Zaloguj się, aby obserwować  
danielbr

Empire Earth - Temat ogólny

163 postów w tym temacie

Czy nadal nikt nie rozgryzł czemu nie działa poprawnie "Sztuka Podboju" ? Ponieważ u mnie dodatek działa tylko częściowo. Mam nowe bonusy (spadochroniarze etc.) oraz nowe mapy. Ale np. nie ma jak walczyć na planetach ponieważ bez stoczni kosmicznej nie ma jak przenieść się na inną planete. Po za tym nie mam nowych efektów graficznych jak fale oraz kurz od czołgów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych problemem z wychodzeniem gry do windows w trakcie IV misji kampanii rosyjskiej i po wczytaniu III misji kampanii azjatyckiej (w Sztuce Podboju):

Po trwajacych kilka maili konsultacjach z pomoca techniczna CD Projekt w moim przypadku stanelo na tym co ponizej (ostatnia odpowiedz od pomocy technicznej):

"W tej chwili oczekujemy na poprawkę od zachodniego wydawcy gry. Mamy nadzieję, że poprawka ta zostanie dośćszybko wydana"

Pozostaje trzymac za slowo CD Projekt i miec nadzieje ze za niedlugi czas ta poprawka ujrzy swiatlo dzienne a my bedziemy mogli zakonczyc te zbugowane kampanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mógłby ktos odp. również i na moje pytanie zadane wcześniej
(skopiuje bo nie chce mi sie pisac od nowa :D)

mógłby mi ktoś pomóc w zagraniu W EE przez neta?.Mój problem polega na tym że gdy wpisuje IP i chce sie podłączyć do servera wyświetla mi sie okienko z napisem twój cd-key jest niewłaściwy czy trzeba go gdzieś wpisać ?i jeśli tak to powiedzcie gdzie z góry thx :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam problem jak chcę zagrać na serwerach EE. Zazwyczaj udaje się załadować konto przy drugim lub trzecim restarcie gry. Nawet jednak gdy już mnie zaloguje, to nie mogę nigdzie dołączyć - wciąż dostaję wiadomość o niezgodności wersji gry. Upewniłem sie (przez automatyczną aktualizację), że mam najnowszą wersję, a na czacie EE dowiedziałem się, że też korzystają z najnowszej. Ktoś też ma taki problem? Czy może ten potrzebny patch nie działa z wersją z extra klasyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 19:54, Pyton15 napisał:

Mam pytanie czy warto jeszcze kupować tą grę i czy działa bo widzę że niektórzy mają jakieś
problemy??


Gra jest fajna i warta zakupu a podobno CD-projekt ma wydac patcha związenego z tym problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 14:30, marta-kaja napisał:

Po wpisaniu kodów nic się nie dzieje. Czy ktoś wie dlaczego? POMOCY !


Cheaty nie działają w kampaniach (działają tylko w grach losowych (potyczkach)). Ale w necie są zapewne trainery, które umożliwiają wpisywanie cheatów także w kampaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 15:28, Arkadiusz napisał:

jak sie wpisuje numer seryjny?
probowalem duze litery, male litery, z myslnikami i bez ale caly czas odrzuca :(


moze zamias O jest 0 czyli zamiasto O jest zero :D ja tak mialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja kiedyś kupiłem te gre i dla mnie jest beznadziejna... Jedna z gorszych strategii jaką świat mógł widzieć... Po mimo wszystkich nowości jakie wprowadza gra jest bez klimatu i po kilku godzinach znudziła mi się... W ogóle żałuję, że ją kupiłem... Nie polecam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 21:23, danielbr napisał:

> jak sie wpisuje numer seryjny?
> probowalem duze litery, male litery, z myslnikami i bez ale caly czas odrzuca :(
>

moze zamias O jest 0 czyli zamiasto O jest zero :D ja tak mialem


no wlasnie nie, znaki sa bardzo dobrze widoczne
3 litery i cyfra - 3 litery i cyfra - 3 litery i cyfra - 3 litery i cyfra - 4 cyfry

chyba sie bede musial skontaktowac z pomoca techniczna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 22:19, Arkadiusz napisał:

> > jak sie wpisuje numer seryjny?
> > probowalem duze litery, male litery, z myslnikami i bez ale caly czas odrzuca :(

> >
>
> moze zamias O jest 0 czyli zamiasto O jest zero :D ja tak mialem

no wlasnie nie, znaki sa bardzo dobrze widoczne
3 litery i cyfra - 3 litery i cyfra - 3 litery i cyfra - 3 litery i cyfra - 4 cyfry

chyba sie bede musial skontaktowac z pomoca techniczna :(



witam
mialem identyczny problem - wpisywalem numer seryjny na rozne sposoby
wpisalem w koncu numer seryjny do dodatku sztuka podboju i instalator zaakceptowal go
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 14:30, marta-kaja napisał:

Po wpisaniu kodów nic się nie dzieje. Czy ktoś wie dlaczego? POMOCY !


Jeśli masz Polską wersję to nic dziwnego, bo kody działają tylko w angileskiej wersji językowej Empire Earth, a poza tym bez kodów też gra jest fajna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Empire Earth to fajna gra, czternaście epok to dość dużo, jednostki tez są fajne jak i kampanie(jest ch cztery-pięć). Graficznie jest, nieźle, ale tylko z daleka, na przybliżeniu mamy ufoludki nie ludzi:)
Udźwiękowienie, w menu leci nawet fajna muzyka, ale dźwięki po jakimś czasie nudzą, ale może na początku się podobać.
Kto przeszedł misję w kampanii niemieckiej o nazwie "Blitzkrieg", bo ja zawsze niszczę Polskę i Finlandie z Norwegią, a nie radzę sobie z Francją, czy zna ktoś jakiś trik który mógłby mi pomóc hhhhellp!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 20:37, wlodzimierzo napisał:

witam
mialem identyczny problem - wpisywalem numer seryjny na rozne sposoby
wpisalem w koncu numer seryjny do dodatku sztuka podboju i instalator zaakceptowal go
pozdrawiam


rzeczywisice, wyglada na to ze numery seryjne do podstawki i dodatku sa zamienione miejscami (dwa dni stracone, ale teraz gra juz dziala :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
mam problem ze Sztuką Podboju otoz 3 misja kampanii azjatyckiej nie chce mi się załadować ten probmem miało już wiele osób ale nikt nie napisał co z tym zrobić będe wdzięczny za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 15:28, Arkadiusz napisał:

jak sie wpisuje numer seryjny?
probowalem duze litery, male litery, z myslnikami i bez ale caly czas odrzuca :(

To proste.
Wpisujesz cd-key dodatku zempire earth.
Natomiast do podstawowej wersji z dodatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować