Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Reklama telewizyjna Titanfall z zalewającymi cytatami

11 postów w tym temacie

ten to raczej ruchome tlo odzwierciedlajace efekt dzikiej planety... pewnie stwory jakies beda na mapach latac bo bez tego pewnie nudno by bylo tak tylko miedzy ludzmi,botami sie trzaskac a tak jakies urozmaicenie

coz ja czekam do premiery i zobacze jak bedzie...jak cos to gre kupie miesiac po wtedy cena powinna spasc jak z bf4 pewnie gra bedzie ciezka bo pewnie sie bedzie gralo z ludzmi co juz wszystko odblokowali... ale coz nikt nie mowil ze bedzie prosto

narazie sie skupie na ukonczeniu gierki South pak ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ten to raczej ruchome tlo odzwierciedlajace efekt dzikiej planety... pewnie stwory jakies
> beda na mapach latac bo bez tego pewnie nudno by bylo tak tylko miedzy ludzmi,botami
> sie trzaskac a tak jakies urozmaicenie
>
> coz ja czekam do premiery i zobacze jak bedzie...jak cos to gre kupie miesiac po wtedy
> cena powinna spasc jak z bf4 pewnie gra bedzie ciezka bo pewnie sie bedzie gralo z ludzmi
> co juz wszystko odblokowali... ale coz nikt nie mowil ze bedzie prosto
>
> narazie sie skupie na ukonczeniu gierki South pak ^^
Powinni dodać balans np 1 z poziomem góra 2 albo 3 anie przeciwko 34 albo 22 ja osobiście dobiłem do 14 łatwo było zresztą ci z mniejszym poziomem byli lepsi od tych z 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gdzieś 2 20 sekundzie spotu widać jakiegoś dinusia, czyżby przeciek z agresywnymi stworzeniami był prawdziwy?
We wcześniejszym newsie, gdzie IGN przeglądało i analizowało Art of Titanfall, wystąpiły te monstra, gdzie zostały nazwane Lewiatanami ;-) Czy będą w grze zaimplementowane jako "organiczni" wrogowie? Przekonamy się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo za sukces Apple, że są idioci dla których wszystko co jest kodem to appka czy inne twór. (Jeden z cytatów).

Edit. Sama gra zapowiada się dobrze, choć dalej nie wiem jak zbalansują Tytany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba ich specjalnie balansować, ogólnie po demie które niektórzy naiwnie nazywają betą myślę że balans tej grze nie jest potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie takich reklam nie lubię. Zawsze zdaje się, że to wyjście z sytuacji, kiedy sam produkt nie może się obronić. Cytaty z miejsc którym nie ufam, bo to przekupne korporacje. Żeby było ciekawiej, to ostatnio kilku youtuberów nagrało komentarze z których wynika, że Titanfall takim kilerem jak go zapowiadają nie jest, a ten cały hype ma szansę grze bardziej zaszkodzić, podnosząc zbyt wysoko oczekiwania graczy, niż pomóc.
Zobaczymy, choć ja nie osobiście. Już mam swoje Call of Duty, a nawet dwa, z czego jedno całkiem darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować