Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Elder Scrolls Online - twórcy rozdają pół miliona kluczy do bety

36 postów w tym temacie

równiez kluczyk dostałem i za zagranie w tym czasie gwarantowana jest opcja dostepu do nastepnych "open" testów i opcja zatrzymania betowej postaci az do konca testów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem, ale mam wrażenie, że dostanie się na serwer będzie koszmarem i jakiekolwiek próby będą miały sens późno w nocy albo nad ranem. Aż tak nie jestem zainteresowany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Też dostałem, ale mam wrażenie, że dostanie się na serwer będzie koszmarem i jakiekolwiek
> próby będą miały sens późno w nocy albo nad ranem. Aż tak nie jestem zainteresowany:P

To jest właśnie cel stress testów do których się dostałeś. Spamowanie logowania żeby zawalić im serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Żeby dostać taki kluczyk co trzeba zrobić? Wystarczy być zarejestrowanym u nich w systemie?

Chyba wystarczy się zarejestrować i potwierdzić, bo nie ma żadnej wzmianki w tekście o tym co trzeba zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak podajecie klucz do bety na swoim koncie to każe podać adres zamieszkania. Hmm mojego polskiego nie che przyjąć ktoś się z tym spotkał ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To jest właśnie cel stress testów do których się dostałeś. Spamowanie logowania żeby
> zawalić im serwery.
Wiem co nie zmienia faktu, że prawdopodobnie jak każdy inny deweloper zawalą sprawę i przy otwartej becie i premierze. Zawsze wszyscy robią stress testy i zawsze są zaskoczeni. Sytuacja jak z zimą i kierowcami co roku każdy w szoku.

@szang

Po prostu nie używaj polskich znaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam pytanie jak podajecie klucz do bety na swoim koncie to każe podać adres zamieszkania.
> Hmm mojego polskiego nie che przyjąć ktoś się z tym spotkał ?.

Podałem tylko wymyśloną ulicę w pierwszym polu, jakiś numer w drugim i "Warszawa" jako miasto. I już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@szang

Po prostu nie używaj polskich znaków.

(treść posta zmodyfikowana przez autora o godzinie 21:19)


to nic nie pomogło :-(. Podałem jakiś Irlandzki adres i jest cacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem kluczyk normalnie od Beth bo już dawno temu się zapisałem. Nie trzeba wcale brać udziału w wyścigu szczurów na Curse...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2014 o 21:29, One_of_the_Many napisał:

A wybrałeś wcześniej Polskę jako kraj?

Podczas zakładania konta tak. Do bety nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować