Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Thief w 30 klatkach na konsolach nowej generacji - Xbox One z niższą rozdzielczością

100 postów w tym temacie

> Ciekawe czy zacznie się płacz o małą ilość klatek, czy o fakt, że xboksowa wersja działa
> a niższej rozdziałce?
Pytanie, nie czy ale kiedy:P Zaraz zobaczymy fanboyów obu obozów, którzy będą ujadać, a między nimi kilku graczy pcetowych, dokładających do pieca i rzucających trollujące komentarze o tym jak im chodzić będzie na ultra przy ponad 60 klatkach w 1080p albo więcej:D

...Nawet nie skończyłem pisać i się zaczeło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to możliwe, że Thief lata w 30 klatkach przecież to ma małe wymagania... Wolałbym już bardziej takie 60 klatek jak w Tomb Raider...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,, ....w 30 klatkach na konsolach nowej generacji... '''' hehe. Żałosne to trochę jest. Nie ważne kto na czym gra, no ale zestawienie 30 fps/720p i wyrażenie ,,nowa generacja''''.... Hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ,, ....w 30 klatkach na konsolach nowej generacji... '''' hehe. Żałosne to trochę jest.
> Nie ważne kto na czym gra, no ale zestawienie 30 fps/720p i wyrażenie ,,nowa generacja''''....
> Hmmm
> Kto ma XOne bedzie placz o obie rzeczy.
Wie

Ta "nowa generacja" to dla mnie śmiech na sali i tyle xD. Miały być gry w 60 fpsach a są w 30 z trochę podciągniętą grafiką niż na starej generacji xboxa 360 i PS 3.

Betonowy1 No PC'towcy nie są skazani na 30 fpsów i na łaskę producentów że gra wyjdzie w 60 fpsach bo nawet jeśli twórcy ogranicza (DS 1 ) to i tak powstaną mody które usuną tą blokadę.

Numenpl Porównanie nie trafione ;).

ekwador15 Nie zdziwiłbym się gdyby tak było ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ,, ....w 30 klatkach na konsolach nowej generacji... '''' hehe. Żałosne to trochę jest.
> Nie ważne kto na czym gra, no ale zestawienie 30 fps/720p i wyrażenie ,,nowa generacja''''....
> Hmmm
To tylko pokazuje jak twórcy gier przykładają się do swojej pracy. Założe się, że na moim komputerze, który ma już 2 lata i kosztował tyle co PS4 teraz (sam komp bez monitora myszek itd) ta gra też będzie latać w 1080p i 30 klatek. Niedługo się oceni. A mój komputer jest sporo słabszy od Xboxa One i dużo słabszy od PS4.

@Eternal101

Jak miałbyś więcej lat, to wiedziałbyś, że tak samo było na start Xboxa 360. Dopiero gry po dwóch latach od premiery konsoli zaczeły robić wrażenie, a tak wcześniej było tak samo jak teraz. Małe różnice względem starych konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie na ile to jest kwestia sprzętowa, a na ile to sami twórcy się nie przyłożyli do pracy. bo jakoś nie chce mi się wierzyć że ps4 i xone nie uciągnie thiefa w 1080p i 60 fps. przecież to stary dobry unreal engine. obawiam się że twórcy nie nauczyli się jeszcze dobrze pisać gier i optymalizować ich na nowych konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy to macie problemy... przecież 30 klatek - pod warunkiem, że to faktycznie stałe 30 klatek, a next-geny podołają tutaj bez problemów - to płynna gra. Nie ma żadnej różnicy pomiędzy 30 fps, a 60 fps, więc nie wiem w czym tu problem. Thief to nie Battlefield, nie ma efektownych wybuchów, ot zwykła skradanka to też taka blokada nie powinna w niczym przeszkadzać, a sprzęt mniej się męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@LuKi965 - też nie rozumiem tego ciśnienia o 60 klatek. To samo w Metal Gear Solid. Po co tam 60 klatek jak to skradanka, wole 30 i lepszą grafę. 60 klatek to tylko w BF4, Cod i titanfall. reszta nie musi tyle mieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LuKi pajacom nie wytłumaczysz. Dla nich tylko 60 klatek musi być i rozdziałka 4k by czerpali przyjemność z gry.

News przekazuje inny problem oczywiście którego oni nie widzą bo trzeba potrafić czytać ze zrozumieniem. Jak ktoś się wypowiedział na tweeterze konsola Xbox one będzie miała problemy (a nawet teoretycznie nie da rady) uciągnąć 1080 nawet przy 30 klatkach przez pamięć jaką w niej zastosowali. I raczej ostatnio o to są jakieś akcje, a PCowiec którego nie stać na konsole wskoczy w news i komentuje nic nie wiedząc na temat.

Między 30 klatek a 60 w innych grach niż FPS gdzie jest duża dynamika kompletnie nic nie daje i nie jest zauważalne. Ważne by było jak napisał że to jest faktycznie 30 klatek no i stałe 30 klatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wy to macie problemy... przecież 30 klatek - pod warunkiem, że to faktycznie stałe 30
> klatek, a next-geny podołają tutaj bez problemów - to płynna gra. Nie ma żadnej różnicy
> pomiędzy 30 fps, a 60 fps, więc nie wiem w czym tu problem. Thief to nie Battlefield,
> nie ma efektownych wybuchów, ot zwykła skradanka to też taka blokada nie powinna w niczym
> przeszkadzać, a sprzęt mniej się męczy.

Bzdury pleciesz Panie, wystarczy prosty test zobaczyć żeby dostrzec różnicę: http://boallen.com/fps-compare.html
Pogódźcie się z tym, że obecne konsole są sprzętem BUDŻETOWYM, bo musiały by kosztować 2 x tyle co kosztują żeby dorównać mocnemu PC. Ja osobiście nie lubię jak ktoś narzuca mi ograniczenia, przy platformie PC jestem ograniczony tylko i wyłącznie przez mój portfel.

Zero hejtu na konsole, są ok, ale PC zawsze będzie wydajniejszy. I droższy. PC Gaming Master Race :)

Edit: Geble mnie ubiegł ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2014 o 13:19, betonowy1 napisał:

Zero hejtu na konsole, są ok, ale PC zawsze będzie wydajniejszy. I droższy. PC Gaming
Master Race :)

Edit: Geble mnie ubiegł ;p


No i własnie tu docierasz do sedna bzdur które piszecie, bo news nie jest o PC czy o konsolach a PC a o tym że xbox one w porownaniu do ps4 ma problemy z rozdzielczością poprzez złe pamięci ;)

Jakoś przy graz ps3 i xbox 360 nikt na klatki nie narzeka. dziwne ;) mi się gra wysmienicie. Bardziej jak bym miał narzekać to na rozdzielczość. Na szczęście przesiadajac sie z PC na PS4 i na odwrót żadnej róznicy nei widzę. Ale Killzone też ma 60 klatek więc może dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować