Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DLC Chińska Nawałnica do Battlefield 4 z trailerem premierowym

12 postów w tym temacie

Po "zdjęciach satelitarnych" liczyłem na ogromne, zimowe mapy. Wszystkie wydają się małe, a śnieg jest tylko na jednej mapie, na szczytach gór - poza polem walki...Dobrze, że chociaż motocykle dali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Po "zdjęciach satelitarnych" liczyłem na ogromne, zimowe mapy. Wszystkie wydają się małe,
> a śnieg jest tylko na jednej mapie, na szczytach gór - poza polem walki...Dobrze, że
> chociaż motocykle dali.

Ja liczyłem na wielkie lasy tropikalne a na filmie widać kilka drzewek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ta dżungla wygląda, ale jak kolega wcześniej wspomniał, liczyłem na to że bez maczety ani rusz :D serio przydałaby się mapa gdzie na hardcorze dajesz nura w krzaki i nikt cie nie ma prawa znaleźć, wbrew pozorom to nie byłoby takie trudne, bo oszczędzili by troche na rozmiarze mapy i mogliby wjebać tyle roślin, nawet nie musiałyby sie ruszac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy dodatek, więcej bugów w nagrodę. Dice ma takie same problemy z łataniem swojej gry jak activision blizzard (seria cod). Zaskakuje mnie podejście więcej = lepiej. Powinno wprowadzić się prawo, że przy wydawaniu gier alpha producent powinien zwrócić 1/3 zapłaconej kwoty za grę, ponieważ staje się testerem, a nie pełnoprawnym klientem cieszącym się dopracowaną produkcją. Może wtedy te 2 molochy w świecie FPS pomyśleliby zanim wprowadziliby swój produkt do sprzedaży. Mimo, że BF4 mi się podoba oraz uważam, że CoD ma też co zaoferować to obie marki są niekompletne i firmy nabijają ludzi w butelkę. Człowiek wraca z pracy, siada przed kompem i próbuje wbić na serwer przez 20-30 min, ponieważ dostaje w kółko komunikat " Error join, game disconnect" (jakoś tak pisze). Dodam, że DICE ma nadal bugi te same w BF4 co były również w BF3 - wychylanie czy chowanie za przeszkodą nadal działa z opóźnieniem u przeciwnika dzięki czemu gracz ginie będąc schowanym już za np ścianą. Myślę, że znalazłoby się tego więcej, ale to jedyne co ja zaobserwowałem. Za to seria CoD... Uwielbiałem CoD:MW2 ale po zakupieniu jeszcze black ops zrozumiałem, że robią w kółko to samo. Zapowiadali wiele na CoD:Ghost, a gracze znów dostali ten sam produkt. No prawie ten sam bo były większe problemy z stabilnością gry od poprzedników (może już zostało to załatane - nie wiem).

Wnioskując z całego mojego śmiecenia komentarzem, z którym ktoś się może zgadzać lub nie - obie firmy mają nas głęboko w poważaniu, liczy się cholerny $. Mam nadzieje, że pojawi się nowy FPS od innej firmy będący lepszy od tych dwóch - testowałem warface i niestety to nie jest to.
Rzadko piszę komentarze - w sumie wcale - ale to co robi Dice oraz Activision Blizzard (seria CoD) to jakaś paranoja na kółkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuzynnn , hajs się nie zgadza to robią zbugowane gry , bez fabuły itd , już do Bf 4 dlc dają jak nawet nie załatana jest w 100 % , będzie znowu jak z bf 3 multum dodatków i dlc o wartości 1000 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Serwery ledwo się kupy trzymają, gra zabugowana, ale pierwsze DLC już jest a drugie w
> drodze. This is €A. This is shit.

and this is idiot... Łataniem gry i tworzeniem dodatków zajmują się inni ludzie, ale wg geniusza twojego pokroju "99%" dice, które nie zajmuje się łataniem, powinno siedzieć i nic nie robić dopóki są błędy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszna sytuacja. Wydają nowe DLC, a w multi nie da się grać dłużej niż 20 minut (o ile Cię w ogóle dołączy do jakieś rozgrywki) bo gra się zacina. Przez podobny problem nie mogę przejść kampanii bo przedostatnia misja nawet się nie chce wczytać (gram na Xboksie jakby co). Kumple mają podobny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mi się już nie zacina, ale bywa ze wywali mnie z serwa bez zadnego komunikatu na bl :S
Mam to samo - wszystko chodzi elegancko, ale bywa ze po prostu rozlacza mnie z serwera jakbym wychodzil z niego sam :D
No i jeszcze cos takiego, ze po prostu nie moge dolaczyc na wybrane (kilka niemieckiech) serwery - dolny niebieski pasek pozostaje na ekranie logowanie/laczenie - nie wskakuje wczytywanie mapy.

Na koniec mala refleksja - jestem bardzo zawiedziony tym, ze jako nabywca preordera BF 4 z Chinska Nawalnica (czego juz nigdy wiecej nie zrobie, bo wystarczylo poczekac 2-3 tyg po rpemierze i juz BF chodzi po 60 zlotych mniej - czyli w plecy, bo zaoszczedzil bym na premium), nie mam mozliwosci nabycia tego dodatku wczesniej - rowno z graczami premium. Spodziewalem sie innego rozwoju wypadkow, jako jeden z graczy, ktory juz w marcu niezmiennie czekalem z preorderem. No, ale coz moja wina - o naiwnosci xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować