Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Otwarta beta karcianki Hearthstone: Heroes of Warcraft zalicza poślizg

11 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Nawet jeśli dostanie się do trwającej właśnie zamkniętej bety nie jest szczególnie spektakularnym wyczynem, to wszyscy ci, którym jednak się nie udało, będą musieli poczekać do następnego roku.

Przeczytaj cały tekst "Otwarta beta karcianki Hearthstone: Heroes of Warcraft zalicza poślizg" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"jeśli zapisaliście się do bety przed 16 grudnia, to sprawdźcie swoje konto Battle.net"
Hm, a nie konto mailowe przypisane do Battle.net? Bo z tego, co się orientuję, to właśnie na maila przychodziły klucze od Blizza, a przynajmniej ja tak miałem. No chyba że coś się zmieniło, w takim wypadku przepraszam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem klucz do Hearthstone''a dawno temu, ale znalazłem go przypadkiem w innej zakładce, gdzie już jakiś czas tam na mnie czekał... Więc jak sprawdzacie maila na Gmailu, to poza zakładką "Odebrane" sprawdźcie też inne, ja miałem w "Ważne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle czekania na betę a tu nic... :( Ja również nie dostałem klucza, ponieważ na moim koncie nie ma żadnej z pełnych wersji gier blizzarda. Jeśli ktoś by się zlitował i miał jeden dodatkowy klucz to proszę o kontakt: graczabc@gmail.com Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapisanie się do testów nie jest szczególnym wyczynem, ale jakoś ja nie mam do dzisiaj żadnego kodu. Wszyscy moi znajomi mieli, ale ja nie. Jedyną różnicą między mną a nimi było to, że oni mają WoWa, a ja tylko Warcrafta 3 i Diablo 3.
Jak widać, Blizz mnie nie lubi, albo może lubi tylko graczy swojej masówki ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu dostałem klucz w losowaniu na konkurencyjnym portalu, choć muszę przyznać, że na battle.net po niego nie startowałem... Ale nie wydaje mi się, żeby zdobycie go to była jakaś wielka trudność, wiele osób rozdaje go za free, co zresztą widać parę komentów wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować