Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Call of Duty: Ghosts oficjalnie ujawniają tryb Extinction

17 postów w tym temacie

Jak dla mnie to tylko pokazuje jak bardzo mają dosyć robić ciągle to samo i szukają jakiegokolwiek sposobu na ujście swojej kreatywności choćby i w "drobnym" trybie do multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2013 o 20:24, Fang napisał:

Jak dla mnie to tylko pokazuje jak bardzo mają dosyć robić ciągle to samo i szukają jakiegokolwiek
sposobu na ujście swojej kreatywności choćby i w "drobnym" trybie do multi.

Brak nowości - źle. Są nowości - źle. Łot, logika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Jak dla mnie to tylko pokazuje jak bardzo mają dosyć robić ciągle to samo i szukają
> jakiegokolwiek
> > sposobu na ujście swojej kreatywności choćby i w "drobnym" trybie do multi.
> Brak nowości - źle. Są nowości - źle. Łot, logika.

Tak już ludzie mają w tych czasach, bardzo mnie to wkurza... -,-
Nie potrafię tego pojąć, zawsze jest źle, nie ważne co developer zrobi, i tak jest do pupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Jak dla mnie to tylko pokazuje jak bardzo mają dosyć robić ciągle to samo i szukają
> jakiegokolwiek
> > sposobu na ujście swojej kreatywności choćby i w "drobnym" trybie do multi.
> Brak nowości - źle. Są nowości - źle. Łot, logika.

Logika Polaka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Jak dla mnie to tylko pokazuje jak bardzo mają dosyć robić ciągle to samo i
> szukają
> > jakiegokolwiek
> > > sposobu na ujście swojej kreatywności choćby i w "drobnym" trybie do multi.
>
> > Brak nowości - źle. Są nowości - źle. Łot, logika.
>
> Tak już ludzie mają w tych czasach, bardzo mnie to wkurza... -,-
> Nie potrafię tego pojąć, zawsze jest źle, nie ważne co developer zrobi, i tak jest do
> pupy.
Zależy od firmy i przyzwyczajeń. Jakby takiego Rockstara postawić na tym miejscu to nikt by się nawet nie zorientował. Już z mikro-transakcjami w Online zostało to udowodnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten tryb raczej nie przyciaga mojego wzroku, bardziej zależy mi na kampanii i trybie multiplayer. To wsadzili nie wiem po co. W MW3 byl smieszny coop z botami, a tu coop z czym? :D nie zwracam nawet na to uwagi. Porównajcie ten trailer, do tego prostego filmu o DLC do BO 2 - http://www.youtube.com/watch?v=hqHVhjGqJiM - jest różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2013 o 21:58, Mercuror napisał:

> Jak dla mnie to tylko pokazuje jak bardzo mają dosyć robić ciągle to samo i szukają
jakiegokolwiek
> sposobu na ujście swojej kreatywności choćby i w "drobnym" trybie do multi.
Brak nowości - źle. Są nowości - źle. Łot, logika.


Nie wiem na jakiej podstawie wywnioskowałeś z mojej wypowiedzi że twierdze że to źle. Chodzi mi jedynie o to że jak dla mnie widać że chcieliby zrobić coś innego niż strzelanke we współczesności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować