Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twierdza: Krzyżowiec 2 z przybliżonym terminem wydania. Zobacz okładkę

12 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Firefly Studios wreszcie doszli do momentu, w którym mogą zacząć przeprowadzanie playtestów, naprawianie błędów i planowanie bety Twierdzy: Krzyżowiec 2. Ustalono także wstępny termin wydania.

Przeczytaj cały tekst "Twierdza: Krzyżowiec 2 z przybliżonym terminem wydania. Zobacz okładkę" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza cześć była świetna. Prosty interfejs, który łatwo było opanować i mnóstwo misji do ogrania. Fajnie, że druga część jest już na takim etapie produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie podzielałem zachwytów nad Krzyżowcem. Owszem, miała wiele fajnych rozwiązań czysto gameplaypwych, ale klimatem nie dorastała nawet do pięt pierwszej Twierdzy. Europejskie polany i lasy bardziej mi pasują niż jałowe pustynie i palmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okładka jedynki była.. bardziej epicka :p Z tego co widziałem po materiałach gra wygląda strasznie, ale sprawdzę ją kiedy wyjdzie, żeby mieć czyste sumienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2014 o 18:27, Sandro napisał:

Nigdy nie podzielałem zachwytów nad Krzyżowcem. Owszem, miała wiele fajnych rozwiązań
czysto gameplaypwych, ale klimatem nie dorastała nawet do pięt pierwszej Twierdzy. Europejskie
polany i lasy bardziej mi pasują niż jałowe pustynie i palmy.

Krzyżowiec miał tę zaletę, że można zarówno przeciwnik, jak i gracz, budowali bazę. Natomiast w podstawce albo się broniliśmy, albo atakowaliśmy (chyba, że coś przegapiłem, ale kojarzę tylko jedną misję, w której było inaczej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2014 o 18:47, Madoc napisał:

Krzyżowiec miał tę zaletę, że można zarówno przeciwnik, jak i gracz, budowali bazę.

W dodatku grając w zwykłą potyczkę, lub jak kto woli - planszę, można było na starcie ustalić sojusze. Bardzo mi tego brakowało w pierwszej Twierdzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2014 o 20:37, Sandro napisał:

> Krzyżowiec miał tę zaletę, że można zarówno przeciwnik, jak i gracz, budowali bazę.
W dodatku grając w zwykłą potyczkę, lub jak kto woli - planszę, można było na starcie
ustalić sojusze. Bardzo mi tego brakowało w pierwszej Twierdzy.

No to też. Pamiętam jak budowałem jedną bazę z Ryszardem. Właśnie pod tym względem Krzyżowiec jest lepszy- daje po prostu więcej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować