Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

NCSoft: sprzedaż Guild Wars 2 lepsza od zakładanej

9 postów w tym temacie

To jedyne MMO z którym byłem od początku i będę do końca. Czekam tylko aż zaczną historię 4 pozostałych smoków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja bardzo chciałem zagrać, nie pozwalał mi na to PC, teraz mam nowy komp, a gry nie kupię, bo już mi się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakas roczna przerwe w tej grze, wiec powstaje pytanie - czy ten caly (lub) prawie caly content, ktory pojawil sie od czasu ataku Ancient Kharki, jest wciaz dostepny na stale w swiecie gry i moge nadrobic zaleglosci po rocznej ponad przerwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam jakas roczna przerwe w tej grze, wiec powstaje pytanie - czy ten caly (lub) prawie
> caly content, ktory pojawil sie od czasu ataku Ancient Kharki, jest wciaz dostepny na
> stale w swiecie gry i moge nadrobic zaleglosci po rocznej ponad przerwie?
Część contentu jest stała, ale znaczna większość była tymczasowa, więc już go nie nadrobisz; ale nie sądzę by był to powód by rezygnować z gry. Naprawdę warto wrócić, wiadomo że części fabuły i usuniętej zawartości już nie nadrobisz; jednak co 2 tygodnie pojawia się nowe DLC, więc wiele przygód jeszcze przed Tobą. ;)

> Kurde a miałem nadzieję, że stanieje ;(
Klucz w promocji można dorwać nieraz za 100zł, moim zdaniem to świetna cena za MMO bez subskrypcji, z taką ilością contentu (w porównaniu do gry SP za podobną cenę) i darmowym DLC co 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam jakas roczna przerwe w tej grze, wiec powstaje pytanie - czy ten caly (lub) prawie
> caly content, ktory pojawil sie od czasu ataku Ancient Kharki, jest wciaz dostepny na
> stale w swiecie gry i moge nadrobic zaleglosci po rocznej ponad przerwie?

Content nie jest dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hej NCSoft! Gdzie jest Lineage 3 ja się pytam!

Po wydaniu WildStar skupią się na Lineage Eternal, który moim zdaniem zapowiada się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować