Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Są pierwsze informacje na temat obsady filmu Warcraft

27 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2013 o 15:04, Ring5 napisał:

Eee... ale... Cage''a grał Linden Ashby. Van Damme grał Guile''a w Street Fighterze ;)


Fuck... racja :D Popierdzieliło mi się zupełnie. Czas wyjść z pracy ;)

Dnia 05.12.2013 o 15:04, Ring5 napisał:

Za to amatorskie produkcje są coraz lepsze. Świetnym przykładem niezłej ekranizacji gry
jest nowy MK, zrobiony przez Machinimę. Wprawdzie nadal mam zastrzeżenia do niektórych
pomysłów ("oryginalna" maska Scorpiona i ubranko motocyklisty Sub-Zero), ale całości
jako takiej nie mam do zarzucenia nic, poza tym, że odcinki są za krótkie. No i pierwszy
sezon podobał mi się bardziej, niż drugi.


Tak. Miałem to napisać nawet w pierwszym poście. Jest wiele amatorskich seriali, które wybijają się ponad to co serwuje nam Hollywood czy generalnie przemysł filmowy.
MK Legacy też mi się bardzo podobał. Akurat mnie maska Scorpiona się podobała :) Przywodziła na myśl samurajów i maski które oni nosili :)

Dnia 05.12.2013 o 15:04, Ring5 napisał:

Szkoda, że niektóre świetne pomysły zmarnowano (pominę tu milczeniem wypociny Uwe Bolla),
na przykład zmieniając kompletnie fabułę DOOMa z inwazji demonów na kolejnego już wirusa.


Mnie Doom akurat nie podszedł :) A sekwencja FPS, choć oczywiście jawne nawiązanie, ale była według mnie przegięta na maksa :)

Dnia 05.12.2013 o 15:04, Ring5 napisał:

Ale mówiąc o niezłych ekranizacjach warto też pamiętać o pierwszym Resident Evil. Kolejne
zmieniono już za bardzo w tępe siekaniny, ale jedynka była niezła i potrafiła trzymać
w napięciu.


Tak. Pierwszy Resident miał jeszcze pewną atmosferę tajemniczości. Kim tak na prawdę jest Alice...

Niestety nie oglądałem Prince of Persia ale słyszałem całkiem dobre opinie o tym filmie. Muszę chyba nadrobić zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2013 o 15:39, Phobos_s napisał:

Tak. Miałem to napisać nawet w pierwszym poście. Jest wiele amatorskich seriali, które
wybijają się ponad to co serwuje nam Hollywood czy generalnie przemysł filmowy.


Nie tylko seriali, filmów też. Od prawie ćwierć wieku jestem fanem Tolkiena i o ile filmowa "Drużyna Pierścienia" nawet mi się podobała, o tyle w przypadku "Dwóch Wież" mam mieszane uczucia a "Powrót Króla" przyprawia mnie o mdłości. Tymczasem amatorskie "The Hunt for Gollum" i "Born of Hope" (do znalezienia na youtube, w pełni legalnie) są wykonane świetnie i robią wrażenie.

Dnia 05.12.2013 o 15:39, Phobos_s napisał:

Niestety nie oglądałem Prince of Persia ale słyszałem całkiem dobre opinie o tym filmie.
Muszę chyba nadrobić zaległości.


Zdecydowanie warto. Ok, może nie jest to ekranizacja jako taka, raczej film "na motywach gry", ale i tak ogląda się bardzo przyjemnie. Cały czas mam nadzieję, że zrobią w końcu sequel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2013 o 11:38, Dariusvictour napisał:

Ci aktorzy to chyba zagrają początkujących nekromantów. Te ich ręce to w ogóle utrzymają
topór? ;)

Są różne możliwości. Zawsze mogą też zagrać jako szkielety, których Horda używała w pierwszych wojnach. Tych czasów ponoć ma film dotyczyć.

Same nazwiska aktorów nic mi nie mówią. Może dlatego, że praktycznie nie oglądam już filmów, a telewizji w ogóle. W każdym razie patrząc na zdjęcia to już pod tym względem wyglądu może być najwyżej średnio. Do żadnej znanej postaci z lore nie jestem w stanie ich przypasować. Z charakteryzacją może być tylko śmieszniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2013 o 12:20, Kafar napisał:

Będzie efektowny ale crap. Ale przynajmniej efektowny.


Zobaczyles to w szklanej kuli czy wyczytales z fusów? :]

A co do filmu, ekipa fajna, w szczegolnosci Fimmel mi pasuje do Warcrafta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie by było w jakimś artykule, że film będzie na wzór "Avatara" robiony z pomocą CGI.
Co do obsady to dobrze mi to wygląda, wręcz obiecująco. Do tego dodać Farrella jako Medivha i to nie może nie wyjść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2013 o 17:58, TigerXP napisał:

> Będzie efektowny ale crap. Ale przynajmniej efektowny.

Zobaczyles to w szklanej kuli czy wyczytales z fusów? :]

A co do filmu, ekipa fajna, w szczegolnosci Fimmel mi pasuje do Warcrafta.


Nie. wiem z doświadczenia i życiowego i zawodowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować