Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kontroler PS3 z wibracjami... 7 lat temu

33 postów w tym temacie

Domek

Rozpowszechniana przez Sony opowiastka, według której kontroler PlayStation 3 nie może mieć wibracji, bo kolidowałyby one z wykrywaniem wychylenia, z dnia na dzień staje się coraz mniej wiarygodna. W sieci pojawił się kolejny dowód na to, że stwierdzenie przedstawicieli japońskiego giganta jest... nie do końca prawdziwe.

Przeczytaj cały tekst "Kontroler PS3 z wibracjami... 7 lat temu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, co jest takiego super w wibracjach... Jak dla mnie to te wibracje to takie, ee... costam wibruje jakos takos, nic ciekawego. Wole nawet jak nie wibruje w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 10:53, Bobo napisał:

Ja nie wiem, co jest takiego super w wibracjach... Jak dla mnie to te wibracje to takie, ee...
costam wibruje jakos takos, nic ciekawego. Wole nawet jak nie wibruje w ogole.


Tak jak już komuś odpowiadałem - jak wibracje są, to wyłączyć je żaden problem. Jak nie ma - włączenie może być problematyczne. ;) Zawsze lepiej mieć więcej możliwości niż mniej, a w takim np. Rockstar Games Presents Table Tennis są one integralną częścią rozgrywki (gra za pomocą wibracji przekazuje graczowi informacje o... czymśtam, nie wiem, sam nie grałem, ale ma to wpływ na rozgrywkę ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Goście z Sony obudzili sie i kapneli, ze zostli daleko w tyle za nintendo jesli chodzi o rewolucyjnosc i musza na predce znalezc cos co przyciagnie uwage klientow do ic produktu. W moich oczach Sony iuz sie dostatecznie skompromitowalo a jesli mialbym kupowac konsole to rozwazal bym zakup pomiedzy bardzo ciekawym Wii a X360
bo ten drugi przynajmniej jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cos czuje ze ps3 nawet kijem nie dotkne - dawno nie slyszalem pozytywnego newsa na jej temat. eh, czyli albo ps2 i 29'''' tv albo x360 i karta tv do kompa bo budzet padnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony postanowiło upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu, na siłę podłączyć się pod sukces Wii i wytłumaczyć z braku wibracji.

Tyle tylko, że takie bezsensowne tłumaczenia nie przywrócą wibracji, a i do pada Wii im baaardzo daleko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 12:12, Matis47 napisał:


A to jeszcze inna sprawa - o tym sidewinderze też była już mowa, w kontekście niezbyt dużego zainteresowania, jakim się cieszył...

Ale z padem z newsa jest jeszcze śmieszniej - bo on jest przecież do konsol Sony, można go bez problemu podłączyć do PS One albo PS2 i mieć dokładnie to samo, co pokazywano na konferencji prasowej przed E3. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 11:30, Majin _uQuad napisał:

Domek pewnie przekazuje zamiary przeciwnika :D jak sie sklada do poteznej scino-bomby to kontroler
trzesie portami ;ff


Tak, coś w tym rodzaju. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie wie ktoś czy można jeszcze kupić gdzieś taki kontroler firmy Pelican do PS One, bo mam jeszcze tą konsolke i fajna sprawa mogłaby być z tym kontrolerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować