Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Czat gram.pl.

1435 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2006 o 16:56, boogie85 napisał:

Co jest nie moge sie zalogowac na quakenet i dołączyć do andergrandu. Jakies problemy z siecią
czy może to tylko ja jestem "gupi"?


to chyba tylko Ty jesteś... nie no głupi nie możesz być... może ktoś celowo chce Cię odciąć od nas? bo Andergrand działa bez kłopotów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2006 o 17:04, cinus` napisał:

to chyba tylko Ty jesteś... nie no głupi nie możesz być... może ktoś celowo chce Cię odciąć
od nas? bo Andergrand działa bez kłopotów :)

Nie wiem kiedy każę chatzilli połaczyć się z quakenet pokazuje mi się komunikat: Unknown host “irc.quakenet.org” connecting to irc://quakenet/ (irc://irc.quakenet.org/). Reconnecting in 15 seconds.

Wcześniej wszystko działało jak ta lala. Wiec nie wiem o co chodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 17:10, boogie85 napisał:

Nie wiem kiedy każę chatzilli połaczyć się z quakenet
Wcześniej wszystko działało jak ta lala. Wiec nie wiem o co chodzi :(


to spróbuj wejść z czego innego, np. z Opery albo mIRCa, też kiedyś podobne miałem kłopoty z Chatzillą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 17:36, cinus` napisał:

> Nie wiem kiedy każę chatzilli połaczyć się z quakenet
> Wcześniej wszystko działało jak ta lala. Wiec nie wiem o co chodzi :(

to spróbuj wejść z czego innego, np. z Opery albo mIRCa, też kiedyś podobne miałem kłopoty
z Chatzillą.

Nie no z Opery też nie mogę sie połączyć, to chyba jakiś spisek :\
Może ktoś mi napisać taką skócona instrukcje jak sie połaczyc z andergrandem przez chatzillę. Będę dozgonnie dźwięczny, bo mi jakos brakuje tego zakreconego czata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 17:50, Kukowsky napisał:

Najkrócej to wpisz w Firefoxa irc://irc.quakenet.org/gram.pl :)
Ja tak w sumie najczęściej wchodze właśnie tym sposobem.


W ten sposób równiez nie idzie, pojawią się ten sam komunikat o którym pisałem kilka postów wyżej. Nic tam trudno zostałem pozbawiony jedynego kanału na którym czatowalem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 18:08, boogie85 napisał:

W ten sposób równiez nie idzie, pojawią się ten sam komunikat o którym pisałem kilka postów
wyżej. Nic tam trudno zostałem pozbawiony jedynego kanału na którym czatowalem ;(

To spróbuj może wejść przez innego klienta... nie wiem mirande, mIRC lub cokolwiek innego. Klientów jest tylu, że napewno w życiu nie zdążysz zobaczyć wszystkich. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 18:16, Kukowsky napisał:

> W ten sposób równiez nie idzie, pojawią się ten sam komunikat o którym pisałem kilka
postów
> wyżej. Nic tam trudno zostałem pozbawiony jedynego kanału na którym czatowalem ;(
To spróbuj może wejść przez innego klienta... nie wiem mirande, mIRC lub cokolwiek innego.
Klientów jest tylu, że napewno w życiu nie zdążysz zobaczyć wszystkich. :)

Ufff mam dość próbowałem sę połączyc przez Firefoxa, Operę i mIRC (tutaj nawet korzystałem z gotowej listy serwerów by się upewnić, że wszystko wpisuje prawidłowo) wszystko na marne. Nie wiem może to wina mojego łącza internetowego (z kablówki z dynamicznym IP) nie wiem nie znam się. Cóż jakoś przeżyję bez czata, bo kombinować dalej mi się nie chce. ;(
W każdym bądź razie dzięki za pomoc Kuki i cinus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 19:24, kuba121 napisał:

Czy teraz już każdy może wejść na czata czy tylko wybrańcy??


narazie czat jest dostępny tylko dla wybrańcó czyli osób które są wypisane w przypiętym poście ;) a jak długo to potrwa nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem jak boogie85 z tym, że ja nie mogę nic ściągnąć ze strony Gram.pl. Wszystko jedno czy to jest tapeta czy film w firefoxie wyświetla się komunikat: Ostrzeżenie 425 Can''t open data connection, a w Eksplorerze, że nie może otworzyc strony. I nie ważne czy próbuję ściągać w domu czy w pracy, więc raczej nie chodzi o ustawienia programów. Czy ktoś orientuje się jak można temu zapobiec. Bardzo chciałabym ściągnąć coś o Gothic 3 a tymczasem kupuję kota w worku :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wobec tego najmocniej przepraszam, że wpisałam się nie na temat. Przyznam się nie czytałam zamieszczonych tutaj postów. A więc żegnam papapaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 17:47, nadol91 napisał:

> kiedybędzie ten czat otwarty?
sam o to siępytam kiedy beezie dla wsyzstkich ...


Ludzie - poczekajcie. Jak czat a właściwie irc zostanie ukończony to się o tym dowiecie. Wydaje mi się, że CDP udostępni irc dla wszystkich podczas urodzin gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 17:57, Markus89 napisał:

> > kiedybędzie ten czat otwarty?
> sam o to siępytam kiedy beezie dla wsyzstkich ...

Ludzie - poczekajcie. Jak czat a właściwie irc zostanie ukończony to się o tym dowiecie. Wydaje
mi się, że CDP udostępni irc dla wszystkich podczas urodzin gram.pl

a kiedy są te urodziny ?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 18:27, nadol91 napisał:

> > > kiedybędzie ten czat otwarty?
> > sam o to siępytam kiedy beezie dla wsyzstkich ...
>
> Ludzie - poczekajcie. Jak czat a właściwie irc zostanie ukończony to się o tym dowiecie.
Wydaje
> mi się, że CDP udostępni irc dla wszystkich podczas urodzin gram.pl
a kiedy są te urodziny ?!?

Markus dobrze mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować