Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Burning Crusade - plotki potwierdzone!

122 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2005 o 22:32, Wojman napisał:

1. Jaka będzie cena dodatku (a już wiemy, że będzie płatny)?
2. No i jak Wam się podoba to, że oprócz comiesięcznych opłat abonamentowych będziecie musieli zapłacić za >pudełko z dodatkiem?


Ja tu nie widze nic dziwnego. WoW dla Blizza to kura znoszaca zlote jajka. I nie dziwie sie ze ciagle doja ten temat, bo to kasa. Kazdy deweloper by tak zrobil ...
A jesli ta kase spozytkuja na nowe rownie dobre gry, to jak najbardziej jestem gotow za to pudelko zaplacic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Wojman
kazdy dodatek do MMO jest płatny, tak samo bedzie i z WoW''em
tak jest z Star Wars Galaxies, z Everquestem, było z Ultimą, z Dark Ages of Camelot itd...
WoW wyjatkiem nie bedzie, a programisci z Blizzarda o chlebie i wodzie zyc nie beda zebys TY mógł zagrac za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 22:32, Wojman napisał:

2. No i jak Wam się podoba
to, że oprócz comiesięcznych opłat abonamentowych będziecie musieli zapłacić za pudełko z dodatkiem?


... To zaczyna się robić żałosne.

Zewsząd słychać ciągłe narzekania Polaków na ceny. A ja się pytam: ''Co to zmieni''?!
Wczoraj po ulicach Wrocławia jeździło lamborghini - piękny samochód. Czy to znaczy, że zaraz biegnę do domu, odpalam komputer, wchodzę na forum automobil-klubu i narzekam na to, że mnie na ten pojazd nie stać?!

Podobnie z Twoimi prowokacjami: ''No i jak Wam się podoba...''. A mi się podoba! Blizzard stworzył świetną grę i wycenił swoją pracę na odpowiednią kwotę - czyż nie miał do tego prawa?! Nikt nikogo nie zmusza do kupna...
Ja robię to z wyboru, dla własnej przyjemności.

Ehh... Po prostu szkoda gadać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" a programisci z Blizzarda o chlebie i wodzie zyc nie beda zebys TY mógł zagrac za darmo"

A raczej : programisci z Blizzarda nie zrezygnują z kupna kolejnego ferrari żebyś TY mógl grac za darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 09:56, ZUERA napisał:

" a programisci z Blizzarda o chlebie i wodzie zyc nie beda zebys TY mógł zagrac za darmo"

A raczej : programisci z Blizzarda
nie zrezygnują z kupna kolejnego ferrari żebyś TY mógl grac za darmo ;)


No, ale o co Ci chodzi? Nie masz kasy to nie grasz, czy to tak trudno zrozumiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 09:56, ZUERA napisał:

A raczej : programisci z Blizzarda
nie zrezygnują z kupna kolejnego ferrari żebyś TY mógl grac za darmo ;)


Oczywiście... bo według szanownego pana utrzymanie kilkudziesięciu serwerów, opłacenie potężnych transferów (dostępu do internetu ''raczej'' nie mają za darmo) oraz zespołu programistów/designer''ów/administratorów i masy innych specjalistów aż po ludzi zajmujących się dodawaniem news''ów na stronie WoW''a, (...) nic nie kosztuje.

Nie wiem, czy mam się śmiać, czy płakać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 01:50, Seaven napisał:

1. Jaka będzie cena dodatku (a już wiemy, że będzie płatny)?
2. No i jak Wam się podoba to, że oprócz comiesięcznych opłat abonamentowych będziecie musieli zapłacić
za pudełko z dodatkiem?


1. Według mnie 50% podstawki, czyli coś ok. 100 złotych.
2. Bardzo mi się podoba.
Chcę mieć pudełko z dodatkiem - postawię na półce obok pudełka podstawki WoW. Nie chcę ściągać dodatku z internetu - wolę zainstalować z płyt, którę kupię.
Chcę grać w WoW - i stać mnie na to.
Chcę, żeby WoW się rowijał i chcę za to płacić, o ile dalej ten świat będzie mi się podobał.

Pracuję i sam decyduję na co wydaję moje pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże ja kocham tę gre 2 miesiące sie zastanawiałem czy ją kupić a jak ją kupiłem to łoooooooch.....Napewno będe kontynułował gre umarlakiem tylko musze te 8 lvli nabić do 60:/ a potem krwawego elfa nie ma bata:)Nie grałem nocnymi bo według mnie zmarali ich wygląd w ciuchach itp. Sorki za błędy ortograficzne:)

For the Horde!
For the Forsaken!
For the Republic and Imperior!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, nie mam WOWa, ale jestem fanem Warcrafta. Może cie mi odpowiedzieć na pare pytań?
1. Czy Jaina Proudmore żyje wciąż na Theramore?
2. Dlaczego P Legion, gdy atakował Lorderon, nie zaatakował Azeorothu i Stormwind?
3. Czy Sylvanas sprzymierzyłą się z THrallem, czy z innymi orkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Tak, nawet pojawia się w pewnym queście :)
2. Hmm być może dlatego, że cel dla nich stanowiło Drzewo Świata :) Po za tym Stormwind został bodajże zbudowany po tych wydarzeniach, ale nie wiem dokładnie
3. Tak, sprzymierzyła się z orkami z klanu Thralla (czyli wszystkimi tymi oprócz tych, które stoją po stronie P Legionu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2005 o 16:06, Sth`Devilish napisał:

3. Tak, sprzymierzyła się z orkami z
klanu Thralla (czyli wszystkimi tymi oprócz tych, które stoją po stronie P Legionu)



O ile dobrze pamiętam to w TFT w kampani orków to ludzie walczyli z orkami nie wiem jak to się dalej potoczyło bo grałem tylko w pierwszą część tej kampani tak więc co się dalej stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie, ale zacytowałeś wypowiedź Wojmana, nie moją. I z racji tego nie do mnie należy kierować te słowa. Ja sobie wypraszam wklejanie czyichś (niezbyt mądrych) pytań jako rzekomo mój post. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mnie bardziej interesuje. Czy trzeba będzie tworzyć nowe konta? Jak będziemy przenosić postaci na nowe serwery? No i co my, Przymierze dostaniemy skoro te bubki z hordy nie wiadomo dlaczego dostały Krwawe Elfy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewątpliwie graczom hordy udziela się wredny charakter ich postaci :P.

Jakiś czas temu brałem udział w raidzie na XR. Nagle zauważyłem, że gdzieś z boku jakiś ork (30 lvl) atakuje dziewczynę na 9.
[ Swoją drogą zastanawiam się, co ona robiła w Barrens z włączonym trybem PvP i tak niskim levelem :P ... ]
W każdym razie honor nakazał mi sprać niewychowanego orka, co też uczyniłem :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 21:37, baku29 napisał:

Wiecie co mnie bardziej interesuje. Czy trzeba będzie tworzyć nowe konta? Jak będziemy przenosić postaci na nowe serwery?


Nie rozumiem skąd ci wpadł do głowy pomysł z nowymi kontami i nowymi serwerami... Po co nowe serwery???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 22:47, MiPek napisał:

Niewątpliwie graczom hordy udziela się wredny charakter ich postaci :P.


Ja bym powiedział, że to gracze nadają wredny charakter swoim postaciom, niezależnie od frakcji. ;P

Dnia 30.10.2005 o 22:47, MiPek napisał:

Jakiś czas temu brałem udział w raidzie na XR.
Nagle zauważyłem, że gdzieś z boku jakiś ork (30 lvl) atakuje dziewczynę na 9.
[ Swoją drogą zastanawiam się, co ona robiła
w Barrens z włączonym trybem PvP i tak niskim levelem :P ... ]


Na PvP wyłączonego mieć nie mogła, na innym typie serwa jednak tak. Natomiast co tam robiła... Być może wykonywała zadania albo zwyczajnie zwiedzała? Tak, z włączonym pvp. Znam pewnego paladyna który zawsze tak się zachowuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem później przeczytałem cały temat i wiem, że nie będzie nowych serwerów i kont. Swoją drogą to będzie śmieszne znając głupotę niektórych ludzi grających w WoW, ktoś wi IF mówi "LFG Outland" i rzuca się piętnastu chętnych z czego 10 nie ma dodatku. No i nie przejdą przez portal, a potem powiedzą, że nie wiedzieli, że dodatek jest potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować