Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

70 osób zwolnionych z NCsoftu

21 postów w tym temacie

Domek

Firma NCsoft częściowo potwierdziła zeszłotygodniowe plotki, mówiące o masowych zwolnieniach (a raczej - ładnie mówiąc - restrukturyzacji) w jej teksańskim biurze. Z pracą pożegnało się 70 osób, nie ma to mieć jednak wpływu ani na powstające gry, ani na obsługę tych już istniejących.

Przeczytaj cały tekst "70 osób zwolnionych z NCsoftu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jak niebedzie problemu z nowymi i starymi grami przez to to dobrze. Ale troche zal ze ludzie traca prace i to tak fajna jak tworzenie czy praca przy grach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie życie... Praca w wielkich korporacjach to nawet większe ryzyko niż w mniejszych firmach. Nawet, kiedy jestes swietny, mozesz zostac przeniesiony lub zwolniony np. wlasnie z powodu przebudowy firmy, czy zakonczeniu prac nad flagowym projektem. Dla nich jestes tylko narzędziem do osiągania celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lumbago: Ja wlasnie mam nadzieje ze to Ci z Blizzarda...WoW jest tak kiepawy...Gry internetowe NCSoft''u (chodzi mi tu szczegolnie o GW i L2) biją WoW''a na glowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam nadzieje że nie tych co kiedyś byli w Blizzardzie.
Sądzisz że ludzie z blizzarda siedzieliby w supporcie czy też byliby GM? Ja wątpię. Ludzie z Blizzarda piszą KOD gry, tzn. nie administrują grą, a są odpowiedzialni za tworzenie jej. A o zwolnieniach wśród osób TWORZĄCYCH grę nie ma ani słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować