Zaloguj się, aby obserwować  
BuuBuu

Najlepsze gry na PS One

52 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2006 o 14:06, slaweglewicz napisał:

moim zdaniem Gran Tourismo 2 i spyro the dragon wymiataja:P


Spyro? Daj spokój to jedna z najbardziej przehype''owanych gier w historii:P Miała być super zabawa z tym fioletowym smoczkiem a wyszła średnio udana platformówka. Gorsze sterowanie w platformówkach to już chyba tylko psybadek miał:P

Moje typy to FF7, Crash Bandicoot 1 (chociaż dostał średnie oceny), Crash Bandicoot Warped in Time, Ace Combat 2, MGS, GT2. Riiiiidge Racer 1. Szkoda tylko, że w tej grze była jedna trasa (+ jej invert) oraz 4 samochody:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chetnie bym pograł w ff 7 bo mniał najlepszą wabułe grałem w ff 7 dridge of cerberus oglądałem ff adwent children i tą anime last order na psx mam 3 gry tekken,tekken2,tekken3 ;-) były one jako dodatek do 5 i muszę przyznać że 3 naprawde dobra nawet na te czasy pamientam pare lat temu ff VIII myślałęm że to na ps2 gra była zajefajna a co do ff 9 zabardzo cukierkowa :-) i zgadzam się z Owczar.ę metal slug to była gra w którą najprzyjemniej się grało oczywiście z ps 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedną z fajnych gier na ps 1 grałem ok. 2 tygodnie temu. Był to Silent Bomber i Tekken 3. Pierwsza gra jest zaje****** trudna od ok. 15 planszy, tekken to dla mnie gra obowiązkowa, ponieważ biore dział w turniejach u mnie w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepszą grą na ps one była, jest i bedzie Team Buddies.Jak dla mnie gra idealna, chyba do dej pory nie grałem w coś lepszego.Wie ktoś może czy jest też wersja na PC?Ten dziki multiplayer przez net to dopiero było by coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 22:37, Arlik napisał:

> Jak dla mnie to Tekken 3, GT 2, Crash 3 i 4 :)


4 !? chyba nie chodzi ci o basha ?


Chodzi mi o Crash Team Racing ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że na PS1 nic nie przebije dwóch serii absolutnie kultowych - czyli FF (zarówno VII jak i VIII) oraz MGS. Tekken prawda, świetny jest, ale akurat część trzecia została bardzo skutecznie zdetronizowana ostatnio przez genialną piątkę. Tenchu takie czy Silent Hill też zdecydowanie niczego sobie są i warte uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować