Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tak wyglądają grafiki z przeciwnikami z Diablo III: Reaper of Souls

15 postów w tym temacie

jeśli nie zmienią nic ze skillami etc. na modłę D2 to nie wróżę im wielkiego sukcesu... blask Blizza zaczyna pomału gasnąć, ludzie coraz więcej narzekają niż się cieszą... sam jestem "nieszczęśliwym" nabywcą D3... po około 6 mc. gra przestała mnie bawić i zaglądam do niej sporadycznie... mam 2 postacie na inferno, a resztą nie chciało się mi już nawet lvl. ile razy można przechodzić to samo :-/ te same lvl Bosy itp. a poziomy z lustrzanymi poziomami labiryntów... :-/ nawet paragon lvl. nie zachęcił mnie do spędzania nad grą kolejnego czasu... odpalę grę co jakiś czas powalić parę stworów ze znajomymi ale dla jednego gracza wieje nudą... do tego losowanie wypadających itemów to porażka... grając na inferno lvl. 10 wypadały itemki dla kowala zamiast konkretnego gearu.... może to gra dla "no life" ludzi ale za te 500-1000 godzin nie zebrać sensownych przedmiotów... może inni mają więcej szczescia... ale ja jako pracujący człowiek chciałby coś chociaż co 100 zabicie Bosa coś konkretnego a nie itemy dla Vendora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> jeśli nie zmienią nic ze skillami etc. na modłę D2 to nie wróżę im wielkiego sukcesu...
> blask Blizza zaczyna pomału gasnąć, ludzie coraz więcej narzekają niż się cieszą... sam
> jestem "nieszczęśliwym" nabywcą D3... po około 6 mc. gra przestała mnie bawić i zaglądam
> do niej sporadycznie... mam 2 postacie na inferno, a resztą nie chciało się mi już nawet
> lvl. ile razy można przechodzić to samo :-/ te same lvl Bosy itp. a poziomy z lustrzanymi
> poziomami labiryntów... :-/ nawet paragon lvl. nie zachęcił mnie do spędzania nad grą
> kolejnego czasu... odpalę grę co jakiś czas powalić parę stworów ze znajomymi ale dla
> jednego gracza wieje nudą... do tego losowanie wypadających itemów to porażka... grając
> na inferno lvl. 10 wypadały itemki dla kowala zamiast konkretnego gearu.... może to gra
> dla "no life" ludzi ale za te 500-1000 godzin nie zebrać sensownych przedmiotów... może
> inni mają więcej szczescia... ale ja jako pracujący człowiek chciałby coś chociaż co
> 100 zabicie Bosa coś konkretnego a nie itemy dla Vendora...


Nie wiem czy śledzisz na bieżąca zmiany jakie zachodzą w dodatku, ale jest tego tak dużo że nie będę się rozpisywał, tylko polecam zaglądać na diablofans.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@mieckodwarf nie wiem czy śledziłeś na bieżąca obiecanki cacanki przed premierą Diablo III i czego ta gra nie miała mieć, a było tego trochę. Więc ja na Twoim miejscu nie brałbym tych "przecieków" zbyt poważnie bo po raz kolejny może się okazać, że po wypuszczeniu dodatku historia się powtórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @mieckodwarf nie wiem czy śledziłeś na bieżąca obiecanki cacanki przed premierą Diablo
> III i czego ta gra nie miała mieć, a było tego trochę. Więc ja na Twoim miejscu nie brałbym
> tych "przecieków" zbyt poważnie bo po raz kolejny może się okazać, że po wypuszczeniu
> dodatku historia się powtórzy.

sledziłem przed premierą diablo 3, ale podchodziłem do nich z rezerwa. A historia niech się powtórzy, byle tak jak było z diablo 2. Grywalne po dodatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować