Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Brütal Legend - Tim Schafer chętnie stworzyłby następną grę w świecie metalu

16 postów w tym temacie

Paweł Pochowski

Wiele można o Brütal Legend powiedzieć, jak to, że ambitny projekt Tima nie przebił się do szerszej publiczności, ale jedno jest pewne - gra miała swój klimat, który Tim chętnie by przywrócił.

Przeczytaj cały tekst "Brütal Legend - Tim Schafer chętnie stworzyłby następną grę w świecie metalu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem... część "akcyjna" mocno wzorowana na Overlordzie, a "strategiczna" na Sacrifice. Pierwszą grę lubię, drugą uwielbiam, ale tylko dlatego dotarłem do końca. Jakoś nie przekonało mnie wykonanie i mechanika, a motyw otwartego świata trochę dla mnie zmarnowany, bo nie miałem najmniejszej ochoty go eksplorować. Grę ratował głównie klimat, metal i humor. Niech zrobią dwójkę, ale zdecydują się na jeden styl rozgrywki, albo niech popracują nad obecnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście! Genialna gra. Szkoda tylko, że ciężko wszystkie osiągnięcia zrobić bo ludzie w multi nie grają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2014 o 16:49, Zar0 napisał:

Oczywiście! Genialna gra. Szkoda tylko, że ciężko wszystkie osiągnięcia zrobić bo ludzie
w multi nie grają :/


Jak można grać spokojnie, jak wisi nad Tobą cały czas widmo, że jakiś Error zaraz wyskoczy i rozłączy grę.

Pierwsze, co wypadałoby zrobić, to naprawić mp, żeby disconnectów było jak najmniej.
A jakby co, to już bym wolał armię Fletusa :P (podobnież była w planach ale wyleciała z gry). I jakieś duże DLC rozbudowujące to, co w grze było/jest problemem - pustawy świat i monotonne misje poboczne (te powtarzające się, bo te unikatowe są oki :)). "Dwójce" jestem raczej przeciwny, bo co by miało być, prequel (pytanie retoryczne)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować