Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tak wygląda edycja kolekcjonerska Diablo III: Reaper of Souls

27 postów w tym temacie

EK zamowiona juz dawno temu (w trzech sklepach dla bezpieczenstwa), pozostaje czekac i miec nadzieje ze Blizz nie schrzani sprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja czekam. Chętnie znów zaczną przemierzać świat Sanktuarium.

Zaciekawił mnie natomiast opis albumu Reaper of Souls: "Podziwiaj bogatą kolekcję prac graficznych powstałych podczas tworzenia pierwszego dodatku do Diablo III".

Czy mnie coś ominęło czy planowany jest także drugi dodatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę badziewna. Podkładka pod mysz i trochę wirtualnych śmieci za 130 złociszy? Dzięki, postoję. Dla mnie za drogo. Gdyby chociaż jakiś gadżet dorzucali (jak w podstawce), nie wiem, miniaturkę ostatecznego projektu z "Design a Legendary", to może bym się skusił. A tak... Zdecydowanie nie dla mnie. Za mniejszą kwotę miałem kolekcjonerki STALKERa SoC i CS, a były one znacznie bogatsze i nieporównywalnie bardziej oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2014 o 11:01, Ring5 napisał:

Trochę badziewna. Podkładka pod mysz i trochę wirtualnych śmieci za 130 złociszy?

Jak dla mnie strasznie biednie, dodatkowe 130 zeta za artbook i wirtualne badziewie, mogliby się postarać i dodać lepszy gadże. Z resztą sama podstawka 130 zeta za jeden akt to zdecydowanie za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2014 o 11:27, DarkWolf_PL napisał:

Z resztą sama podstawka 130 zeta za jeden akt to zdecydowanie za wiele.


Nie, no, teoretycznie dostajemy trochę więcej, niż tylko akt. Natomiast ja również uważam, że cenowo przegięli i nie kupię dodatku zaraz po premierze. Może później, nie wiem, latem, ewentualnie na Gwiazdkę. Zobaczymy. Ale zdecydowanie więcej, jak 100, za dodatek nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2014 o 11:40, Ring5 napisał:

> Z resztą sama podstawka 130 zeta za jeden akt to zdecydowanie za wiele.

Nie, no, teoretycznie dostajemy trochę więcej, niż tylko akt.

Teoretycznie, bo w praktyce najważniejsze zmiany będą w postaci patchu który i tak będzie przecież udostępniony dla podstawki.

A EK słaba. Przez te cholerne DLC robi się teraz masę wirtualnych pierdółek podczas gdy jeszcze parę lat temu wydawało się naprawde wypasione EK za mniejsze pieniądze. Skrzynia po amunicji z Company of Heroes nadal u mnie stoi, a zapłaciłem za tę edycję głupie 99 zlociszy. To samo z CoJ Więzy krwi gdzie też było parę fajnych rzeczy za niewiele ponad stówę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2014 o 11:48, Darkstar181 napisał:

A EK słaba. Przez te cholerne DLC robi się teraz masę wirtualnych pierdółek podczas gdy
jeszcze parę lat temu wydawało się naprawde wypasione EK za mniejsze pieniądze. Skrzynia
po amunicji z Company of Heroes nadal u mnie stoi, a zapłaciłem za tę edycję głupie 99
zlociszy. To samo z CoJ Więzy krwi gdzie też było parę fajnych rzeczy za niewiele ponad
stówę.

Kolekcjonerki Blizzarda mają obok wiedźmińskich najlepiej wydane artbooki, plus dobrze nagrane soundtracki, a dla mnie te dwie rzeczy są lepsze niż figurki czy inne pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2014 o 11:48, Darkstar181 napisał:

A EK słaba. Przez te cholerne DLC robi się teraz masę wirtualnych pierdółek


Problemem Blizza jest to, że do kolekcjonerki gry A dodaje zawartość do gier B i C, co jest bez sensu. Ok, dzięki temu można parę złotych sobie odbić, jeśli kody na zawartość są osobne (wiem, że niektórzy się ich pozbywają), ale jeśli jest to jedna całość, to naprawdę jest to bez sensu, bo w WoWa nie gram, obrazki do SC2 mnie nie interesują, więc właściwie 1/3 kolekcjonerki jest zbędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No ja czekam. Chętnie znów zaczną przemierzać świat Sanktuarium.
>
> Zaciekawił mnie natomiast opis albumu Reaper of Souls: "Podziwiaj bogatą kolekcję prac
> graficznych powstałych podczas tworzenia pierwszego dodatku do Diablo III".
>
> Czy mnie coś ominęło czy planowany jest także drugi dodatek?

Blizz niejednokrotnie używał już terminu "firsth expansion for Diablo III" (niestety nie podam źródła, zmykam do pracy ^^ ), tak wiec może planuje jeszcze jakieś rozszerzenia. Mam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam EK zamówioną w gramie od połowy grudnia, chciałem przelać kasę ale nie widze takiej opcji jedyne informacje to:

"Status twojego zamówienia: nieopłacone - informacje o zamówieniu otrzymasz około 17. marca" - rozumiem że dopiero 17.03 będę mógł opłacić zamówienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś nie zależy na fizycznych gadżetach, a tylko tych wirtualnych zawsze może zaopatrzyć się w edycję deluxe, czy jak ją teraz zwą. Nawet kupując ''tylko'' podstawową wersję w dniu premiery. Portrety, skrzydełka i inne podobne duperele nie miały osobnego kodu w CE HotS, tutaj zapewne będzie podobnie.

Zresztą jeśli ktoś chce kupić grę tanio to znajdzie taką możliwość. W odmętach internetu już można zamówić diabełka za ~100PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak już tak zrobili to mogliby jeszcze dodać DLC do Hearthstone ;p zawsze to więcej tych rzeczy a i pewnie więcej graczy by z tego skorzystało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie to dostajemy wielki patch który się należy w sumie za darmo jak psu buda a zrobiony jest głównie z pomysłów społeczności jakie ta podrzuciła blizzowi przez ostatni rok z okładem [loot 2.0, nowe paragony, enchanting, nephalem rifty - to wszystko są rzeczy ludzi z diablofans, prosto z forum].
Dodatkowy akt to tylko taki "dodatek do patcha". Jedno gościom trzeba przyznać, potrafią nas rypać bez wazeliny [bo kto D3 ma i w nie grywa i tak ten dodatek za przepłacone pieniądze kupi, oczywiście większość ludzi nie weźmie tego w EK bo content EK to istna kpina, ba rzekł bym nawet obelga rzucona w twarz - kto miał betę i widział ten elektroniczny dodatkowy content, zwłaszcza "ogara" ten wie do czego piję ^^ ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2014 o 11:48, Darkstar181 napisał:

Teoretycznie, bo w praktyce najważniejsze zmiany będą w postaci patchu który i tak będzie
przecież udostępniony dla podstawki.


Teoretycznie bo nephalem rifty i kilka innych rzeczy z patcha wycięto jak zobaczyli, że to najbardziej interesujący graczy dodatek. Oczywiście wycięto z "przyczyn technicznych" bo jakże by inaczej [ciekawe, że "przyczyny techniczne" nie były obecne wcześniej]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2014 o 13:09, Pietro87 napisał:

Teoretycznie bo nephalem rifty i kilka innych rzeczy z patcha wycięto jak zobaczyli,
że to najbardziej interesujący graczy dodatek. Oczywiście wycięto z "przyczyn technicznych"
bo jakże by inaczej [ciekawe, że "przyczyny techniczne" nie były obecne wcześniej]

W patchu nigdy nie miało być nephalem riftów ani trybu przygodowego, miał być za to Nephalem Tria których w ogóle nie będzie w dniu premiery. A enchanting to nie został podrzucony przez fanów bo był już w 2010 roku ale nie trafił do finalnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No ja czekam. Chętnie znów zaczną przemierzać świat Sanktuarium.
>
> Zaciekawił mnie natomiast opis albumu Reaper of Souls: "Podziwiaj bogatą kolekcję prac
> graficznych powstałych podczas tworzenia pierwszego dodatku do Diablo III".
>
> Czy mnie coś ominęło czy planowany jest także drugi dodatek?
Tak będzie drugi dodatek, według przepowiedni Deckarda Caina na której opiera się fabuła Diablo 3 będzie jeszcze jeden dodatek.


> Ja mam EK zamówioną w gramie od połowy grudnia, chciałem przelać kasę ale nie widze takiej
> opcji jedyne informacje to:
>
> "Status twojego zamówienia: nieopłacone - informacje o zamówieniu otrzymasz około 17.
> marca" - rozumiem że dopiero 17.03 będę mógł opłacić zamówienie?
Ja normalnie opłaciłem przelewem status jaki mam na koncie to
"potwierdzone - opłacone zostanie wysłane 24 marca"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować