Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kingdom Come: Deliverance z kolejnym materiałem - przebieranki

13 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2014 o 21:17, nazwa56 napisał:

Jaram się jak poganin na stosie.


Nic dodać, nic ująć...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry za post po poście, ale nie mogłem użyć edycji. no i mój entuzjazm opadł...to jest first person rpg...myślałem ze będzie cos ala tes (że albo 3rd albo 1st) a tak to co mi z tego fantastycznego pomysłu na wielowarstwowy ekwipunek. po co tyle opcji tworzenia postaci skoro swoją postać moge zobaczyć tylko w okienku ekwipunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> sorry za post po poście, ale nie mogłem użyć edycji. no i mój entuzjazm opadł...to jest
> first person rpg...myślałem ze będzie cos ala tes (że albo 3rd albo 1st) a tak to co
> mi z tego fantastycznego pomysłu na wielowarstwowy ekwipunek. po co tyle opcji tworzenia
> postaci skoro swoją postać moge zobaczyć tylko w okienku ekwipunku?

Jest wsparcie dla moderów, więc pewnie prędko powstaną odpowiednie mody. Ponadto, sylwetka postaci będzie obecna też w dialogach, o ile się nie mylę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie jaram. 1000 szczegółów... Przez takie coś fabuła zazwyczaj kuleje. A ta w rpg jest najważniejsza.
Np taki skyrim, no ogromna mapa, w kij armorów, skilli do rozwijania, wiele jaskiń, questów itp...

A prawidłowo - co miasto to ten sam quest, różnorodność? Dobre sobie. Gra wciągnie na 10-15 godzin max... potem nuży i usypia.

Jak na razie liczę na Wiesława. Polak jak się bierze za coś to robi to porządnie i mam nadzieję że jak i jedynka oraz dwójka trzymały bardzo wysoki poziom. To 3 będzie wprost niewyobrażalnie wspaniała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Gi-zas, no widzisz, nie każdy lubi to co ty, ja mam przegrane w Skyrim ponad 1000 godzin (różne sposoby przejścia), a moja gra w Wiedźmina 2 skończyła się zanim tak naprawdę się zaczęła. Nie każdy lubi liniowe historie (jak Ty) i nie każdy lubi otwarty świat (jak ja). Mi Kingdom Come: Deliverance się podoba, dlatego sypnąłem chłopakom kasę i czekam na efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @Gi-zas, no widzisz, nie każdy lubi to co ty, ja mam przegrane w Skyrim ponad 1000 godzin
> (różne sposoby przejścia), a moja gra w Wiedźmina 2 skończyła się zanim tak naprawdę
> się zaczęła. Nie każdy lubi liniowe historie (jak Ty) i nie każdy lubi otwarty świat
> (jak ja). Mi Kingdom Come: Deliverance się podoba, dlatego sypnąłem chłopakom kasę i
> czekam na efekty.
Rozumiem że skyrim nie ma liniowej opowieści ot dwie ścieżki wyboru, albo cesarscy albo gromowładni -.- śmiech no ale dobra. Po za tym mówię o W3, że jeśli będzie na wzór skyrima, czyli co miasto to ten sam schemat. W wiedźminie 1 czy 2, co akt to nowa rozkmina, jedynie questy polowań były na tej samej zasadzie. I gra ma 16 wersji zakończeń. Tak że nie jest wcale taka liniowa.
I obawiam się że napchają 1000 smaczków które bez fabuły będą bezwartościowe.
Jak to Vaas mówił:
Insanity.
Szczerze zastanawiam się co Ciebie wciągnęło w skyrimie. Że na 1000 godzin tam zasiadłeś. Ja w multi tyle nie gram :D

I wolę wracać do wieśka niż do skyrima bo dla mnie ta gra wygląda tak:
Wychodzę po ataku smoka. Dojdę do pierwszej wioski. Druga wioska, trzecia wioska. Wyłączam grę bo zasypiam napchaniem tych samych questów i drogą gdzie muszę iść żeby tego questa wykonać. No bo to całkowicie normalne że wieśniak który po pijaku wracał z karczmy oddalonej od jego domu od 100 metrów, niechcący zahaczył o jaskinię na drugim końcu mapy gubiąc scyzoryk który znalazł w jeszcze innym miejscu ale dostał strzałą w kolano i nie może po niego pójść.

Tak wygląda większość questów w sykrimie. Niestety ta gra jest nudna. 1000 razy wolałem gothica 3 który mechanizmami w żadnym stopniu nie ustępował skyrimowi, fabułę miał dość porządną i spójną. Po za tym graficznie mi się bardziej podobał. I postać potrafiła mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że moderzy wrzucą pancerze z Dark Souls 1/2, i parę innych dodatków . I gwoli wyjaśnienia Gi-zas Wiedźmin 2 miał około 5 zakończeń i też był niejako liniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować