Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bethesda nieprędko zapowie swoją nową grę

14 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Fani domagają się jakiegokolwiek potwierdzenia ze strony Bethesdy, że trwają prace nad Falloutem 4 (inna opcja nie wchodzi w grę). Firma nie zamierza jednak ujawniać jeszcze przez długi czas, jaki będzie jej następny tytuł.

Przeczytaj cały tekst "Bethesda nieprędko zapowie swoją nową grę" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też czekam, choć liczę na to że Bethesda ponownie powierzy produkcję Obsidianowi, doskonały silnik Skyrima czeka. Swoją drogą aż dziw że nie sprzedają tego silnika tak jak inni np. Unreal Engine itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś w klimatach Sci-Fi [moje małe osobiste marzenie kolejne cRPG Star Wars =)] na tym silniku. Było by pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2014 o 17:27, misioo napisał:

Też czekam, choć liczę na to że Bethesda ponownie powierzy produkcję Obsidianowi, doskonały
silnik Skyrima czeka. Swoją drogą aż dziw że nie sprzedają tego silnika tak jak inni
np. Unreal Engine itp.


Co jest takiego doskonałego w silniku Skyrima, skoro sam Skyrim bez modów wygląda na nim dosyć biednie? ( tekstury, itp. ), chyba tylko możliwość modyfikacji, przez co producentom nie chce się należycie przyłożyć do warstwy technicznej gry i wolą to zrzucić na barki fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2014 o 17:38, lis_23 napisał:

sam Skyrim bez modów wygląda na
nim dosyć biednie?

Spędziłem ponad 100 godzin z czystym Skyrimem i jakoś tej biedy nie wdziałem.
Wiele widoków było naprawdę ślicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2014 o 17:40, Kadaj napisał:

Spędziłem ponad 100 godzin z czystym Skyrimem i jakoś tej biedy nie wdziałem.
Wiele widoków było naprawdę ślicznych.


To przyjrzyj się teksturom ( min. drzwi, stołów, itp. ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ręce precz od Fallouta, niech oddadzą licencję kompetentnym ludziom i przestaną profanować markę. Chyba myślą sobie, że są jak Valve i moga się bawić w kotka i myszkę z fanami, a prawda jest taka, że swoimi gniotami totalnie zniczczyli wizję świata Fallouta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> > Spędziłem ponad 100 godzin z czystym Skyrimem i jakoś tej biedy nie wdziałem.
> > Wiele widoków było naprawdę ślicznych.
>
> To przyjrzyj się teksturom ( min. drzwi, stołów, itp. ).
Dociągnij sobie oficjalną paczkę tekstur hd a otrzymasz najpiękniejszą grę po dziś dzień na PC, którą spokojnie uciągnie bardzo średniej klasy komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2014 o 18:29, misioo napisał:

Dociągnij sobie oficjalną paczkę tekstur hd.


Oficjalna paczka jest słaba, nieoficjalne są znacznie lepsze ale to już nie świadczy o tym, że silnik jest świetny, tylko że fanom się chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> > /.../

Wina słabych konsol, gdzie z jakiegoś powodu (może dlatego, że konsola jest stworzona by grać gry z 3 metrów i dla ludzi, którzy nie są wymagający, skoro to kupują) dodawano minimalną ilość RAMu, by móc sprzedać jeszcze taniej. Napisał to posiadacz konsol :P (ale serio ograniczająca jest ta ilość RAMu...).

Edit. Powoli mam już dość losowo działającego cięcia cytatów i odp. "U mnie działa" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wielu ludzi grafika w grach nie jest najważniejsza. Cudne graficznie tytuły które maja wodotryski wizualne to najczęściej puste wydmuszki [Vide ostatni Crysis]. Jak ktoś patrzy tylko i wyłącznie na oprawę audio-video w danej grze to naprawdę biedny to merytorycznie gracz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2014 o 19:36, Pietro87 napisał:

Dla wielu ludzi grafika w grach nie jest najważniejsza. Cudne graficznie tytuły które
maja wodotryski wizualne to najczęściej puste wydmuszki [Vide ostatni Crysis]. Jak ktoś
patrzy tylko i wyłącznie na oprawę audio-video w danej grze to naprawdę biedny to merytorycznie
gracz.


Wesz, problem ze Skyrimem polega na tym, że jest on właśnie taką pustą wydmuszką, bez owych wodotrysków graficznych:
- słaba fabuła
- słabe dialogi i drętwe animacje podczas nich
- słabe questy ( często dowiadujemy się, że nasz rozmówca chciał coś zrobić, osiągnąć ale dostał strzałą w kolano ;) )
- wielki lecz pusty i monotonny świat
- nudne i powtarzalne podziemia, lochy, itp.
- słabe przedmioty w tychże lochach, podziemiach, itp.
tylko zabawa z modami graficznymi pozwala czerpać z tej gry jakąś przyjemność ( o ile ktoś się lubi bawić w " symulację podróżnika " ;) ), wolałbym, żeby ta gra była mniejsza ale napakowana kontekstem tak, jak pierwszy Gothic czy oba Wiedźminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiscie F3 od Bethesdy w ogole sie nie spodobal, podszedlem do tej gry raczej obiektynie, zaden wielki ze mnie fan poprzednich czesci, ale ta byla po prostu nudna. Przynajmniej przez pierwsze 3h, bo tyle w nia gralem.
Tak samo jak ostatnie trzy czesci serii TES, wielkie wspaniale i piekne swiaty, masa ekwipunku, ciekawy rozwoj postaci vs bezplciowe NPC i chlernie nudny watek glowny.
Dlatego do samej firmy mam takie samo podejscie jak do jej dziel, ani mnie ona ziebi, ani grzeje.
Zycze jej dobrze, baa mam nadzieje ze moze kiedys zagram w jakiegos tesa i okaze sie on ciekawym i wciagajacym tytulem, ale poki co raczej nie interesuja mnie nowe tytuly od tego producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować