Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zgarnij Fallouta 1, 2 i Tactics za darmo!

39 postów w tym temacie

Fallout 3 w 2008 roku ? orzesz to ja już 5 lat zbieram się by w to zagrać ? ech jednak sobie chyba odpuszczę ale f1,2,tactiksa :P Łykam ,mam nadzieje że Wasteland 2 zatrzęsie dupą Bethesdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy były na Steamie wszystkie 3, za grosze (1.74 funta) i pomyślałem, że taniej być nie może, ci wyskakują z darmówkami jakieś 2-3 tygodnie później. Fml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dobrze że mi się zachciało zajrzeć nad ranem. ;]
> Dzięki za cynk i dzięki za cynk, że gry znikają z oferty i serwerów, więc już je sobie
> chomikuję na dysku.

Znikają z oferty kupna i nawet chyba to nie jest pewne, szczerze to żadnego źródła na oczy nie widziałem tylko plotkę rozsiewaną przez ludzi :)

Mało prawdopodobne jest to, żeby gra ludziom została zabrana z półki, co najwyżej nikt nowy nie będzie jej mógł zakupić. Tym bardziej, że gog jakoś tego nie ogłaszał, wyobraź sobie szum jaki by był gdyby gra za którą ludzie zapłacili przestała być dostępna.

EDIT: Wypowiedz kogoś ze stafu gog, na forum:
"Please note that all three classic Fallout titles are pending right holder change. Sadly, to the best of our knowledge, we'll be forced to remove Fallout, Fallout 2, and Fallout Tactics from our offer. That doesn't mean, however, that you won't be able to download them if they are already a part of collection by then"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2013 o 20:58, Principes napisał:

To tłumaczy, dlaczego gra znalazła tylu nabywców - dzieci nie przyjęły do wiadomości,
że zakupiły chłam.


Dobrze wiedzieć, że jestem dzieckiem i że gra, przy której spędziłem wiele przyjemnych wieczorów, jest chłamem. Pewnie oznacza to, że mam tragiczny gust w kwestii gier. Szkoda tylko, że Fallout 2 też mi się podobał, co oznacza, że również musi być chłamem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przezorny zawsze ubezpieczony mimo wszystko.
A co to jest te 3GB miejsca na dysku w dzisiejszych czasach (zachomikowałem wraz z soundtrackami, instrukcjami i tą "biblią" opisującą historię powstawania serii). ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2013 o 11:08, Martius0 napisał:

Na to samo wychodzi.


Nie do konca. Bethesda to tylko developer, programisci w duzej mierze itd. Tworza gry. Zenimax to ta pazerna spolka matka wypelniona goscmi od PR, marketingu i prawnikami:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2013 o 11:35, Martius0 napisał:

Przykład idzie z góry więc w praktyce wychodzi na to samo.

Ale to nie bethesda traci kase na tym do kogo f1 i f2 nalezy tylko zenimax, wiec pstryczek jest od cdp w nos zenimax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2013 o 14:15, Killyox napisał:

Ale to nie bethesda traci kase na tym do kogo f1 i f2 nalezy tylko zenimax, wiec pstryczek
jest od cdp w nos zenimax

Ale co CDP ma z tym wspólnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiałem, czy podać bardziej szczegółowo znaczenie "zniknięcia z oferty", ale myślałem, że wszyscy zrozumieją o co chodzi.

Widocznie za dużo wymagam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować