Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Analitycy: Pierwsze cztery lata sprzedaży zdecydowanie na korzyść PS4

23 postów w tym temacie


> A po co? Gry na PC kosztują połowę tego co faworyzowana przez Ciebie konsola. Zakładając,
> że kupuję jedną grę miesięcznie to zostaje mi w kieszeni jakieś 120pln więcej, niż Tobie.
> 12*120, co daje 1440pln w skali roku. Czyli co roku mogę sobie sprawić TOPOWĄ kartę graficzną
> lub nową i5 z płytą główną. I cieszyć się natywnym FHD na najwyższych detalach, a nie
> skalowanym HD na nędznych ustawieniach. Więc o czym tu gadać...

Jeden kupuje jedną grę miesięcznie , a drugi pociska w Fifę cały rok. Nie szufladkuj wszystkich konsolowców. Już widzę jak co roku zmieniasz kartę za 1500zł. Raczej bym twierdził, że co roku zmniejszasz ustawienia grafiki z ultra na high i medium żeby nowy tytuł ci poszedł.Ale jak masz kasę i zostaje ci 1500zł rocznie na grach to dokupiłbyś sobie też konsolę bo jesteś fanem gier i nie wszystkie są na platformie PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłacając PS plus otrzymujemy 2 gry miesięcznie gratis i często są to bardzo dobre tytuły.
Dla mnie konsola to kwestia wygody. Nie mam zbyt wiele czasu wolnego po pracy więc chcę po prostu usiaść na kanapie i odpalić grę na dużym TV nie zastanawiając się nad konfiguracją itp.i do tego konsola jest najlepsza. Nie wyobrażam sobie trzymania w salonie PC''ta po to by grać na dużym ekranie.
Nawet jakbym chciał kupować 1 grę miesięcznie to i tak nie byłbym w stanie znaleźć czasu żeby ją przejść, tak więc kwestie finansowe schodzą dla mnie na dalszy plan. Przewiduję że na PS4 będę miał FIfa 14, WatchDogs, The Division i Wiedźmin 3. Już przy tej ilości mam obawy czy to obrobie w całym 2014 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2013 o 15:51, Maverick81PL napisał:

Cena 2000 zł za konsole to jak dla mnie i moich okolic duża przesada :-/
Nie widzę przyszłości dla tej konsoli w Polsce... Przy naszych zarobkach chyba tylko
panowie politycy i sam Tusk sobie takie sprawi XD


Konsola jest dużo tańsza niż PS3 na premierę (zdaje się, że było to 599$), tańsza jest też niż PS2. Nie mówiąc już o tym jak wzrósł parytet siły nabywczej w kraju w ciągu tych 7 lat. Także bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować