Zaloguj się, aby obserwować  
BuuBuu

Najlepsze gry na PS One

52 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2006 o 18:39, deput666 napisał:

różni się od wersji PC ?

Troche typami zadań do wykonania i niektórymi planszami. A i na PSX wyszedł jeszcze THPS4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 13:47, deput666 napisał:

i jeszcze tenchu

w to nie grałem , jakoś nie pociagają mnie gry w których trzeba się skradać , podchodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze na PSX to seria Tony Hawka, Resident Evil - seria, Harvest Moon, Crash Bandicoot - seria, Final Fantasy - seria, Medievil 1 i Legends of the dragons ( nie pamietam dobrze nazwy. Ta gra była podobna do finala tylko, ze według mnie lepsza :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najwięcej zagrywałem się w obie części Gran Turismo. Oprócz tego sporo czasu spędziliśmy z bratem grając w FIFA 98 oraz w World Cup 98. Dość późno zabrałem się również za Final Fantasy VII, jednak mniej więcej w połowie gry konsola zaliczyła glebę z wysokości ok. 1,5m. PSX nie odniósł żadnych obrażeń ani pęknięcia ani zadrapania. Jednak karta pamięci od tamtej chwili nie działa, wszystkie zapisy stracone a jakoś nie chciało mi się zaczynać od nowa. Moją pierwszą grą na PSX był Tekken 3. Byłem również pod wrażeniem udanego przeniesienia Diablo na konsole, zwłaszcza sterowanie postaciami bez użycia myszki. To chyba wszystkie tytuły, które mi zapadły w pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować