Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 - nowe informacje

150 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2006 o 09:54, GREG napisał:

Moim zdaniem najlepiej poczeakć aż wyjdzie demo i wtedy sprawdzic czy jest warte kupienia jak
wogóle wyjdzie demo Gothica 3 :)


Tyle, że nie zawsze demo jest dość dobre. Wiele razy, jest tak, że niektórych demo odrzuca, ale sama gra wciąga na tyle, na ile możliwe :D :D Ale to nie znaczy, że to demo będzie takie - ono musi zaspokoić oczekiwanie na samą grę ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZYTAM TE POSTY I WŁOS MI SIĘ JEŻY ,BEZIO ZE SKRZYDEŁKAMI JAK RUSAŁKA,DRUIDZI ,DWA MIECZE ,TO NIE GOTHIC -TYLKO FARSA,PB-co wy kombinujecie u licha hcecie zniechęcić fanów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A co do Poszukiwaczy to przecież muszą być ,pamiętacie co powiedział czarny mag z irdorad"JEST NAS WIELU NAWET NIEWIESZ JAK WIELU", a opętani? przecież ich wszyskich bezio nie wybił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 09:54, GREG napisał:

Moim zdaniem najlepiej poczeakć aż wyjdzie demo i wtedy sprawdzic czy jest warte kupienia jak
wogóle wyjdzie demo Gothica 3 :)

no racja, tak samo zrobiłęm z h5 gralem w bete i zdecydowałem sie kupić. No z g3 bedzie identycznie, chociaż wiem że mi sie napewno spodoba :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie.Ja tam za każdą częścią Gothica przepadam.Przeszedłem 1,2+Noc Kruka i za każdym razem było dobrze.A 3 z tymi skrzydłami i druidami to rewolucja.Jak coś będziecie wiedzieć to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię Gothica i grać wniego zawsze mogę.Ale trudno mi się będzie przyzwyczaić do nowych stworzeń.Ciekawe jakei nowe bronie goście z PB nam wystawią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż! Byli magowie ognia, wody, więc czemu nie dać następnych - druidzi?
Jak dla mnie dobry pomysł chodź ten ze skrzydełkami to już chyba mała przesada. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

XavaX, sam zwróciłeś komuś uwagę "pomyśl, zanim napiszesz" - dlaczego sam się go tego nie stosujesz? :))) Dodatek "Noc kruka", lub "Nocz warona" - jak mawiają Ruscy...;) - jest po mistrzowsku wpleciony w całość rozgrywki Gothic 2.
Fakt, na początku gry zostajesz już wstępnie wprowadzony w fabułę dodatku, jednak praktycznie całą nową rozgrywkę prowadzisz dopiero w 3 rozdziale - w samym środeczku gry. Nie przeszkadza to w niczym, a rozwój postaci jest w dalszym ciągu bardzo dobrze zrównoważony. Tylko żeby to wszystko wiedzieć, musiałbyś najpierw trochę w to pograć, a dopiero potem mądrzyć się na forum...:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, czy to sa takie nowości? Ja tam o druidach czytałem dwa-trzy miechy temu... Podobno ma to być coś jak sekta z jedynki. Tylko oczywiście bez Śniącego... A sysytem czrów bardzo ciekawy mi sie też podoba. A latanie pewnie oprócz wyglądu będzie pozwalało się wznosić na większe wysokości. Żeby sie gdzieś dostać, po skarb na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada sie fajnie, ale to zalezy wszystko umnie od wymagan, do tego czasu zmienie grafe na 256mb i dodam te 500 ramu zeby miec 1000 ale moj proc ...... to tylko 1900mhz ;/

boje sie ze moze byc niesprawny do gry ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 18:43, Kotleciq napisał:

boje sie ze moze byc niesprawny do gry ;/


Nie ma to jak obawy przed nieodpaleniem gry.
Ja też mam obawę, że u mnie może strasznie lagować. Ale to dla mnie nic nowego :) Potrafiłem wytrzymać bez G2 dwa lata od premiery (brak dobrego sprzętu), to i może tu wytrzymam :) Ale gra u mnie powinna chodziś.

Liczę na to, że wymagania może będą trochę przesadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za niedokonczenie ale mi sie kliklo niechcacy wyslij


roziwajc mysl to na stronie ubisoft(?chyba ubisoft) albo jakis innej co pomagala przy heroes 5 byl\y wymagania 2,5ghz procka 1024 ramu itp ja na 512 ramu i 1900 proca ciagne gre praiwe na max detalach z radeonem 9550 se 128mb mam nadzieje ze troszeczzke wymagania spadno co do G3 bo ta seria to ciekawa gra i zarazem opowiesc

Dobrej nocy zycze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra z całą pewnością będzie niesamowita... mam nadzieje że nie zgubi klimatu na nowej wyspie gdzie nieco abstrakcyjnie się przedstawia sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować