymś spotykam ;d.


To jednak nic nowego. Swego czasu zakupiłem serial na DVD - płytki w pudełku zostały źle oznaczone, po chwilowym zaskoczeniu sytuacją okazało się, że poprawna kolejność odtwarzania to: dysk nr 3, nr 1, a następnie2. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2013 o 17:47, Principes napisał:

To jednak nic nowego. Swego czasu zakupiłem serial na DVD - płytki w pudełku zostały
źle oznaczone, po chwilowym zaskoczeniu sytuacją okazało się, że poprawna kolejność odtwarzania
to: dysk nr 3, nr 1, a następnie2. :)


;o ja się z takim czymś nie spotkałem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2013 o 17:37, MAJOT15 napisał:

Fajnie, będę miał 3 dyski 1 i będę musiał zmieniać na czuja, zawsze o tym marzyłem...


Rozwiązanie 2: nie będziesz musiał wkładać żadnej płyty, wystarczy grę zarejestrować na Originie i za pomocą tego programu można ściągnąć i zainstalować grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA ostatnio na wszystkim się wykłada. A to na SimCity serwery ich przerosły, co miesiąc duży patch który nic nie daje, dodatek który zmienia wygląd budynków za 100 zeta, a teraz to. Kasa tylko i nic więcej ich nie interesuje. Ciekawe czym jeszcze zadziwią graczy na świecie. Marna ta firma coś ostatnio oj marna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Fajnie, będę miał 3 dyski 1 i będę musiał zmieniać na czuja, zawsze o tym marzyłem...
{Powinni to jakoś reklamować w sklepach
"Battlefield 4: Instalacja: Zmierz się z producentami gry w niesamowitej walce o instalację programu. Wykorzystaj swoje umiejętności hakerskie, żeby rozpracować zagadkę zawartości pudełka i zainstaluj zakupiony produkt. Na szczęście pomyłki są dopuszczalne.
W rzygotowaniu: BF4: Saper Edition , gdzie jedna pomyłka spowoduje dezinstalację całego programu i BF4: Final Death Wish, gdzie pomyłka spowoduje trwałą niemożność instalacji, a w losowych komputerach eksplozję komputera."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dzięki wielkie za sprzedanie mi wybrakowanej wersji cyfrowej BF4 - Nie mam dostępu do
> języka angielskiego o czym nie było żadnej informacji przed zakupem.

Zmień język Origina na English US i powinieneś mieć do wyboru angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zmień język Origina na English US i powinieneś mieć do wyboru angielski.
Nie, Do wyboru i tak jest tylko wersja rosyjska i polska mogę potwierdzić. (a na kilku portalach wyczytałem że dostępna jest też wersja angielska.) Z tego co pamiętam w becie w opcjach byla opcja zmiany dubbingu wiec chcociarz to powinno dać się ustawic na eng. Niestety grę musiałem kupować w zasadzie na czuja bo na moje pytanie odnośnie wersji jeżykowej nikt nie raczył odpowiedzieć:)( formularz kontaktowy).
Pozostaje czekać heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Zmień język Origina na English US i powinieneś mieć do wyboru angielski.

Nie prawda. Gra ma blokadę regionalną i nie ma takiej opcji. Myślisz że nie miałem języka już ustawionego na angielski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niestety grę musiałem kupować w zasadzie na czuja bo na moje pytanie odnośnie wersji
> jeżykowej nikt nie raczył odpowiedzieć:)( formularz kontaktowy).
> Pozostaje czekać heh.

Czyli EA zaczyna calkiem jechac po bandzie:/
Taka sama sytuacja miala miejsce w przypadku SimCity, niestety byla do wyboru wersja polska, rosyjska oraz (chyba) czeska i mimo ze nie ma tam dubbingu to czesc tlumaczen wola o pomste do nieba.
Mimo wielokrotnego kontaktu z EA poprzez maila do dzisiaj nie udalo mi sie zalatwic zmiany jezyka (mimo ze jest to mozliwe), polski oddzial odpisuje na maila raz na 3-4 tygodni a dodzwonic sie do nich w ogole nie mozna nie zaleznie od dnia ani godziny. Kontakt z global supportem dal mi tylko tyle ze sie dowiedzialem ze musze kontaktowac sie z lokalnym supportem albo sprzedawca w sprawie zwrotu pieniedzy...tak jakby to ostatnie mialo jakiekolwiek szanse powodzenia w przypadku gdy klucz juz zostal wykorzystany.
Dobrze wiedziec ze nie nalezy w polsce kupowac gier EA juz nigdy jesli sie chce miec oryginalna wersje jezykowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować