46 postów w tym temacie

Jka się niemyle taki temat już był bo nawet go chyba zakładalem a jak nie to powiem ze ja uzywam hamachi do cs strike i co tu duzo gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hamachi dobra rzecz :) Jak coś chce od kumpla to nie musi mi tego wrzucać na jakiś serwer bądź latać do niego po to, tylko wrzuci na siec i ja to "zassam":)ten program jest kochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z hamachi-po jakims czasie od instalacji nie chcialo sie wlaczyc. Usunalem i juz nie moge zainstalowac;/. Wlaczam instalator i chce mi sie aktualizowac... no to aktualizuje i w polowie wyskakuje "masz szczescie aktualizacja nie powiodla sie zglos ten problem...". Co mam zrobic abym znow mogl grac przez hamachi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odinstaluj hamachi i usuń wszystkie wpisy z rejestru, odnoszące sie do niego. Może pomóc, ale nie musi. Hamachi to świetna, ale zarazem STRASZNIE kapryśna aplikacja:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 16:29, Beleth napisał:

ktoś zna ten program?używa go?
gramyz kolegami w StarCrafta, ale szukamy też chętnych do Baldur''s Gate i Icewind Dale 2 lub
ewentualnie innych gier :)

ale w BG czy w BGII?? bo jak BGII to mnie interesuje tylko gra z TDD''iem do tego. Pasuje?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 22:29, hito_kun napisał:

Ściągnij sobie to http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=509
i usuń wszystkie zbędne pliki/wpisy w rejestrze, jakie ten program znajdzie. Później zainstaluj
Hamachi. Na mój problem to nie pomogło, ale jest duża szansa, że rozwiąże twój.

Zainstalowalem to i co dalej?? w co mam wejsc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować