Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Stwórz komiks o XCOM i wygraj kartę graficzną

32 postów w tym temacie

Łukasz Wiśniewski

Staramy się, by nasze konkursy były różnorodne. Tym razem we współpracy z firmą Cenega, wydawcą XCOM: Enemy Unknown i XCOM: Enemy Within mamy dla was konkurs, w którym nie ma pytań, liczy się sama kreatywność... Nagrodą zaś jest karta graficzna GIGABYTE GeForce? GTX 660 OC.

Przeczytaj cały tekst "Stwórz komiks o XCOM i wygraj kartę graficzną" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jedno pytanie:
Czy jak złącze kilka obrazków tworząc jedno "okienko" i poza tym będą jeszcze dwa "okienka" to czy to liczy się jako trzy-obrazkowy komiks (z tego co rozumiem to maksimum) czy każdy obrazek (mimo że połączony) będzie liczony osobno i zostanę zdyskwalifikowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sie kur... pytam. Dlaczego wszystko co chce kupić musi być dostępne do wygrania w konkursie. Chciałem płytę główną kiedyś tam, patrze płyta główna do wygrania, teraz chce kartę graficzną akurat GTX 660 OC i nagle jest do wygrania w konkursie.
Ale nie wygram i wiem o tym, co za wstrętny los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2013 o 19:37, Zdzichacz napisał:

O tym wiem, ale pytam się czy screeny mają być duże, czy małe...

Przecież finalna waga pliku jest jasno określona. Chyba też jest jasne że plik może być 1 bo więcej się nie da wysłać (to w odpowiedzi na inne pytania). Pasek to kilka obrazków, z reguły 3 a plansza to po prostu strona komiksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>zaznaczyłeś "akceptuję regulamin" ?
Tam nie ma tego nigdzie, po kliknięciu odnośnika w newsie (przynajmniej u mnie) strona przekierowuje na stronę z zakończonymi konkursami a tego o kartę graficzną nawet nie widać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2014 o 16:53, Lucas_the_Great napisał:

Coś nie zaskoczyło w systemie, ale teraz już na pewno możecie dodawać prace. Na szczęcie
to nie konkurs na czas...

Dobrze że wreszcie to naprawiłeś, a nie zapomnij o innych konkursach (tych na czas też)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować