Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft dopiero "uczy się" mikrotransakcji

15 postów w tym temacie

Microsoft, jest śmieszny gdy większość firm rezygnuje z Season Passów i mikropłatności, to Microsoft je dopiero wprowdza. Ja nie wiem, oni nie mają dostępu do internetu, i nie wiedzą co się na świecie dzieje? :P

A co do Forzy to się nie wypowiadam, moge sobie tylko wyobrazić jak wyglądała rozmowa:

- Wiecie co, damy te gorsze auta którymi nikt nie jeździ. A dopiero później wydamy 500''set różnych DLC z furami sporotwymi które gracze będą chcieli mieć.

Po prostu, hajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że nowe konsole będą poligonem doświadczalnym dla podobnych praktyk. Na skale jakiej do tej pory nie było. W sumie, trudno im się dziwić ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2013 o 12:17, Shinigami napisał:

Coś mi się wydaje, że nowe konsole będą poligonem doświadczalnym dla podobnych praktyk.
Na skale jakiej do tej pory nie było.


Yup. I poczekaj z dwa, trzy lata a normą będzie twierdzenie, że to super rzecz i w ogóle genialna dla branży i samych Graczy. Tak samo jak patche i instalacje były be póki nie trafiły na konsole tak samo będzie i teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DLC jak DLC. To są dodatki. Ja się pytam jak można kazać płacić za odblokowanie samochodów w grze kosztującej 45 funtów? Wiem, że można odblokować samochody. Ale trzeba długo grać (ponad 450 godzin).

Grałem w Forze 4 u brata. Był tryb wolnej jazdy, wszystkie samochody. I to było dobre. W karierze musisz odblokowywać, a do przejażdżek masz dostepne wszystkie samochody (oprócz DLC). A tutaj? - kup DLC, a potem odblokuj te samochody lub zapłać za odblokowanie.

Albo robimy pełnopłatną produkcję, albo F2P i wprowadzamy mikropłatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcą mikropłatności, ok niech je dadzą ALE w takim razie niech obniżą koszta gier, ponieważ nie kupuje się produktu kompletnego. W póki co to ceny zamiast maleć to wzrosły.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2013 o 12:56, Fred778 napisał:

Mam nadzieje, że na PS4 takiego czegoś nie będzie...


Gran Turismo 6 ma mieć. Co prawda to wychodzi jeszcze na PS3, ale nie zdziwię się jak będzie i wersja dla PS4, a potem powtórzą to w GT 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować