Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

50 najlepszych gier 2013 roku według magazynu Game Informer

12 postów w tym temacie

> Jaki jest sens wymieniania aż 50 gier?
Nie ma, nie mieli co napisać to wymyślili sobie taki ranking. P.S. 50 gier roku 2013 to w sumie wymienienie wszystkich ważniejszych gier o których ktoś coś słyszał. Więc dla mnie taki spis tych gier to głupota. Swoją drogą ciekawi mnie ile gier ominęli, 10, 20 ? Jakie jeszcze pojawiły się 2013 roku i miały jakieś znaczenie, jakoś odcisnęły się na rynku gier a nie załapały się do tej grupy najlepszych gier 2013 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież tu są same największe premiery + kilka perełek :P równie dobrze ten ranking mógłby się nazywać "50 najgłośniejszych premier minionych 12 miesięcy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2014 o 14:32, LastOrder napisał:

Jak się wymieni więcej to jest większa szansa że ktoś zobaczy w tym zestawieniu swoją
ulubioną grę i nie będzie hejcił listy.

Chyba, że ktoś hejci to, że wymienili więcej.

Nie dogodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę, bez sensu bo wychodzi że to lista najbardziej popularnych gier 2013, ale jak już to dla mnie zabrakło Beyond: Two Souls :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dead Space 3? Co prawda grałem tylko trochę i jeszcze nie przeszedłem ale z tego co widzę to jest kompletna porażka. Nie widzę jak to mogło trafić na jakąkolwiek top listę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszy brak Saints Rowa IV ;) Wreszcie ktoś zobaczył że to niemiłosiernie odgrzewany kotlet (nawet bardziej odgrzany od nowego coda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować