Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Otwarty list twórców Wiedźmina 3 do fanów

41 postów w tym temacie

Szkoda, że pudełkowa wersja nie będzie Steamworks ale kupię i tak na pewno w pre-orderze, chyba że gra będzie miała astronomiczne wymagania systemowe, że tego nie pociągne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda, że pudełkowa wersja nie będzie Steamworks ale kupię i tak na pewno w pre-orderze,
> chyba że gra będzie miała astronomiczne wymagania systemowe, że tego nie pociągne.
Dla mnie to akurat plus, przy dzisiejszych cyrkach z tymi wszystkimi platformami to nawet ogromny plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile sam nie mam problemu z obecnością tych wszelkich DRM-ów, to fajnie, że chłopaki są konsekwentni w tym, co mowią ;)
W każdym razie już się nie mogę na grę doczekać, ostatnio czuję jakiś niedosyt jeśli chodzi o dobre erpegi. A zamowienie przedpremierowe już dawno złożone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda, że pudełkowa wersja nie będzie Steamworks ale kupię i tak na pewno w pre-orderze,
> chyba że gra będzie miała astronomiczne wymagania systemowe, że tego nie pociągne.
Po ostatnich numerach przy premierze Total War Rome II jak i wielu innych gier pozostaje się tylko cieszyć że nie będzie przymusu powiązania ze STEAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2013 o 19:59, Darkstar181 napisał:

Po ostatnich numerach przy premierze Total War Rome II jak i wielu innych gier pozostaje
się tylko cieszyć że nie będzie przymusu powiązania ze STEAM.


Ciekawe, bo mam Rome 2 od dnia premiery i nie miałem żadnych problemów z aktywacją i zainstalowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2013 o 20:04, Bambusek napisał:

Ciekawe, bo mam Rome 2 od dnia premiery i nie miałem żadnych problemów z aktywacją i
zainstalowaniem.

Instalacja polskiej wersji miała problemy z płytami. Instalacja albo się nie zaczynało i była anulowana, albo STEAM nie prosił o trzecią płytkę i zamiast tego pobierał ostatnie 3gb z neta.

Jeżeli się wybrało angielską wersję takich problemów nie było, ale należało później dociągnąć półtora gigabajta spolszczenia.
U mnie, i u wielu użytkowników takie numery były, o czym można było się przekanać na forach, również tych oficjalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dla mnie to akurat plus, przy dzisiejszych cyrkach z tymi wszystkimi platformami to nawet
> ogromny plus.

Jakimi cyrkami. Ile jeszcze jest tych stereotypów. Potrafisz odpalić W3, masz na to mocny sprzęt, a nie potrafisz ogarnąć jednego małego programiku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2013 o 20:07, Darkstar181 napisał:

Jeżeli się wybrało angielską wersję takich problemów nie było, ale należało później dociągnąć
półtora gigabajta spolszczenia.
U mnie, i u wielu użytkowników takie numery były, o czym można było się przekanać na
forach, również tych oficjalnych.


No, to teraz zaostaów się czyja to wina - Steama czy kochanej cenegi, która nie pierwszy raz zresztą, coś zwaliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mają racje,bo kto bedzie chciał spiracic to i tak spiraci czy bedzie drm czy nie.to zaden problem dzisiaj zlamac jakiekolwiek zabezpieczenia.to tylko zbedny balast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Dla mnie to akurat plus, przy dzisiejszych cyrkach z tymi wszystkimi platformami to nawet
> ogromny plus.

Z różnych powodów mam 3 egzemplarze Wiedźmina 2 i żaden nie jest na Steama 0_o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2013 o 20:17, TobiAlex napisał:

No, to teraz zaostaów się czyja to wina - Steama czy kochanej cenegi, która nie pierwszy
raz zresztą, coś zwaliła.

STEAMa bo podobna jajca występowały wielokrotnie przy innych tytułach licznych wydawców. Albo nie dało się zainstalować bo serwery nie wyrabiały, albo za cholerę nie chciało ciągnąć instalki z płyty, bądź też gra traciła fpsy bo nie była zsynchronizowana odpowiednio ze steamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Oczywiście jedna wersja gry będzie wyłączona z powyższego ogłoszenia, Steamowa, ale to już inna kwestia wynikająca z konstrukcji całego systemu, na którą twórcy Wiedźmina 3 nie mają wpływu."

G... Gucio prawda. Są na Steamie gry które nie korzystają ze Steamworksa.

EDIT:
> Tylko dlaczego CDP nie jest w stanie wydać swojej gry nawet w Europie?

Bo ich na to nie stać? lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Bo ich na to nie stać? lol

Dlaczego nie? Byli wstanie wydać poprzednią część na wschodzie Europy, Wiedźmin 2 był zyskowny... Firma powinna się rozwijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować