Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Nowy trailer gry na VGX 2013

16 postów w tym temacie

> Po co robić newsa o zapowiedzi której jeszcze nie ma? -.-

Jak to nie ma? Jest zapowiedź tego, że na evencie będzie nowa zapowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten PR CDPR jest tak żałosny, że to w pale się nie mieści ale Polaczky i tak na to idą. Ja tam czekam na konkrety, trailery są fajne ale tylko jeśli rozpatrywać je jako efekt prac Platige Image.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie fragment z bagnami od razu kojarzą się z "Jedynką". Czy to możliwe aby to była ta sama lokacja? Wioska ceglarzy i wieża z centrum bagien. Na pewno byłoby to fajne nawiązanie do pierwszej części gry.

Już się nie mogę doczekać tej gry jak i samego trailera :)

@kuzyn123: Trailer z pierwszego posta opiera się na fragmentach gameplaya i prawdopodobnie nowy filmik będzie w tym stylu. Po za tym powinieneś się cieszyć, że Polacy potrafią zrobić dobrą grę i trailery (nawet te które nie opierają się na prawdziwej rozgrywce), ale cóż, jak widać są wśród nas POLACY którzy uważają się za lepszych od innych skoro mają opinie o innych obywatelach tego kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczy mi ktoś kto przetłumaczył ten podtytuł z angielskiego dziki gont i co to za słowo co ono oznacza(nie licząc tego że gont to blachodachówka),skoro po angielsku ten tytuł to dzikie łowy (polowanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2013 o 01:16, Carter napisał:

Wytłumaczy mi ktoś kto przetłumaczył ten podtytuł z angielskiego dziki gont i co to za
słowo co ono oznacza(nie licząc tego że gont to blachodachówka),skoro po angielsku ten
tytuł to dzikie łowy (polowanie)


Dziki GON nie gont. I tytuł był tłumaczony NA angielski a nie z angielskiego.
http://wiedzmin.wikia.com/wiki/Dziki_Gon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować