Zaloguj się, aby obserwować  
Burszurasek

Adidas czy Nike? A może Reebok...

112 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2006 o 19:19, Astmatyk napisał:

Wszystkie firmy wymienione w tym topicu kojarza mi sie z dwoma rzeczami : szpan i dresiarstwo. Nic na to nie >poradze.

No bo w zasadzie tak jest. Buty butami, ale gdybym chciał się ubierać w którejś z tych firm, to w kółko chodziłbym w dresach :/ Nie uważam, że np. spodenki adidasa są lepsze od jakichś nieznanej marki, a kosztują 3x więcej. Czy kouszlka polo kupiona w sklepie Reebok będzie lepiej mi się nosiła, niż kupiona w innym sklepie (tańszym) ?
Jedynie przekonałem się, że buty faktycznie kupione w tzw. oryginalnym sklepie są mocniejsze i trwalsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2006 o 19:25, paweusz napisał:

Jedynie przekonałem się, że buty faktycznie kupione w tzw. oryginalnym sklepie są mocniejsze
i trwalsze.


Bo sa trwalsze, nie przecze. Chociaz kiedys i tak byly wykonywane bardziej starannie. Ja tam wole porzadne HDki albo Globe''y. Moda i trendy mnie nie onteresuja. W sklepie adidasa czy nike to bylem moze z 8 lat temu ostatnio. I to nie w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja napisze tak:

To że ktoś chodzi w oryginalnych ciuchach nie oznacza, że jest dresem. Ja oryginalne mam koszulki i buty. Zawsze noszę jeansy - więc dresem nie jestem, to że lubie mieć na sobie logo jakiejś znanej firmy nie jest grzechem no nie??
A oryginalne koszulki mam dwie więc chodzę też w "zwykłych" ciuchach - czytaj mniej znanej marki (lub wogóle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 19:29, Markus89 napisał:

Ja napisze tak:

To że ktoś chodzi w oryginalnych ciuchach nie oznacza, że jest dresem. Ja oryginalne mam koszulki
i buty. Zawsze noszę jeansy - więc dresem nie jestem, to że lubie mieć na sobie logo jakiejś
znanej firmy nie jest grzechem no nie??
A oryginalne koszulki mam dwie więc chodzę też w "zwykłych" ciuchach - czytaj mniej znanej
marki (lub wogóle).


Totez juz sprostowalem wczesniej. nie chce nikogo urazic, pisze tylko jakie mam pierwsze skojarzenie z tymi firmami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o obuwie to tylko Adidas, mam 6 par butów aktualnie w których chodzę w tym laczki i wszystko Adidasa.
Najwygodniejsze, szybko się tak nie eksploatują i ładne :) Koszulki, bluzy to Reeboka i Pumy. Spodni nie kupuje u tych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 14:00, Probos napisał:

> Ja tam lubie Nike, bo Wisełka Kraków do niedawna grala w koszulkach tej firmy.

Jesteś z Krakowa ?

Nie mieszkam w Katowicach, ale urodziłem się w grodzie kraka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie poza butami nie kupuję nic w wyżej wymienionych sklepach sportowych. Przecież nie kupię sobie pantofelków w Pumie czy sweterek w Reebok (choć chyba teraz nawet to już robią). Nie trzeba wydawać majątku by ubrać się dobrze i z klasą. Mam płacić za markę ? Za naszywkę ? Mi to nie jest do niczego potrzebne.

=> Probos skończ z tym liczenie, może i cieszy cię, że piszemy w temacie stworzonym przez ciebie, ale te spamerskie wstawki rażą w oczy. W pewnym temacie zrobionym przeze mnie jest ponad 900 postów, jak by to wyglądało, gdyby co 10 post pisał, który to on jest z kolei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam rację paweusz''owi, choc buty sportowe kupuje tylko w nike. Reebok mnie zawiódł pod tym wzgledem.
Ale takie firmy jak House, mają bardzo fajne ciuchy, w rozadnej cenie. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do butow to aktualnie mam reeboki i jestem bardzo zadowolony tak ogulnie zwracam uwage na wyglad potem na jakosc i dopiero na firme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam chodzę w Nike, ale tylko buty i ew. plecak. To nie jest żadne szpanerstwo, ale miałem ciekaaaaaaaawe przygody i z butami i z plecakami. Noszę oryginalne buty, bo przekonałem się o tym, że są o DUŻO wytrzymalsze niż "bezmarkowe". Kilka par butów normalnie przetarło mi się, w plecakach rwały rączki i rozpruwały zamki. Może i część uszkodzeń było z mojej winy, ale zerwanie rączki przy zwykłym założeniu plecaka to chyba nie jest "zniszczenie przedmiotu z powodu złego użytkowania"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystkie te marki lubię , bo mam buty z reeboka , spodnie , i bluzę z nike , a adidas , bo jest reklama a zinedanie zidanu , z adidasem , a to mój ulubiony piłkarz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie przed chwila zamowilem sobie torbe naramienna z RBK;]ale i tak wszystkie z tych firm uwielbiam...ale jakos pumy nie lubie....^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam buty z Reeboka i Pumy, spodnie z Nike, a podkoszulkę Adidasa. :D Jednak zazwyczaj noszę czarne/niebieskie jeansy i jakąś bluzę/koszulę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja Adidasa to mam tylko buty do piłki i piłkę, bo są najwytrzymalsze i najwygodniejsze. Już miałem 3 pary Predatorów i naprawdę dobrze mi się w nich grało. A co do piłek to nadal uważam, że Fevernova jest niedoścignionym wzorem:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam korki Pumy bo mi się podobały i mimo, że Adidas i Nike lepszy piłkę Nike TotalAir90.
Kiedyś widziałem jeansy Reeboka, mówię serio były nawet fajny ale kosztowały tyle, że mółbym kupić 2 pary spodni Lee albo 3 PES6:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 13:01, fataem napisał:

Ja mam korki Pumy bo mi się podobały i mimo, że Adidas i Nike lepszy piłkę Nike TotalAir90.
Kiedyś widziałem jeansy Reeboka, mówię serio były nawet fajny ale kosztowały tyle, że mółbym
kupić 2 pary spodni Lee albo 3 PES6:/


Kolega kupił kiedyś korki Pumy i mu służyły dzielnie przez 2 lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ze z wiekiem wychodzi sie z tych adasiow pum i calej reszty :]
Mi sie juz nie podobaja jako buty dobre polecam Skechersy naprawde dobry buty :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować