Zaloguj się, aby obserwować  
Phobos_s

Alien: Isolation - Temat ogólny

104 postów w tym temacie

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/obcy-izolacja-gra-premiera-polska-szczegoly-zapowiedz.html


"Tytuł Alien: Isolation możemy już skreślić. Produkcja Creative Assembly pojawi się na naszym rynku jako Obcy: Izolacja i od tej pory to właśnie tak gra będzie już określana. Czy dowiedzieliśmy się czegoś jeszcze?

Chyba najważniejszą informacją będzie to, kto został polskim wydawcą gry. Za dystrybucję gry na terenie naszego kraju odpowiedzialna będzie firma Cenega, która prócz podania oficjalnego tytułu potwierdziła również datę premiery gry.

Obcy: Izolacja zadebiutuje 7 października w wersji na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4, a także Xbox 360 i PlayStation 3. Gra dostępna będzie w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2014 o 19:42, zerohunter napisał:

"Tytuł Alien: Isolation możemy już skreślić. Produkcja Creative Assembly pojawi się na
naszym rynku jako Obcy: Izolacja i od tej pory to właśnie tak gra będzie już określana.


Jak ja kocham te polskie tytuły od cenegi... Izolacja bo pewnie Obcy przewodzi prąd albo coś i trzeba go izolacją obłożyć... Jesusicku...
Jakby nie mogli tego przetłumaczyć jako np. Obcy: Odosobnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę małe zainteresowanie w tym temacie, ale co się dziwić bo nieudanej reaktywacji Aliens vs Predator przez Rebellion i jeszcze gorszej gry stworzonej przez Gearbox w postaci Aliens Colonial Marines nikt chyba już nie wierzy że można stworzyć coś dobrego z tego uniwersum. Creative Assembly też nie błyszczy wydali zabugowanego Rome II, którego do tej pory poprawiają, który to już patch? 12? Oczywiście po filmikach można sądzić że nowe IP z obcym od CA może być dobre, ale życie już raz pokazało nam jak filmiki potrafią być zwodnicznę przy okazji Aliens: Colonial Marines. Ja do gry podchodzę bardzo sceptycznie. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Oczywiście zaopatrzę się w swoja kopię, ale do dużo później po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się Aliens vs Predator podobał. Może to nie był klimat starego AvP2 (bez dodatku), ale dawał radę i przyjemnie mi się w niego grało. Grę przeszedłem 6 razy i tylko kamapania Marine na Koszmarze była wymagająca, a pozostałe dwie kampanie na tym poziomie nie stanowiły większego problemu.

W Aliens: Colonial Marines jeszcze nie grałem, ale w wakacje sobie nadrobię.

Obcego: Izolację jak na razie jestem zdecydowany kupić na premierę. Możliwe jednak, że to się zmieni, bo jednocześnie z Obcy: Izolacja, chcę kupić Batman: Arkham Knight oraz Sródziemie: Cień Mordoru i nie wiem, jak finansowo będę stał przed październikiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2014 o 13:20, Heartbreaker napisał:

Mi tam się Aliens vs Predator podobał. Może to nie był klimat starego AvP2 (bez dodatku),
ale dawał radę i przyjemnie mi się w niego grało. Grę przeszedłem 6 razy i tylko kamapania
Marine na Koszmarze była wymagająca, a pozostałe dwie kampanie na tym poziomie nie stanowiły
większego problemu.


Tylko że siłą AvP nie była nigdy kampania a multiplayer. A ten w AvP 2010 był wyjątkowo spartolony. Nie ma to jak autoaim przy skokach obcego i bezmyślne wciskanie finisherów w postaci przycisku E. AvP 2010 mimo dobrej grafiki i całkiem zjadliwej kampani był słaby. Wiem co mówie bo mam przegrane w tą grę aż bagatela 300 godz. Nie wiem dlaczego, pewnie dlatego że jestem fanem Obcego. Zobacz czy ktoś gra teraz w AvP 2010 na multi. Oczywiście że nie już po miesiącu ciężko był znaleźć serwer. A gdyby nie zamknięto serwerów AvP 2 to do dziś by weterani grali. A to o czymś świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, jak ja grałem w AvP 2, to nawet nie wiedziałem, że to miało multi. Dla mnie to była gra single player ze świetną kampanią.

Dla mnie gry, które mają tagi single i multiplayer, powinny być tworzone tak, żeby albo single player był lepszy od multi, albo oba tryby były na równi. Jeśli zaś mamy grę, która jest nastawiona na multi, to wtedy nie powinno być kampanii single player (którą czasem się tworzy, przeważnie jako zapchajdziurę), a gra powinna mieć jak najlepszy tryb multi.

Większość graczy nie lubi takiego połączenia i jak nie jest to gra stricte multiplayer, to 95% graczy gra tylko w singla, reszta próbuje multi (jak wiadomo, takie statystyki nie są dobre dla wydawcy i prędzej czy później, decydują się oni na kasacje serwerów do multi, bo po co trzymać serwery dla garstki ludzi, jak reszta odpala tylko singla).

Sam jestem takim graczem, który w grze single player nie lubi elementów multi i unika ich jak ognia, ewentualnie gra na multi tylko tyle, ile trzeba do zdobycia osiągnięcia z tego trybu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2014 o 14:02, XywkaToy napisał:

Ale w starym Aliens Vs Predator 2 kampania singplayer wszstkich trzech ras była znakomita.


A ktoś pisał że jest inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2014 o 14:45, Heartbreaker napisał:

Większość graczy nie lubi takiego połączenia i jak nie jest to gra stricte multiplayer,
to 95% graczy gra tylko w singla, reszta próbuje multi (jak wiadomo, takie statystyki
nie są dobre dla wydawcy i prędzej czy później, decydują się oni na kasacje serwerów
do multi, bo po co trzymać serwery dla garstki ludzi, jak reszta odpala tylko singla)



Aż 95% skąd Ty bierzesz takie statystyki. Z tego co mi wiadomo a grałem w AvP 2 od 2001 r. To większość populacji grała w AvP 2 w multi bez opamiętania. A Sierra zamkneła serwery nie ze względu słabej statystyki graczy tylko z powodów restrukturyzacji i łączenia się z Activision Blizzard. Straciłeś wiele nie grając w AvP 2 po multi to była kwintesencja gry, owszem single też było bardzo dobre, ale multi tak jak wspomniałem wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, trochę pojechałem, to fakt. Jednakże faktem też jest, że obecnie wsadza się multi tylko po to, żeby trochę więcej graczy przyciągnąć. Dla mnie to głupota, bo cierpi na tym albo single player, albo multi player, albo też obydwa tryby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować