Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tak wygląda rozgrywka w The Order: 1886 - zobacz gameplay!

81 postów w tym temacie

Nie, myślę, że gusta muzyczna mam dość wysublimowane, a przynajmniej wiem co gdzie i kiedy pasuje. Dzisiejsza muzyka jest w dużej mierze obrzydliwie generyczna i do tego obrzydliwa, bo zniknęły gdzieś umiejętności techniczne w komponowaniu, pamiętne motywy przewodnie i kunszt muzyczny. Ogromna szkoda.

A to, o czym mówisz, to pewnie brostep. Też paskudna sprawa, bo oryginalny dubstep był znacznie lepszym, ciekawszym, bardziej wysmakowanym i klimatycznym gatunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2014 o 15:04, darkowski93m napisał:

Bo też jest system strzelania z za osłon ?? Ludzie, na litość boską, ogarnijcie się !
To Mass Effect też jest takim Gears of War tyle że w kosmosie ??


Tak.

Generalnie nie lubię elementu klejenia się do osłon. Tak samo jak regenerującego się zdrowia (apteczki FTW!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heheh, to nie steampunk.

I jeśli chodzi o niektóre posty powyżej - jeżeli gra ma (a wiele gier współczesnych ma) gameplay jota w jotę jak Gears of War to czym to nie jest jak przemalowanym Gears of War? Dzisiaj naprawdę jest mało gatunków, a w ich obrębie panuje ogromny schematyzm i każdy zrzyna od najpopularniejszego.

Klejenie się do osłon byłoby ok, jakby połączyć to ze starymi mechanizmami. Nie wszystko w dzisiejszych grach jest złe, tak samo jak nie wszystko jest w starych dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy trailer był jeszcze mniej "gameplayowy" niż stary, cała nadzieja w żurnalowych wstępniakach (tych lepsiejszej jakości). Jak na razie jestem.. zadowolony! :) Bałem się, że hype sprawi mi psikusa, ale nie, nic z tego :D
Gears of War, w steampunkowych klimatach, w dziewiętnastowiecznym Londynie, z wąsami.. Tego nie można nazwać powtórką z rozrywki, to się nie godzi ^^ TPP to TPP i ja nie mam więcej pytań- są takie, które pozwalają się prowadzić, albo prowadzą po swojemu, określoną ścieżką. Ten gatunek tak ma i ja nie widzę przeszkód. Stary dobry znajomy, w nowej odsłonie, suits me.

Co do oprawy: chcieliście next-gen, macie next-gen :) Rewelacyjne oświetlenie i wybornej jakości motion blur dla kinowych doznań (niemal od razu też widać, że AA to już nie oklepane do bólu postpro, tylko MSAA w natężeniu adekwatnym dla wyższej półki sprzętowej). "Tkaninowe" Soft Body Physics zawstydza nawet Larę Croft, z jej falującym kucykiem i cyckami a refleksy świetlne wyglądają tak smakowicie, że mógłbym je polizać (nie mogę się doczekać widoku skąpanych w ciepłym świetle i wszechobecnej mgle miejskich, brukowanych uliczek, fap). No i te tekstury- już na pierwszy rzut oka widać co jest wykonane z czego, rozróżnienie na rozmaite struktury (inaczej odbijające światło) chyba pierwszy raz na konsolach stoi na tak wysokim poziomie. Do tego ten duszny, atmosferyczny klimat... Jeśli to już teraz tak wygląda, to o przyszłość konsol nowej generacji jestem spokojny- po co ciągle ta nafaszerowana danymi technicznymi forumiana nerdoza, skoro jeden, niespecjalnie nawet wyselekcjonowany zrzut zdaje się mówić "ehh, dzieci.."? ;DD

Wychodzi więc na to, że teraz jestem jeszcze bardziej napalony niż wcześniej, dobry to znak;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2014 o 16:14, Plagasul napisał:

Heheh, to nie steampunk.


Ano nie steampunk, ale pewne elementy "zagrały" i grać będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2014 o 15:52, Dandzialf napisał:

> Co to za muzyka w tle ? Skąś ją kojarzę. To z jakiegoś filmu, czy może znana klasyczna

> kompozycja ?

Rapsodia węgierska Nr 2


Dzięki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest o tyle zabawne, że motion blur w grach powstał na PC i nawet wielki Crysis go posiadał w ilości, która wywoływała łzy w oczach.
Także powstający głównie na PC Half Life 2. Wyłącznie PCtowy Hard Reset też go miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2014 o 16:44, Henrar napisał:

Co jest o tyle zabawne, że motion blur w grach powstał na PC i nawet wielki Crysis go
posiadał w ilości, która wywoływała łzy w oczach.
Także powstający głównie na PC Half Life 2. Wyłącznie PCtowy Hard Reset też go miał.


A co w tym zabawnego? To technologia, która miała ukryć słabości generowanego obrazu przy niskim framerate. Tym niemniej, w każdej z tych gier mogę go sobie WYŁĄCZYĆ, szczególnie teraz, gdy wszystkie chodzą na pierwszym lepszym PC. Nikt tego na PC za zaletę nie uważa, ale okazuje się, że w przypadku konsolowców postrzeganie rzeczywistości jest nieco inne i już motion blur jest super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa jasne- ile razy już widziałem forumiane wojenki, gdzie obsrani z poczucia wiedzy własnej pecetowcy próbowali udowodnić wyższość ichniego blura od cebulowego, konsolowego. Jarali się, że najlepiej wygląda w 60fps. LOL kurna, LOL;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2014 o 16:57, kodi24 napisał:

Taa jasne- ile razy już widziałem forumiane wojenki, gdzie obsrani z poczucia wiedzy
własnej pecetowcy próbowali udowodnić wyższość ichniego blura od cebulowego, konsolowego.
Jarali się, że najlepiej wygląda w 60fps. LOL kurna, LOL;


Przed chwilą czytałem, że wiesz o co chodzi, ale widzę, że nie masz zielonego pojęcia... To sobie możesz do lustra mówić.
Gdzie Ty widzisz drogi kodi24, że ja piszę, że blur pecetowy jest lepszy od blura konsolowego? Oba są do dupy... Ale na PC mogę wyłączyć, a Ty musisz się z tym syfem męczyć. Muszę Ci to rozrysować, czy obejdzie się bez tego? Widzę, że czytanie ze zrozumieniem przerosło, no ale mogę się specjalnie dla Ciebie wysilić - w końcu nie wiem jak tam w Twoich stronach wygląda system szkolnictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słaby jesteś, złap się czegoś zanim odfruniesz z wiatrem :D

Przytoczyłem to, z czym miałem w życiu kontakt, ty (celowo z małej bo na większą nie zasłużyłeś) odebrałeś to jako wkładanie ci do czegoś do gęby wyrzygując zwrotkę o "czytaniu ze zrozumieniem". Weak dude, weak.

Po drugie- każdy, nawet szympans może w każdej chwili otworzyć wikipedię i przeczytać czym jest motion blur. Twoje cwaniaczkowate wywody są tu potrzebne jak druga dupa, zwłaszcza że technika ta używana jest również jako filtr artystyczny i wielu osobom się podoba. Mnie się podoba na ten przykład.

A nawet gdyby mi się nie podobał, to i tak wygląda znacznie lepiej niż ten, z którym mieliśmy do czynienia w generacji poprzedniej. Także zamiast rozwodzić się tu o systemach szkolnictwa walnij sobie setę i uspokój czerep;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@kodi24

#Nikogo z czym i kim ty miałeś kontakt. Cały post stworzony w stylu "mam ból dupy, bo PC cośtam".

Widzisz i szympans to zrobił, a Ty nie i dlatego to według Ciebie taka zaleta stawiana na równi z MSAA. Kinowe doznania - niech gry będą w 24 klatkach. Wtedy będzie już w ogóle kinowo.

Przy opisie technologii i tego, jak to pięknie wygląda myślałem, że zaraz popłaczesz się ze szczęścia. Jest! Na konsole wreszcie MSAA zawitało. Chwalmy pana...

Żadne to osiągnięcie. Ale setkę sobie wypiję i nawet za twoje zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2014 o 16:50, BlindObserver napisał:

Nikt tego na PC za zaletę nie uważa,

Interesujące, bo ja często widzę, że PCtowcy lubią się wywyższać tym, że taki chociażby Lost Planet 3 posiada motion blur w DX11, to samo PCtowa wersja Crysisa 2 (gdzie Crytek strasznie się tym chwalił). Proszę Cię.

Więc pisz w swoim imieniu, bo idę o zakład, że są gracze PCtowi, którzy wolą grać z motion blurem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2014 o 17:30, BlindObserver napisał:

#Nikogo z czym i kim ty miałeś kontakt. Cały post stworzony w stylu "mam ból dupy, bo
PC cośtam".


Yyy...nie?.. To bezpośrednia riposta na twoje wywody w kwestii "postrzegania rzeczywistości", zamiast się głupio obruszać na cudze posty zacznij czytać (i rozumieć) własne;

Dnia 18.02.2014 o 17:30, BlindObserver napisał:


Widzisz i szympans to zrobił, a Ty nie i dlatego to według Ciebie taka zaleta stawiana
na równi z MSAA. Kinowe doznania - niech gry będą w 24 klatkach. Wtedy będzie już w ogóle
kinowo.


Jak nie masz argumentu na ten stan rzeczy to zamiast popadać w durackie skrajności odpuść sobie komentarz;

Dnia 18.02.2014 o 17:30, BlindObserver napisał:


Przy opisie technologii i tego, jak to pięknie wygląda myślałem, że zaraz popłaczesz
się ze szczęścia. Jest! Na konsole wreszcie MSAA zawitało. Chwalmy pana...


No i?... Mam pójść na skróty i napisać coś o bólach dupy, czy może sam uważasz, że byłoby to zbędne? ;)

Dnia 18.02.2014 o 17:30, BlindObserver napisał:


Żadne to osiągnięcie. Ale setkę sobie wypiję i nawet za twoje zdrowie.


Nie za moje, za swoje dude. Za swoje;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować