Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Burning Crusade - plotki potwierdzone!

122 postów w tym temacie

Heh, czyli jednka te skirny to nie były fake''i :)

"(ci którym - w wyniku błędu - udało się tego dokonać za czasów bety się nie liczą)"

Nawet teraz od czasu do czasu zdarza się, że komus uda się polatać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Potwierdziły się plotki dotyczące pierwszego dodatku do World of Warcraft! Blizzard uruchomił właśnie poświęconą mu stronę internetową, na której wyczytać można wszystko to... o czym już z różnych źródeł wiedzieliśmy.

Przeczytaj cały tekst "The Burning Crusade - plotki potwierdzone!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O zesz w morde. Nie wiem dlaczego (dziwna sprawa) ale strasznie chce mi sie odpalic WoWa... Kiedy to wyjdzie?
Mam nadzieje, ze dodatek bedzie kosztowal < 40% ceny oryginalu. W koncu to tylko dodatek do i tak super-drogiej gry.
Fajnie, ze Elfy beda grywalne, juz wiem jaka postac zrobie na serwerze RP... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 21:25, J.a.k napisał:

Ciekawe czy ci którzy będą grali w grę z dodatkiem będą płacić wyższy abonament ?


Skąd taki pomysł?! Przeciez to zupełnie nielogiczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi ta zamotka z grotami czasu... jak to rozwiążą.. tzn jak i kiedy.. czas przestrzeń.. wogóle. Co do Illidana to wychodzi na to, że przeżył... YEAH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 21:30, Don Lizak napisał:

Ten dodatek trzeba kupić ?? Ile bedzie kosztowal 200 zł :| ??!!

jesli wowa mozesz kupic w sklepie gram za 139 zeta (199-60) to dodatek na pewno bedzie tanszy. obstawialbym miedzy 40 a 60% ceny gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby nową rasą dla Przymierza nie byli Pandareni. Krwawe Elfy - cóż, już sojusz Opuszczonych (Nieumarłych/Forsaken) z Hordą wydawał mi się trochę naciągany, ale to jeszcze bardziej :) Swoją drogą dobrze, że będzie Draenor, dom Orków i Dranei. Pewnie lokacja startowa Krwawych Elfów będzie w tym świecie. No bo to raczej wątpliwe, żeby wcisnęli ich do Kalimdoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer sciagnalem z Waszego serwera i nie chcial mi sie wypakowac. Nie wiem czy to wina bledow przy sciaganiu (pare razy przerwalo, ale to jeszcze nic nie znaczy) czy moze plik jest uszkodzony.
Tak tylko zglaszam, bo moze to u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 21:33, D2T napisał:

> Ten dodatek trzeba kupić ?? Ile bedzie kosztowal 200 zł :| ??!!
jesli wowa mozesz kupic w sklepie gram za 139 zeta
(199-60) to dodatek na pewno bedzie tanszy. obstawialbym miedzy 40 a 60% ceny gry.


A jak myślisz, będzie konieczność kupowania dodatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yeah! wrescie (hehe i tak nie mam wowa) bedzie dodatek ciesze sie daltego ze lubiłem te elfy i lubie patrzec na screeny a Blizz pewnie bedzie za niecho chciał ze 99zł :P eh te realia a miesiac 2 pozniej wydzie pack wow + dodatek juz ja to znam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 21:58, Don Lizak napisał:

A jak myślisz, będzie konieczność kupowania dodatku?

Pozwolę sobie odpowiedzieć na pytanie - zdecydowanie nie będzie konieczności kupowania dodatku (tzn. nie będzie on niezbędny do gry w WoW). Co więcej gracze bez dodatku będą mogli grać razem z graczami go posiadającymi, a część z nowych elmentów jakie wprowadzi dodatek będzie także dostępna dla posiadaczy samej podstawki (tu chodzi głównie o niektóre przedmioty, przeciwników czy questy).
Oczywiście większość z nowości wprowadzonych przez WoW: Burning Crusade (w tym te główne jak podniesienie limitu poziomu, nowe tereny, rasy, profesje etc) bedzie udostępniona wyłącznie posiadaczom rozszerzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować