Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout 4: trwa odliczanie do "nuklearnej zimy"

53 postów w tym temacie

> A tu niespodzianka będzie i za 5 dni rozpocznie się prawdziwa wojna atomowa. A co!

A jeśli ktoś naprawdę chce nas ostrzec a my myślimy że zbliża się oficjalna zapowiedź nowego Fallouta!

A tak poważnie zima nuklearna powstała by (zdaje się że we wstępie do F1 było coś o tym) po ataku atomowym więc może kolejna część będzie się działa w pierwszych latach czy miesiącach od zagłady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hoho, byłbym przeszczęśliwy gdyby zrobili coś tuż po apokalipsie. Bez tych tworzących się miast typu megatona, byłoby naprawdę ciekawie. Cały świat prawie pusty, pojedyncze grupki, cudo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2013 o 20:35, Zdzichacz napisał:

Tyle, że zaraz po apokalispie było by tak wielkie promieniowanie, że byś sterował ghulem :D

O. O. To jest to. GOTY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2013 o 20:55, paweron napisał:

Godzinę przed końcem odliczania strona z zegarem padła:)


A teraz pokazuje nowe odliczanie, tym razem 13 godzinne...
Wygląda to jak kolejny głupi żart, w sumie mam dosyć takich głupich sposobów promowania swoich produktów. Zajrzę tutaj, jak będzie już coś wiadomo i może jutro, chyba że dalej nic nie będzie wiadomo, to wtedy zajrzę pojutrze... Ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybko została rozszyfrowana wiadomość, która brzmi tak:

"THE INSTITUTE IS SEALED. THEY WON''T HELP US. I''M HEADING TO BLACK ROW. -TBNLS 5120-"

Czym jest -TBNLS 5120- tego nie wiadomo. Wiadomym jest, że Instytut się pojawił w Fallout 3 w jednym z pobocznych zadań jako wzmianka. Do tego został rozszyfrowany kolejny kod morse''a:

"Calling all stations, this is overseer 119 emergency enemy unknown, SOS. Vault 119 Quabbin 7677, repeat, SOS, Vault 119 Quabbin 7677 enemy unknown. "

Źródło: https://docs.google.com/document/d/1pJLwd0osKpnp6kEogWh6KAZZiM0Rh-odwWCDc3VEMVE/preview?pli=1&sle=true#heading=h.jdncurwddewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2013 o 16:11, Kirlen napisał:

lubię ładną grafikę i dynamiczną rozgrywkę, od tak bo co :)

bardziej chodziło mi o odejście od pierwotnej koncepcji serii fallout. Same w sobie to może i fajne gry ale inne od pierwowzoru.

Dnia 26.11.2013 o 16:11, Kirlen napisał:

ps. nie mieszaj do tego konsol, jestem biednym 20-paro letnim gumbusem i lubię sobie
pograć wygodnie siedząc w fotelu bez zbędnego **** się z ustawieniami trzymając jedynie
przyjemnie wybrującego pada :)


:) ja też lubie, nie miał o to tak zabrzmieć.
Po prostu gry na konsole z reguły sa prostsze i mniej wymagające ( chyba że pod kątem zręcznościowym ) Dlatego robienie gier na konsole wymusza pewne... ograniczenia. Wiadomo że gra sprzeda się lepiej jak bedzie miała mniej tekstu a więcej "rozpierduchy" w pięknej grafice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować