Zaloguj się, aby obserwować  
danielbr

Empire Earth - Temat ogólny

163 postów w tym temacie

Witam wszystkich. Chciałem się dowiedzieć czy ktoś wie co jest nie tak z moim EE. W 4 misji rosyjskiej kampanii gra sama się wyłącza w momencie kiedy pokazuje się komunikat o tym, że Chińczyczy zaczynają aktywować maszynę czasu ?? HELP PLEASE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 15:06, danielbr napisał:

> > > siemka chce stwożyc zajebist* mpe do ee2 ale nie znam angielskiego na perfeckt,
czy
> mógłbys
> >
> > > mi podac link zeby sciągnąc jakies spolszczenie do edytora (jesli wogle istnieje)

> bardzo
> > bylbym
> > > wdzieczny
> > 1. Mam własny problem! :P
> > 2. Nie znam odpowiedzi.
> > 3. Jeśli chcesz umieścić problem to nie odpowiedaj tylko klikaj na "dodaj post"

> I niestety nikt ci na tym forum nie pomoże w tej sprawie, bo już gadaliśmy z CDP i oni
powiedzieli,
> że potrzebny jest patch, na który czekają od zachodniego wydawcy gry. Bo problemów takich
jak
> twój jest masa np.nie można ukończyć lub wczytać 4misji kampanii ruskiej, bo komp wywala
ci
> błąd na monitor i tyle, albo nagle wyłącza się gra z niewiadomych przyczyn i znów wyskakuje

> błąd(obojętnie w co grasz czy misja, czy losowa mapa). Na tego patcha czekamy od zeszłego
roku
> i ile razy już dzwoniliśmy pisaliśmy maile i nic. I mam pytanko czy na grze na serwerach
sierry
> możesz sie dołączyć czy wyskakuje ci, zę masz niekompatybilna grę czy coś w tym stylu?


Tak ja mam problemy jak chce zagrać na necie to jak wchodzę na serwer to mi pisze że mam nie
oryginalny CD-key... a przecież mam oryginalna grę:/

Sprawę załatwiłby jeden głupi patch, na który czekam od roku;)No, cóż bo ja owszem do lobby wejdę ale do żadnejgry się nie mogę dołączyć i załozyć,bo mi wyskakuje,żę sierra nie potwierdza, że moja wersja gry jest kompatybilna z innymi wersjami gry.Hmmmm......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 15:09, maniek1983 napisał:

Witam wszystkich. Chciałem się dowiedzieć czy ktoś wie co jest nie tak z moim EE. W 4 misji
rosyjskiej kampanii gra sama się wyłącza w momencie kiedy pokazuje się komunikat o tym, że
Chińczyczy zaczynają aktywować maszynę czasu ?? HELP PLEASE

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9085&pid=99 popatrz tu poruszyliśmy ten problem, chyba po raz 6?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 20:37, Smok Europejski napisał:

> Witam wszystkich. Chciałem się dowiedzieć czy ktoś wie co jest nie tak z moim EE. W 4
misji
> rosyjskiej kampanii gra sama się wyłącza w momencie kiedy pokazuje się komunikat o tym,
że
> Chińczyczy zaczynają aktywować maszynę czasu ?? HELP PLEASE
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9085&pid=99 popatrz tu poruszyliśmy ten problem, chyba
po raz 6?

tez miałem ten problem

Tez miałem ten problem ale zmalałem rozwiązanie { przynajmniej u mnie działo } Otóż przekopiowałem plik kapani rosyjskiej z
EE { np. C:\Empire Earth\Users\default }do EE: Sztuka Podboju { C:\Empire Earth - Sztuka Podboju\Users\default } po czym włączyłem EE:SP i włączyłem kapanie rosyjską jako Kapania Indywidualna. Stwierdziłem ze błąd w 4 misji Kapani Rosyjskiej nie występuje { tz. Gra się nie wywala po komunikacie o rozpoczęciu praczy przez wehikuł czasu. Mam nadzieje że ten sposób uda się przejść całą kampanie rosyjską.

UWGA WYSTĘPUJĄ MAŁE PROBLEMY Z JEDNOSTAKMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 17:04, stsatan napisał:

> > Witam wszystkich. Chciałem się dowiedzieć czy ktoś wie co jest nie tak z moim EE.
W 4
> misji
> > rosyjskiej kampanii gra sama się wyłącza w momencie kiedy pokazuje się komunikat
o tym,
> że
> > Chińczyczy zaczynają aktywować maszynę czasu ?? HELP PLEASE
> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9085&pid=99 popatrz tu poruszyliśmy ten problem,
chyba
> po raz 6?
tez miałem ten problem

Tez miałem ten problem ale zmalałem rozwiązanie { przynajmniej u mnie działo } Otóż przekopiowałem
plik kapani rosyjskiej z
EE { np. C:\Empire Earth\Users\default }do EE: Sztuka Podboju { C:\Empire Earth - Sztuka Podboju\Users\default
} po czym włączyłem EE:SP i włączyłem kapanie rosyjską jako Kapania Indywidualna. Stwierdziłem
ze błąd w 4 misji Kapani Rosyjskiej nie występuje { tz. Gra się nie wywala po komunikacie o
rozpoczęciu praczy przez wehikuł czasu. Mam nadzieje że ten sposób uda się przejść całą kampanie
rosyjską.

UWGA WYSTĘPUJĄ MAŁE PROBLEMY Z JEDNOSTAKMI

Dzięki za dobrą radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 20:10, Smok Europejski napisał:

Dzięki za dobrą radę


Aha po przejściu tej planszy radzę ci w przejść tylko tą 4 plansze w EE:SP ponieważ w 5 planszy w EE:SP nie da się wybudować maszyny czasu dlatego trzeba wrócić z kampanią rosyjską do EE { kasować plik kapani rosyjskiej w
C:\Empire Earth\Users\default po czym wkleijić plik z C:\Empire Earth - Sztuka Podboju\Users\default tam są zapisywane postępy w przechodzenie misji }

Ps. JA o tym zapomniałem i oprócz tego że nie mogłem skoczyć misji miałem właśnie te małe problemy z jednostkami { komputer wybudował japoński lotniskowiec a ja mogłem rekrutować telegrafistki itp. }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 12:10, Smok Europejski napisał:

> > siemka chce stwożyc zajebist* mpe do ee2 ale nie znam angielskiego na perfeckt, czy
mógłbys
>
> > mi podac link zeby sciągnąc jakies spolszczenie do edytora (jesli wogle istnieje)
bardzo
> bylbym
> > wdzieczny
> 1. Mam własny problem! :P
> 2. Nie znam odpowiedzi.
> 3. Jeśli chcesz umieścić problem to nie odpowiedaj tylko klikaj na "dodaj post"
I niestety nikt ci na tym forum nie pomoże w tej sprawie, bo już gadaliśmy z CDP i oni powiedzieli,
że potrzebny jest patch, na który czekają od zachodniego wydawcy gry. Bo problemów takich jak
twój jest masa np.nie można ukończyć lub wczytać 4misji kampanii ruskiej, bo komp wywala ci
błąd na monitor i tyle, albo nagle wyłącza się gra z niewiadomych przyczyn i znów wyskakuje
błąd(obojętnie w co grasz czy misja, czy losowa mapa). Na tego patcha czekamy od zeszłego roku
i ile razy już dzwoniliśmy pisaliśmy maile i nic. I mam pytanko czy na grze na serwerach sierry
możesz sie dołączyć czy wyskakuje ci, zę masz niekompatybilna grę czy coś w tym stylu?

Jeszcze się nie rejestrowałem, (chyba) ale chyba też mam ten problem... Więc macdoc sotware chyba na 1 planie ma EE III...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 10:27, stsatan napisał:

> Dzięki za dobrą radę

Aha po przejściu tej planszy radzę ci w przejść tylko tą 4 plansze w EE:SP ponieważ w 5 planszy
w EE:SP nie da się wybudować maszyny czasu dlatego trzeba wrócić z kampanią rosyjską do EE
{ kasować plik kapani rosyjskiej w
C:\Empire Earth\Users\default po czym wkleijić plik z C:\Empire Earth - Sztuka Podboju\Users\default
tam są zapisywane postępy w przechodzenie misji }

Ps. JA o tym zapomniałem i oprócz tego że nie mogłem skoczyć misji miałem właśnie te małe problemy
z jednostkami { komputer wybudował japoński lotniskowiec a ja mogłem rekrutować telegrafistki
itp. }

U mnie też to rozwiązanie problemu działa :) Spróbuje podobnie wykombinować z problemem wychodzenia do Windowsa podczas wczytywania 3 misji kampanii azjatyckiej w dodatku ... może się uda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 22:12, maniek1983 napisał:

> > Dzięki za dobrą radę
>
> Aha po przejściu tej planszy radzę ci w przejść tylko tą 4 plansze w EE:SP ponieważ w
5 planszy
> w EE:SP nie da się wybudować maszyny czasu dlatego trzeba wrócić z kampanią rosyjską do
EE
> { kasować plik kapani rosyjskiej w
> C:\Empire Earth\Users\default po czym wkleijić plik z C:\Empire Earth - Sztuka Podboju\Users\default

> tam są zapisywane postępy w przechodzenie misji }
>
> Ps. JA o tym zapomniałem i oprócz tego że nie mogłem skoczyć misji miałem właśnie te małe
problemy
> z jednostkami { komputer wybudował japoński lotniskowiec a ja mogłem rekrutować telegrafistki

> itp. }
>
U mnie też to rozwiązanie problemu działa :) Spróbuje podobnie wykombinować z problemem wychodzenia
do Windowsa podczas wczytywania 3 misji kampanii azjatyckiej w dodatku ... może się uda ...

Kombinuj, kombinuj..., bo ja też mam z nią problem!!! Ja też postaram się coś wykombinować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 18:17, Lailonn napisał:

> Niestety szybko grałem i szybko skończyłem - wtórność bez polotu

EE w dniu premiery bylo prekursorem, ktore zmiazdzylo nawet slynne AoE. Nigdzie nie bylo tak
epickich walk i ogromu epok itd ale minelo troche czasu...


@Tomek sprobuj reinstal. Pamietaj by dodatek instalowac w innym miejscu niz podstawka. Jak
zainstalowalem w tym samym folderze to sie gra kaszanila :P

EE juz kiedys mialem(w dniu premiery) ale dodatku jeszcze nigdy. Pytanie za 100pkt. Jak zagrac
w tej 15 epoce? W grze wlasnej nie ma mozliwosci startu w tej epoce ^_^ W sumie to jeszcze
nie szukalem tej opcji bo nie mialem czasu na gre ale wole wiedziec za wczasu :D



15 epoka jest w dodatku
jest tylko 1 mały błąd
nazwa epoki to "Losowa epoka" zamiast "Epoka kosmosu" :D
i przez to tam gdzie na losowej mapie wybiera się ostatnią epokę są 2 losowe epoki z czego ta 1 to epoka kosmosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 12:49, Lailonn napisał:

Czy ktos rozgryzl co i jak z tym dodatkiem?

Zainstalowany w tym samym folderze co EE to nie dziala. A nie jest chyba samodzielnym dodatkiem?
Nie moge ustawic w nim tej nowej epoki kosmicznej. Troche to dziwne wszystko. dodatki powinny
sie dogrywac do gry i bylby spokoj a nie jakies cyrki...



dodatek musisz zainstalować w osobnym katalogu, a można grać odrazu w epoce kosmosu wybierając ją jako 1 epokę w losowej mapie.

ten dodatek jest samodzielny ale przy instalacji wymaga podstawki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 16:02, Bimbermistrz napisał:

> Po wpisaniu kodów nic się nie dzieje. Czy ktoś wie dlaczego? POMOCY !

Cheaty nie działają w kampaniach (działają tylko w grach losowych (potyczkach)). Ale w necie
są zapewne trainery, które umożliwiają wpisywanie cheatów także w kampaniach.


ale w losowej mapie też nie działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 17:16, Wiciamks napisał:

Ja mam inny problem z grą. Próbuję uruchomić grę i pokazuje się błąd o treści:"ta aplikacja
nie jest kompatybilna z zainstalowanym systemem operacyjnym. Proszę zaktualizować system do
systemu windows 98se, windows 2000 lub nowszego". Nie wiem o co w tym chodzi ponieważ mam najnowszą
wersję win98. Napisałem do pomocy technicznej ale odpowiedzi jeszcze nie ma. Ma ktos jakieś
sugestję. Usunęcie systemu nie wchodzi w grę ponieważ znajduje się na komputerze trochę ważnych
danych.



masz napisane że potrzebujesz win98se (windows 98 second edition(po polsku: wydanie drugie))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 09:11, roldym napisał:

Mam pytanie. Czy ktoś wie gdzie znajdę drzewo technologiczne do EE. W instrukcji piszą że znajdę
je na tej stronie, ale się nie dokopałem do tego.


gram.pl/bonusxkn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 09:11, roldym napisał:

Mam pytanie. Czy ktoś wie gdzie znajdę drzewo technologiczne do EE. W instrukcji piszą że znajdę
je na tej stronie, ale się nie dokopałem do tego.


gram.pl/bonusxkn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 19:01, Łukasz Guzik napisał:

> > Po wpisaniu kodów nic się nie dzieje. Czy ktoś wie dlaczego? POMOCY !
>
> Cheaty nie działają w kampaniach (działają tylko w grach losowych (potyczkach)). Ale w
necie
> są zapewne trainery, które umożliwiają wpisywanie cheatów także w kampaniach.

ale w losowej mapie też nie działają


sorka za spam ale dopiero potem przeczytałem że kody są tłumaczone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 22:12, Lailonn napisał:

9 postow pod rzad!! Oszalales? Jedna z zasad netykiety to nie odpowiadanie nagle na posty sprzed
kilku tygodni a co dopiero miesiecy...


przeczytaj sobie jeszcze raz regulamin:

2. Co jest zabronione

* szeroko pojęte odbieranie innym przyjemności korzystania ze strony

a ty właśnie odbierasz mi przyjemność korzystania ze strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować