Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tak wygląda Rambo: The Video Game w akcji - zobacz nowy gameplay trailer

19 postów w tym temacie

Adam Berlik

W sieci pojawił się nowy materiał wideo promujący Rambo: The Video Game, czyli grę akcji powstającą w polskim studiu Teyon. Przygotujcie się na prawie dwie minuty z grową adaptacją kultowych filmów.

Przeczytaj cały tekst "Tak wygląda Rambo: The Video Game w akcji - zobacz nowy gameplay trailer" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym powiedzieć, że dawno nie widziałem nic głupszego ale skłamałbym. Niemniej jednak już widać, że będzie ścisła czołówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe graficznie nie wygląda tak źle. Fajne oświetlenie. Pod kątem technicznym i gameplay''owym pewnie będzie leżeć i błagać o litość, ale zapowiada się miód dla fanów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już na trailerze nie wygląda najlepiej dla mnie to mówi samo za siebie. Jak trailer, który powinien przyciągać, odpycha to wole nie myśleć jak wygląda sama gra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficznie jest tragedia póki co, zresztą animacja też leży. Z pokazanych dotąd materiałów wnioskuję że gra będzie zdecydowanie nawiązywać do klasycznych gier na licencjach filmowych z lat 90''. Czyli odgrywamy i oglądamy identyczne sceny z filmu tyle że w grze. Za to drobny plusik tylko właśnie co z tego skoro całość leży? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz... Czy ta gra należy do gatunku "celowniczków" pokroju Time Crisis, Virtua Cop czy House of the Dead?
Po obejrzeniu załączonego materiału filmowego wnioskuję, że tak (a przynajmniej wybrane etapy, w których dostajemy broń do ręki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klimat na tym gameplayu/trailerze przypomina trochę film. Lecz gamplayowo nie wygląda to za ciekawie. Zobaczymy co z tego wyniknie ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dzieci już narzekają mimo że nawet nie zagrały... Żeby ta krytyka chociaż była po ludzku wyrażana, czytam te posty wyżej i mam ochotę wydłubać sobie oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dlaczego uważasz, że będzie to "miód dla fanów" samemu wcześniej twierdząc, że będzie
> to syf?

Naprawdę?
Syf dla każdego "przeciętnego" gracza. Ale ktoś kto wielbi Rambo, oglądał filmy, czytał książki - na pewno zagra. I dla niego to, że gameplay kuleje, że gra się wykrzacza i glitche co chwila pojawiają się na monitorze nie będzie miało aż tak dużego wpływu na ocenę jak dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi jedną rzecz, czy uważasz, że przeciętny fan Rambo to totalne bezguście i growy idiota, który zagra w każdą szmirę z pensylwańską odmianą jabłek w tytule? Fani danych rzeczy się szanują i nie będą robić dobrej miny do złej gry i oceniali chłam wysoko tylko dlatego, że oparty jest na ich ulubionej marce.

Patrzysz na ludzi strasznie jednowymiarowo, przecież wśród fanów Rambo mogą być zapaleni gracze, którzy z niejednego pieca jedli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślałem że będzie fps a wygląda na railshooter, poza tym w pierwszej krwi to chyba aż takiej rzezi policjantów nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie muszę mieć wodotrysków na ekranie by się dobrze bawić, a dzisiejsze gry nas strasznie do tego przyzwyczaiły. Jest Rambo, jest muzyczka a i klimacik nienajgorszy.
Raczej staram się unikać gier robionych na podstawie filmów, ale tym razem chyba zaryzykuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować