Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sacred 3 nadal powstaje. Więcej szczegółów w przyszłym roku

10 postów w tym temacie

Nie istnieje Ascaron Entertainment, to nie istnieje Sacred. Pewne rzeczy się po prostu nie zmienią. Ten RPG zszedł na inny tor i Deep Silver o tym doskonale wie. Nie mnie szkoda, że nie wyszedł w tym roku. Może w następnym ? Mam tylko nadzieję, że nie będzie tak nudnawy jak Sacred 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2013 o 22:35, vegost napisał:

Nie istnieje Ascaron Entertainment, to nie istnieje Sacred.


I z tym się zdecydowanie zgodzę. Sacred 1 to gra, która wessała mnie na długie miesiące. Nie zachwycała może fabułą (która była, nie ukrywajmy, taka sobie), ale miała coś, co sprawiało, że nie mogłem się od niej oderwać. Do dziś pamiętam farmienie gigantycznych pająków na pustyni, świetny system run (i kombosów), mojego ulubionego Mrocznego Elfa (mam nawet Valdris autorstwa Kita Rae, na którego twórczości bazowano przygotowując broń dla Mrocznego Elfa). Potem przyszedł Sacred 2, w którego pograłem trochę i odstawiłem na półkę, by więcej do niego nie wrócić. Ciężko będzie mi się przekonać do S3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również uważam że 1 była cudowna a 2 jakas pokraczna. W ogole design w 2 cześci był OKROPNY! Czy to itemków czy przeciwników... tutaj widać również jest brzydko (nie technicznie ale design)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sacred 1 - ach, spędziłem przy nim wiele godzin i bardzo przyjemnie go wspominam, Sacred 2 - hmm, mam problem z tą grą, przemodelowali ją w porównaniu do jedynki, ale grało się nadal przyjemnie, jednak rozległość świata była dla mnie przesadzona (co prawda jeśli chodzi o gry RPG to zaleta, ale granie 40 godzin i odkrycie ok. 1/6 mapy to dla mnie przesada :D może na emeryturę wrócę do tego tytułu). W Sacred Citadel pograłem chwilkę w demo i może nie będę się wypowiadał na ten temat.. Co do Sacred 3 to tak jak poprzednicy uważam, że tylko ludzie z Ascaronu "ogarniali" temat Sacreda, trzymam kciuki za Keen Games, ale jestem sceptyczny i nie nastawiam się na zbyt wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również podzielam zdanie poprzedników - Sacred 1 był świetny, a w dwójkę pograłem tylko kilka godzin. Po trójce wiele się nie spodziewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować